Uslov

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.224
Idemo od prostijeg...

Aj ozbiljno sada.
Koji je uslov da se seksas sa nekim? Imas li ga? Kriterijum.
Jel ono tipa poslala ti vime na vajber ili mora vise da se iscima?
Pitanje je za musku populaciju.

Mislim da ja ne moram da odgovorim na ovu temu.
 
da nije udati debeli skrndelj

Е видиш како се укуси разликују, таква снаша би мени баш одговарала. :deda:

Ма каква год да је, нека се тамбура са целим селом, нека је брката, вазда надрндана вештица, нека је израбљена форумашица, све, све, али само не сме бити шкрбава, стоп каријесу и каменцу, стоп протезама и вештачким вилицама, то сам научио пратећи постове еминентних цица, то је услов свих услова. :))))
 
Idemo od prostijeg...

Aj ozbiljno sada.
Koji je uslov da se seksas sa nekim? Imas li ga? Kriterijum.
Jel ono tipa poslala ti vime na vajber ili mora vise da se iscima?
Pitanje je za musku populaciju.

Mislim da ja ne moram da odgovorim na ovu temu.

Pa da ima ŽPO i manje od 4 noge.

A ako ćemo ozbiljno, stvarno ne razmišljam o tome. Niti mi se nude niti im ja tražim. A i ne šalju mi vime na vajber.
Prema tome (što bi rekao Dejo Savićević), nemam šta reći po pitanju tih kriterijuma.
 
Pa da ima ŽPO i manje od 4 noge.

A ako ćemo ozbiljno, stvarno ne razmišljam o tome. Niti mi se nude niti im ja tražim. A i ne šalju mi vime na vajber.
Prema tome (što bi rekao Dejo Savićević), nemam šta reći po pitanju tih kriterijuma.

Pa kreni recimo od jednostavnijeg.
Na pr da li bi hebao debelu devojku (miss Piggy)?
 
Jel baš moram? :lol:
Ne delim ja žene na to iebo bi je-ne bi je iebo. I ja sam odron od frajera tako da mi savest ne dozvoljava da bilo koga diskriminišem na konto izgleda.

Pa moje malo ali meni vredno iskustvo sa zenama mi govori da zene ne cene muskarca koji nema kriterijume. Tako da je win win situacija. I moras.
U ostalom ne mozes sebe da poredis sa zenama po istim kriterijumima i tu nalazis paralelu. Da mozes onda bi ti kukao a ona menjala tockove.
 

Back
Top