Sta balkanka radi u slucaju overavanja dozvole za seks?

I zamisli sada ti dodje sa papirom, ti se napalis, spremis gajbu, mirisljavi bla bla bla, uzmes papir i na njemu pise: Slazem se da imamo dobrovoljni sex iskljucivo u narednim pozama: Misionarska i sa strane. Za bilo koju drugu nisam saglasna. I to, samo pod uslovom da mi pruzi predigru u kojoj se ukljucuje: Masaza ramena, stopala, ruku, vrata, glave, u trajanju od pola sata ili vise. Takodje oral nije ukljucen.
 
I zamisli sada ti dodje sa papirom, ti se napalis, spremis gajbu, mirisljavi bla bla bla, uzmes papir i na njemu pise: Slazem se da imamo dobrovoljni sex iskljucivo u narednim pozama: Misionarska i sa strane. Za bilo koju drugu nisam saglasna. I to, samo pod uslovom da mi pruzi predigru u kojoj se ukljucuje: Masaza ramena, stopala, ruku, vrata, glave, u trajanju od pola sata ili vise. Takodje oral nije ukljucen.
Biće i to u posebnim paragrafima.
 
Kako što?Da ''potpišu'' papir.:lol:

Pa to se zna kako se radi...
Ti njoj pice, ona tebi potpis...
Ti kobaju iz dzepa ona tebi potpis.
Ona smisli neku uslugu ili zahtev, i sama nudi potpis...
Tu se nece puno promeniti overom...

Overa nije za brak obavezna, tj tu postolji nasilje ali ne postoji mogucnost silovanja bez modrica, koje postoji u zemljama koje su donele ovaj zakon...
To je nova caka....
Na savet psihologa i psihijatra, zena se preda uzivanju da bi imala manje povreda i posledica, a posle te prijavi.
Tako da ona nema povrede , ali je to i dalje silovanje.....ona dobila 3 in1, seks, fetish silovanja i priliku da ako joj se svideo ili joj ne smeta okolnost pod kojima je seks obavljen u drustvenom smislu , povuce optuzbu, ili da je ostavi ako joj se seks nije svideo, proceni da joj vise odgovara da taj seks nije bio dobrovoljan i slicno..

Koliko se puta u USA javilo u filmovima da je crnac osudjen jer je uhvacena bogatasica u seksu sa njim pa joj lakse da kaze da je bilo silovanje nego da ispadne crna ovca sa 17 godina u porodici..
U Srbiji bi neke i sa 28 godina ako su uhvacene u seksu sa crncem isto to uradile..
Kako znam, pa imao sam u domu 10 crnaca komsija pa sam im stampao sta im treba i onda vidis kako se iskrada devojka kad misli da nikog nema u hodniku...

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Ne znam za dirty yoga da li se oni trenutno vode kao silovatelji u tim zemljama?
To je kad kao kod orjentalne masaze, ti dolazis kao da radis jogu , a onda ti instruktor (posto obicno to rade zene, dok muskarci idu na orjentalnu masazu, ) radi dirty instrukcije...tj ovde se zategnite, , gluteuse malo stisnite, ovako , ramena drzite vislje, a grudi izbacite ovako....kukove napred drzite , ovako....i tako ovako po onako , tako pa natako...
 

Back
Top