Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nick 01.jpg


Evo da se i ja upisem))
Jes' da je slika od pre 2 meseca,ali sad nemam volju da se slikam,prosao odmor :sad2:
 
Das i ja upišem na novu temu sa novom frizurom. Morska frizura i morski nokti, još večeras spavam i odoh na more. Svaki dan bih bio na more! :zaljubljena:
Pogledajte prilog 497402

Кад се загледам у Ели овако загледану на слици заборавим шта сам хтео да кажем... :rumenko: ... ваљда је то само по себи комплимент... :rumenko: :)
 
Das i ja upišem na novu temu sa novom frizurom. Morska frizura i morski nokti, još večeras spavam i odoh na more. Svaki dan bih bio na more! :zaljubljena:
Pogledajte prilog 497402

Lepa si, Alisa. :) Bas ugodna oku.

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 497414

Evo da se i ja upisem))
Jes' da je slika od pre 2 meseca,ali sad nemam volju da se slikam,prosao odmor :sad2:


Lep muskarac. :)


Nisam vam podelila reputacije. To cu u sledecem krugu. Sad sam zaboravila, a moram da nestanem.
 
skoro mi promakla eli. boja kose odlicna! ne primecujem neku razliku u frizuri
lep provod, valjda ce vreme da se poboljsa :D
Pa ono, spakovaćemo jedan kofer sa zimskom obućom i odećom. To su blagodeti putovanja kolima, možeš da natovariš šta hoćeš. :super:
Gledala sam prognozu, u petak stižemo na more, padaće kiša i biće hladno. Od subote počinje banja. Valjda će pogoditi.
Ako i bude ružno nema veze. Ide nas 5 porodica sa 9 dece, neće nam biti dosadno. :D

- - - - - - - - - -

I hvala na komentarima, vrlo ste ljubazni.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top