Da li je sada bolji sajt

nikola88

Zainteresovan član
Poruka
115
Evo ovako…
Zavrsio sam sajt na adresi www.nikola88.co.sr .Ranije sam imao onaj sajt koji ste svi ocrnjivali.Adresa je bila www.nikola88.4t.com .Zelim da znam na cemu sam sada.
Sto se tice vasi komentara za prosli sajt popravio sam sledece
1. Sto se tice slika jos ih nisam ubacio ali kada ih ubacim nece biti velike I brzo ce se ucitavati
2. Knjigu gostiju nemam imam samo stranu kontakti.(Bosko prosli put si rekao da ne bi moralo obadvoje da stoji da je dovoljno samo jedno.
3. Dizajn sam promenio .Sada sam radio u front page-u
4. Da li je sada bolje ili sta?????

Hocu odgovore
www.nikola88.co.sr
 
Sine Nikola

Ako se ne varam skoro sam video isti ovaj sajt ali na drugoj adresi samo sa drugacijom pozadinom.

Sve u svemu nije lose, napredujes.

Probaj da ubacis zlatna slova umesto belih.

Samo nastavi da se igras i za par meseci ces moci da radis zadovoljavajuce sajtove.
 
Decko jel se ti trudis da ovo izgleda ovako nakazno ?

Ajde bre ljudi nemojte ga dzabe ohrabrivati.

1. Jesu tebi one baklje koje gore normalno na sajtu sa onakvom pozadinom ?

2. header ima neku polud desni aligment, ono u sredini levo, a footer centralno.... ma daj... pa o cemu vise da pricamo ? Potrudi se oko nekih elemtarnih stvari pa posle juri dizajn.

Inace bolje nego prosli put :))))

Pozdrav
 
Uz svu dobronamoernost - iskreno: lose!

Mislim da bi trebao da se odlucis:

1) da si web-developer i da ti neko drugi radi idzajn

2) da se posvetis samom dizajnu mnogo vise nego do sada - mozda otkrijes da IPAK imas sluha za to, a mozd shvatis da taj deo posla nije za tebe - koje god da je - sto pre to bolje, zar ne.

Meni je uvek dobar reper http://www.coolhomepages.com
- ako se ugledas na najbolje u svetu, i kod kuce ces biti dobar...
 
nikola88:
Evo ovako…
Zavrsio sam sajt na adresi www.nikola88.co.sr .Ranije sam imao onaj sajt koji ste svi ocrnjivali.Adresa je bila www.nikola88.4t.com .Zelim da znam na cemu sam sada.
Sto se tice vasi komentara za prosli sajt popravio sam sledece
1. Sto se tice slika jos ih nisam ubacio ali kada ih ubacim nece biti velike I brzo ce se ucitavati
2. Knjigu gostiju nemam imam samo stranu kontakti.(Bosko prosli put si rekao da ne bi moralo obadvoje da stoji da je dovoljno samo jedno.
3. Dizajn sam promenio .Sada sam radio u front page-u
4. Da li je sada bolje ili sta?????

Hocu odgovore
www.nikola88.co.sr
Nista bolje nego do sad. Nikola sine uzmi lepo DreamWeaver i Photoshop u sake i uci.... Ne bi skodio ni neki kurs HTMLa i JavaScripta mada je jeftinije da skinesh tutorijale sa neta... Ali ako covek bash nema sluha za dizajn dzabe je da se trudi
 
Bez uvrede brate al ja sam isto pocetnik, al uradio bi bar 50puta jaci sajt od ovog, ovo je stvarno lose, ljudi ne znam chemu te lazne price dobro ovo ono, ti decko ako zelis da radis sa dizajnom moraces mnogo vise kreativan da budes i da se malo potrudis, moj prvi sajt je bio bolji od ovog jbt..
 
SisaDaPimp:
Bez uvrede brate al ja sam isto pocetnik, al uradio bi bar 50puta jaci sajt od ovog, ovo je stvarno lose, ljudi ne znam chemu te lazne price dobro ovo ono, ti decko ako zelis da radis sa dizajnom moraces mnogo vise kreativan da budes i da se malo potrudis, moj prvi sajt je bio bolji od ovog jbt..
a koja je adresa tvog prvog sajta da vidim bas koliko je to bolji?
mislim ako nije tajna
 
Tebra aj ne pali se.. Svako ima pravo za svoje misljenje i moje je da je sajt los mnogo.. Moze to mnooooooooogo bolje jbt.. Sajt nemam nikakav trenutno, jer nemam vremena da radim na tome, trenutno prikupljam potrebne programe pa cu da sljakam.. E tako a ti nauci da prhvatas komentare kad si ih vec trazio, a i siguran sam da bi za chuku i po rada napravio lepse dizajnirano i osmisljeno nego ovo tvoje.. Al aj necu se prepucavam samo sljakaj i POz
 
slusaj ovako...
ja se ne ljutim za tvoje misljenje i to sto si rekao da je sajt los.to ostavi na strani. nervira me to sto si rekao da si ti uradi 50 puta bolji sajt od ovog mog i to ti je bio prvi sajt ali tacno je to da ti nisi uradio ni jedan sajt.To je ono sto me je kod tebe iznerviralo.
 
Nisam rekao da je moj prvi sajt bio 50puta bolji al da bi sad uradio sa ovo malo znanja, al nea veze nerviraj se koliko hoces... POz.. a sajtova sam uradio par ali sve amaterski, i nema ni jedan online, bice ih valjda uskoro.. mada ne verujem da ce skoro imam drugih stvari kojima se zamlacujem..
 

Back
Top