Vojna obuka

Ne, ja sam samo za mir, mene ti ratovi i te gluposti ne zanimaju.

Ни нас не занимају, али кад ти балиста џихадовац дође с намером да те кокне ето нове сфере интересовања, лепо ти та часна старина рече да су људи понекад приморани да се бране од крволока и канибала, и та одбрана није за осуду, а камоли за подсмех.
 
Ни нас не занимају, али кад ти балиста џихадовац дође с намером да те кокне ето нове сфере интересовања, лепо ти та часна старина рече да су људи понекад приморани да се бране од крволока и канибала, и та одбрана није за осуду, а камоли за подсмех.

Za to postoji policija i vojska.

Oni su PLACENI za to.
 
U slučaju totalnog rata angažuje se celokupno stanovništvo, a svi savremeni lokalni ratovi imaju karakteristike totalnog rata, npr. Sirija; Libija, nekada Liban, eks Jugoslavija... Šiptarski koljači su etnički čistili Kosmet, nisu birali između civila i vojnika.
 
Za to postoji policija i vojska.

Oni su PLACENI za to.

Sta ako zakazu "policija i vojska" ?

Da narod legne na puteve i da na taj nacin pokusa da sacuva svoju drzavu , svoju slobodu , imovinu , zdravlje , zivote , ono malo ponosa i casti ...?!

Da li da "legne na stomak ili na ledja " ?

Sta smatras da je efikasnije ...?
 
Sta ako zakazu "policija i vojska" ?

Da narod legne na puteve i da na taj nacin pokusa da sacuva svoju drzavu , svoju slobodu , imovinu , zdravlje , zivote , ono malo ponosa i casti ...?!

Da li da "legne na stomak ili na ledja " ?

Sta smatras da je efikasnije ...?

Ako zakazu policija i vojska onda svi u partizane.

Ni partizani nisu imali vojnu obuku pa su se uspesno borili protiv okupatora.

(Ono "da sacuvaju ponos i cast" je zvaka za budale)
 

Back
Top