Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čičak,jako dugo sam imala dugu kosu...jakoooo
al nit može biti talasasta,nit mogu nešto s njom pametno da uradim...ravna je ko daska...
sad sam u fazi kratke...lakše za održavanje,brzo se suši...
fen na moru ne koristim jer sam došla na odmor...od svega...
bojom sam zadovoljna.to je KYO farba iz aleksandar cosmeticsa....bez amonijaka...skroz mi je ok...
 
A tama su se smokva i cile okacile u kupacem, macka ih zaebe novom temom :zper:
Macko dobra ti taktika, sahrani konkurenciju na dno sa zakljucanom temom :zloca:
:rotf: ;)

Negooo, one ce mei da se gologuziraju i odvlace mi toliko zeljenu paznju...
Ne moze, katanac.:lol:

- - - - - - - - - -

Metlo ne vredjam , ja ne gledam nekog po izgledu , pa kad napisem to Macura ja figurativno mislim na nekog ko je
piar na nekoj temi.

A Macaura je negde piar?:eek:

- - - - - - - - - -

To nikad!
Moja majka ima 4-5-icu... to je muka ziva
Ja sam ovo povukla na svekrvu, i mnogo je super :zaljubljena:

Znas kako Cicak, muskarci su to...
A i da nije njih, zena si majku mi; s godinama to mora da bude malo jedrije.
 
Čičak,jako dugo sam imala dugu kosu...jakoooo
al nit može biti talasasta,nit mogu nešto s njom pametno da uradim...ravna je ko daska...
sad sam u fazi kratke...lakše za održavanje,brzo se suši...
fen na moru ne koristim jer sam došla na odmor...od svega...
bojom sam zadovoljna.to je KYO farba iz aleksandar cosmeticsa....bez amonijaka...skroz mi je ok...
Ok
Ali kratka kosa dodaje bar 10-20 godina
I to “lakse za odrzavanje” je izgovor
Jeste lakse ali nije lepse ;) nije zenstveno
A super sto ti je ravna i lepa je boja :)
Negooo, one ce mei da se gologuziraju i odvlace mi toliko zeljenu paznju...
Ne moze, katanac.:lol:

- - - - - - - - - -



A Macaura je negde piar?:eek:

- - - - - - - - - -



Znas kako Cicak, muskarci su to...
A i da nije njih, zena si majku mi; s godinama to mora da bude malo jedrije.
Slazem se
U pravu si
Da ima neka krema da se maze mazala bih
Ali da idem pod noz zbog sisa i lepote i dopadljivosti muskarcima pa to nema sanse
Ovaj moj i ovako ne moze ruke skinuti :lol:
Muskarac koji kaze da ne voli kad zena ima grudi je pod a) lazov pod b) ne postoji

Tako je
Ali zivot nije savrsen :)
 
Nisam sigurna da kratka kosa dodaje godine. Obicno se sa godinama zene i sisaju da bi izgledale mladje...
Ja necu jer ne volim i onako imam tri dlake u dva reda, samo jos da nemam kosu bila bi ko decko... do duse sa sisama.:lol:

I da ti kazem, to kad cujem pod noz zbog lepote... pa nego sta cu nego zbog lepote pod noz? Svasta :zcepanje:
 
Das i ja upišem na novu temu sa novom frizurom. Morska frizura i morski nokti, još večeras spavam i odoh na more. Svaki dan bih bio na more! :zaljubljena:
Senfi.jpg
 
Muskarac koji kaze da ne voli kad zena ima grudi je pod a) lazov pod b) ne postoji

c) latentni gay

Glupost.
Volim kad je normalne velicine 2-3.Ali vise volim da ima tresnjice nego lubenice.
Meni licno nije nimalo seexy kad se skine a grud kao moja glava jbt.
I ne,nisam ni latentni derpe,ako za svojih 45 nisam osetio da me privlace ovi feminizirani muskarci koji se setaju gradom;...:think:

Ja volim male sise
Volim zensku gradju kakvu ima cile i bogomojka, izrazeni bokici i dupence a koscata ramena i male grudi

Dao bih ti za to 100 repki,samo da moze!
 
Žene koje imaju veće grudi obično nemaju dupe i sklone su debljanju oko stomaka, a žene koje imaju dupe, obično nemaju grudi i sklonije su debljanju u predijelu butina. Naravno, ima i onih koje su proporcionalne i imaju sve, ali takvih je manje.
I ne vole svi muškarci velike grudi, onaj tip koji voli velike grudi ne obraća pažnju na dupe, bitno da su grudi velike, onaj tip koji voli dupe i noge ne obraća toliko pažnju na grudi.
Očito je na forumu više onih koji vole grudi, pa su za njih ovi drugi gej.

P.S. Sad vidim da dok sam kucala javili su se i oni koji vole dupe, znači ima i njih na forumu.

Trojo, lijepa ti je haljina i lijepo ti stoji, ti si iz one grupe što ima sve. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top