BUGARSKA

  • Začetnik teme xxxoooxxx
  • Datum pokretanja
apotekarka:
evo našeg hotela
DanaPalacePark2.jpg
sta mislis kada ce biti let u prepodnevnim ili popodnevnim casovima, i da li ce ga uopste biti zbog ovog strajka
pozdrav
 
E, dok smo bili u kafani, pozvali su nas iz kontikija i zamenili nam hotel za neki Sunrise Primasol koji ima all inc. jer se ovaj prvi još renovira :shock:
Ovako izgleda :
zlatni_pjasci_primasol_bazen.jpg
 
apotekarka:
E, dok smo bili u kafani, pozvali su nas iz kontikija i zamenili nam hotel za neki Sunrise Primasol koji ima all inc. jer se ovaj prvi još renovira :shock:
Ovako izgleda :
zlatni_pjasci_primasol_bazen.jpg
u sklopu su dva hotela taj Primasol sunlight sunrise i Primasol sunlight excelsior postoji mala razlika pogledaj i uporedi
 
[colorHellooo..
Ljudi, bila sam u Bugarskoj i prosle i pretprosle godine, i to samo iz razloga sto nisam mogla da dobijem sengen, a u Tursku ,Egipat i Tunis moj muz nije hteo da ide (plasi se terorista haha)
GRCKA je zakon! Ove godine idem!!
Bugarska..hm..jos uvek su amateri iako se trude da poboljsaju kvalitet turizma. Cene u restoranima, kaficima su slicne nasima, a nemojte da vas zavaraju primamljive cene aranzmana jer shodno njima dobijete i takav smestaj..pretprosle godine sam usla u svaki hotel cije su sobe zakupljivale nase agencije i to je strasno!! Ljudi, kada su videli samo spoljasnji izgled, pa onda lobi hotela, nemo su izlazili iz autobusa, i mogu samo pretpostaviti o cemu su razmisljali i koliko su se kajali sto su uopste izabrali Bugarsku. Tamo nista ne vredi ispod 4 (CETIRI) zvezdice, a u nekim slucajevima i o tome treba razmisliti!!Pretprosle godine iako je hotel bio lep, cist i sa 3 zvezdice, peskiri su toliko smrdeli da smo ih izbacili iz sobe!!!! A prosle godine u hotelu sa 4! zvezdice, gde je hrana stvarno bila fenomenalna imali smo opet drugi problem..za "dnevni boravak", koji se racuna od podneva do 17h-18h kako u kom hotelu, osim sto su nam naplatili dali su nam sobu koja nije ni usisana, bez posteljine, bez sapuna, sa uflekanim dusecima i jastucima..i na pitanje gde da legnemo i odmorimo se, na recepciji su smao odgovorili :"TO VAM JE DNEVNA POCIVKA"....Pa, "gde da pocivamo" pitala sam ih....polazak je bio tek uvece u 21h i trebalo je odmoriti se za put jer smo putovali oko 16 sati(uz cekanje na granici), povratak je kraci.
Klopa je slicna nasoj,sopska salata,piperka bjurek(pohovana paprika punjena sirom),rostilj...sve je ok
Generalno, Bugari su ok prema nama,vecina njih se i obraduje i svima su prve asocijacije na nasu narodnu muziku, izuzetno je vole i prate.Mada ipak preferiraju Nemce a i Ruse...
Za soping, NJAMA(NEMA NISTA)iako u prospektima svih agencija dodaju i taj pasus, cak i one najjeftinije krpice su goreg kvaliteta od nasih(citaj sa buvljaka). Jedino sto mozda vredi je zlato, mogu da se nadju lepi komadi.
U Varni ima samo par poznatih firmi, ali i tu budite obazrivi jer pokusavaju proslogodisnje modele da proture kao ovogodisnje!Nismo mi *isali vesla pa da ne znamo(haha)Inace, u Zlatnim pjascima nema sta da se vidi, samo hoteli, hoteli...Varna je lepo selo sa dve glavne ulice..jedna lepa pravoslavna crkva vadi prosek.Delfinarijum se moze pogledati..a more ..pretprosle godine je bilo cisto ali je bilo vrlo vetrovito i talasi su bili ogromni tako da je skoro svaki dan podignuta crvena zastavica, pa dozvoljavaju da se udje u vodu smao do struka.Prosle godine nije bilo toliko talasa ali je more bilo prljavo, a na obali je bilo toliko nekih malih crnih bubica koje su ujedale, da su se svi samo cesali!Inace more im ne mirise kao nase i Egejsko! Potpuno je bez mirisa..Eto, toliko od mene..Mirno more i lepo vreme vam zelim...i idite negde drugde, zaobidjite Bugarsku =red][/color]
 
Pa ja vec uplatila Nesebar,a slusam ovakve price :(
Nista,valjda je provod dobar...a za more znam da ne vredi ni pola jadranskog
shtash....
kad dodjem oko 1.avgusta eto iscrpnih informacija od mene...ako iko bude ostao na forumu :D
poz
 
e pa znala sam ja da trebamo da uplatimo Tursku, a ne Bugarsku, ali ja imam para, a ovi sa kojima idem nemaju toliko para. Kada samo vidim Matico koji reklamira Tursku za 530 evra, hoteli sa 5 zvezdica i avionskim prevozom da padnes na teme, a ja uplatila Suncev breg i to hotel uzasne kategorije...ali mislili smo bice dobar provod, a smestaj nam i nije bio bitan, ali citajuci vase utiske, zalim sto idem u Bugarsku, mada mi nahvalise Nesebar, kao lep gradic, tipa Svetog Stefana...Videla sam ja i sliku mog hotela i nije los, ali samo spolja s bazenom, velikim, a unutra sobe nemam pojma kakao izgledaju......i da li su ciste....

Pa prebicu ih sve tamo ako mi ne pospreme sobu , mislim stvarno...jel su oni normalni :evil:
 
znatizeljna:
e pa znala sam ja da trebamo da uplatimo Tursku, a ne Bugarsku, ali ja imam para, a ovi sa kojima idem nemaju toliko para. Kada samo vidim Matico koji reklamira Tursku za 530 evra, hoteli sa 5 zvezdica i avionskim prevozom da padnes na teme, a ja uplatila Suncev breg i to hotel uzasne kategorije...ali mislili smo bice dobar provod, a smestaj nam i nije bio bitan, ali citajuci vase utiske, zalim sto idem u Bugarsku, mada mi nahvalise Nesebar, kao lep gradic, tipa Svetog Stefana...Videla sam ja i sliku mog hotela i nije los, ali samo spolja s bazenom, velikim, a unutra sobe nemam pojma kakao izgledaju......i da li su ciste....

Pa prebicu ih sve tamo ako mi ne pospreme sobu , mislim stvarno...jel su oni normalni :evil:

Nisi valjda sad i ovde došla da smaraš.....
 
DellBoy-011:
Apotekarka, nadam se da je avio prevoz do Varne, a odatle je pola sata do Zlatnih pjasaka. Neki su isli autobusom i to je pravo mucenje, traje 15-20 sati. Ja sam pre dve godine isao kolima, desetak sati, dobar je put.
U Zlatnim pjascima je fantasticno, plaze su odlicne, ima puno sadrzaja: letnji sankovi sa bazenima pored mora, razne za*ebancije u vodi, masaza na plazi i slicno...
Mislim da je taj vas hotel ok i da je bas u pjascima, neki su se *, navodno isli u pjaske , a zavrsili u nekom mestu Cajka, sto je dno.
Uveče ima svega i svacega od trbusnog plesa, raznih diskoteka, klubova, otvorenih diskoteka na plazi, dva topless bara....
Ako vas posluzi vreme (ja sam na zalost imao 6 kišnih dana od 12) siguran sam da cete se lepo provesti.
" apotekarka draga, koliko zvezdica je bio hotel i koliko je po osobi?"
 
DellBoy-011:
Apotekarka, nadam se da je avio prevoz do Varne, a odatle je pola sata do Zlatnih pjasaka. Neki su isli autobusom i to je pravo mucenje, traje 15-20 sati. Ja sam pre dve godine isao kolima, desetak sati, dobar je put.
U Zlatnim pjascima je fantasticno, plaze su odlicne, ima puno sadrzaja: letnji sankovi sa bazenima pored mora, razne za*ebancije u vodi, masaza na plazi i slicno...
Mislim da je taj vas hotel ok i da je bas u pjascima, neki su se *, navodno isli u pjaske , a zavrsili u nekom mestu Cajka, sto je dno.
Uveče ima svega i svacega od trbusnog plesa, raznih diskoteka, klubova, otvorenih diskoteka na plazi, dva topless bara....
Ako vas posluzi vreme (ja sam na zalost imao 6 kišnih dana od 12) siguran sam da cete se lepo provesti.
" apotekarka draga, koliko zvezdica je bio hotel i koliko je po osobi? ja bih isla u hotel sa 4*"
 
apotekarka:
Anonymous:
e, moj decko i ja smo isto uplatili za 08.07. "dana palace park" avionom tako da cemo sigurno putovati zajedno, ako si i ti uplatila za 08.07. Hotel j nevidjen, mnogo dobro izgleda i spolja i iznutra. i na dobrom je mestu, samo sto neki pisu da je udaljen od plaze 450m a neki 250m tako da stvarno ne znam pravu razdaljinu ali ok ipak je hotel vrh. aranzman sve zajedno sa avionom, veoma povoljno.
pa eto toliko zelim ti lep provod
apotekarka:
Samo da znate da ste i nas naložili tako da smo juče uplatili Zlatne Pjaske, hotel Dana palas park 12 dana avionom. Ako je neko bio, može da se javi nemojte da se stidite... :wink:

Juhuuuu, znači idemo zajedno!!!!!!
A ko je to? :shock: :D :D

"hocete mi molim vas ustedeti vreme i reci cenu smestaja u tom hotelu?!"
 
ana_bg:
ja razmisljam da ovo leto idem u bugarsku...posto tamo nikada nisam bila jel moze neko da mi kaze kakvo je vreme tamo,da li uopste moze da se kupa u moru,i u kom mestu je najbolji provod :?:

unapred hvala :wink:
"Na sve ti je to vec odgovoreno, samo citaj redom i uzivaj"
"koliko vas kosta smestaj?"
 
Sta mene zanima?
Ovako,posto sam uplatio privatan smestaj u Nesebaru,gde je najbolje da se ide na kupanje?
Cuo sam da postoje dve plaze,ali da li ima puno da se ide do plaze na Suncevom B.
I da,za izlaske...do SB se ide kako?
taxi,bus,peske?
I na kraju...zasto ne izlaziti u Nesebaru?
Zar nema diskoteka i sl u Nesebaru...pa ono,ponekad otici i do Sun.B.?
Hvala svima koji ce se potruditi oko odgovora :D
 
Plik:
e Lolo kazi nesto pametno osim sto stalno ljudima pridikujes i dajes putokaze gde mogu i sta mogu....dosadna si :P

Ako imas bilo koju primedbu na ono sto ja pisem, imas potpunu slobodu da to sledeci put lagano preskocis i ne dosadjujes se citanjem mojih komentara.
 

Back
Top