Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na komplimentima... :)

Ta neka odbojnost prema „dodjosima“ postoji i u samom gradu. Novi Beograd nije Beograd i tako neke price. Sto je najsmesnije to nije tipicno samo za BG, vec i za druge gradove. I oni imaju svoje „dodjose“i krajeve, koji nisu „pravi“ grad.
 
Поздрав из припиздине...

IMG_20180627_143721.jpg
 
Poslednja izmena:
Opa minaaa,ti ces kao cicak,balon ovde,parce onde,a onda tras sisica:lol:

- - - - - - - - - -

Cuj sisica,na sisu sam mislila

Бих ја, али немам :zcepanje:

Ма, само сам хтела да се јавим, данас не радим, кишно напољу, мало шетали, сад се досађује, испробавам шта ова справа може...

Бог те, ово технологија цела, још треба да откријем како да смањујем фотке да вас не траумирам :rotf:

- - - - - - - - - -

da, na novobeograđane se definitivno gleda sa visine

- - - - - - - - - -





desi mina

Ћао, Доцо!
 
Prazneci creva po ljudima iz pripizzdina verovatno
imas uverenje da si autohtoni BEOgradjanin.
Nego da li bi nam mogao pojasniti koliko to vremena,
generacija treba da zivi u BG da bi se mogli smatrati
„rodjenim“ beogradjaninom?
Mislis li da je dovoljno 100 i nesto sitno godinica kao
vremenski period po kojem se postaje neprikosnoveni
beogradjanin?
Mislis li da je to moguce i realno kada i sam znas da
su beogradjani nastali pre 100 i nesto sitno godinica
cameci i cuceci u okolnim zivicama cekajuci da Turci
pobegnu sa Kalemegdana, pa da se prisljamce u mahalu?
I da , ako je za tebe sve van BG pripizzdina onda se
slazes da je BG jedan najobicniji prosecni piCHkovac.!!!

Ajd da se ne lažemo, svi ti tzv. starosedeoci, ti samoproklamovani nobl bg plemići bi posisali kitu prvom čobanu skorojeviću, iz nebitno koje vukojebine, koji ima dovoljno love da ih kupi...

Geografsko poreklo je najnebitnija stavka prilikom vrednovanja ljudi.

da rezimiram... ko pljuje po bg a u njemu zivi i koristi sve beneficihe srpstva za sebe i porodicu taj bi makar trebao da porumeni ako nije vec posiveo od muke...

Hvala na komplimentima... :)

Ta neka odbojnost prema „dodjosima“ postoji i u samom gradu. Novi Beograd nije Beograd i tako neke price. Sto je najsmesnije to nije tipicno samo za BG, vec i za druge gradove. I oni imaju svoje „dodjose“i krajeve, koji nisu „pravi“ grad.

ne..a recimo da spadam u te... sa "pedigreom" beogradjane..tako da mislim da to mozda govore upravo ti koji su dosli..ja licno taj izraz nikad cuo nisam.

Ajd sad da objasnim svima koji se prave neuki.
Pripizdina kao izraz ja licno znam skoro ceo zivot.I cuo sam ga od coveka koji je tako nazivao SVOJE RODNO MESTO! Iz sale naravno.
Ovde ste potegli polemiku kao da sam nekoga uvredio licno,a komentarisao sam malogradjane (i rekao da TAKVIH IMA I MEDJU LJUDIMA KOJI GENERACIJAMA ZIVE U BG/NS nevazno).
I da vam kazem,mozda i suvisnu informaciju,ja niti sam rodjen u BG niti zivim tu trenutno i ne zivim u Srbiji.Ali volim taj grad vise nego bilo koji drugi,i niko me nece ubediti da je los,nikakav...itd.
Cak ako me neki grad gde sam ziveo podseti na Beograd odmah dobije veliki plus kod mene licno.
NAdam se da sam dovoljno objasnio i sta mislim i sta osecam,Ako se neko pronasao u bilo kojoj recenici,sta da radim,ja nikoga ovde licno nemam nameru da vredjam.
 
Ajd sad da objasnim svima koji se prave neuki.
Pripizdina kao izraz ja licno znam skoro ceo zivot.I cuo sam ga od coveka koji je tako nazivao SVOJE RODNO MESTO! Iz sale naravno.
Ovde ste potegli polemiku kao da sam nekoga uvredio licno,a komentarisao sam malogradjane (i rekao da TAKVIH IMA I MEDJU LJUDIMA KOJI GENERACIJAMA ZIVE U BG/NS nevazno).
I da vam kazem,mozda i suvisnu informaciju,ja niti sam rodjen u BG niti zivim tu trenutno i ne zivim u Srbiji.Ali volim taj grad vise nego bilo koji drugi,i niko me nece ubediti da je los,nikakav...itd.
Cak ako me neki grad gde sam ziveo podseti na Beograd odmah dobije veliki plus kod mene licno.
NAdam se da sam dovoljno objasnio i sta mislim i sta osecam,Ako se neko pronasao u bilo kojoj recenici,sta da radim,ja nikoga ovde licno nemam nameru da vredjam.

nije problem reci vec konotacija mrznje koja izlazi iz napisanog... nikad necu razumeti ljude koji mrze srbiju mogu otici da zive gde zele a imaju bolesnu satisfakciju da iz nje po njoj pljuju

- - - - - - - - - -

Meni je sisica muskarac bez karaktera :zcepanje:

kao kad kazes nekoj lose nafrakanoj bree izgledas kao droca :p nemajuci naravno nameru da je uvredis jer joj je tvoja namera jasna... ovo primer kao sa pripizdinom.., danas je ceo svet jedna velika priizdina bas zajhvaljujuci netu....
 
nije problem reci vec konotacija mrznje koja izlazi iz napisanog... nikad necu razumeti ljude koji mrze srbiju mogu otici da zive gde zele a imaju bolesnu satisfakciju da iz nje po njoj pljuju

- - - - - - - - - -
kao kad kazes nekoj lose nafrakanoj bree izgledas kao droca :p nemajuci naravno nameru da je uvredis jer joj je tvoja namera jasna... ovo primer kao sa pripizdinom.., danas je ceo svet jedna velika priizdina bas zajhvaljujuci netu....

ZAista ne mrzim nikoga.Citam ponovo sta sam napisao i ne vidim ni jedan trag mrznje.Vise neka vrsta frustracije kad te sramota tudje sramote. a to su ljudi koji spadaju u moj narod,komsije,rodjake...
Ja nisam otisao zato sto mrzim Srbiju,nego zato sto ona nije dala nama ono sto treba da nam da,ma koliko se mi trudili.Previse je ljudi kojima je bolji lov u mutnom nego lepa i sredjena Srbija.A nema lepseg mesta od nje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top