METAL vs REP

levrone:
Kosa mi se digne na glavi kad počne neko da govori o repu kao o nekoj ozbiljnijoj muzičkoj formi, kad počnu da kenjaju o nekoj rep kulturi,.....pretpostavljam da ti likovi nemaju pojma ni gde je rep nastao. Rep , kao forma je tako površan.........
Da, sam ritam ... pa nekima od nas je to popriliccno dovoljno ... "Ritam, ritam, ritam, r'tam, r'tam tvoj ..."
levrone:
Neko spomene da imaju dobre tekstove. U redu, neka naprave zbirku tih njihovih pesama, neka izdaju, neka se izjasne kao pesnici, a ne kao muzičari.....
A kao, metalci bi imali bogatiju i vredniju zbirku pesama?????????????? 8)
 
Pošto mi izgledate kao znalci metalci, recite mi onda gde da nađem bilo koji album grupe GENA (mislim da se piše Ghena ?). Pitao sam dvadeset likova, sve kao veliki fanovi, strašni poznavaoci metala, a pola grupa koje sam pitao nisu ni čuli... Ako ni vi ne znate onda pojma nemate metal... Nek mi neko napiše gde da nađem GENU (pravi Black-metal) ?
A što se poređenja sa repom tiče... to je bez veze.. kao da poredite šampanjac i kokakolu?[/
 
Koji vam je đavo više?
Štazte navalili na rep kao muziku?
Rep je nastao kao sredstvo pomoću kojeg su crnci pokazivali svoje nezadovoljstvo, obično je to bio socijalni položaj crnaca.
Nije nastao dabise razvio kao muzika.
To što sad belci oće da rade ono što samo crnci mogu to je druga stvar.
Generalno, samo crnci mogu.
 
Eeeeee Metalci mojne da vredjate Rap,nije lepo to od Vas!

Svako ima svoje misljenje i ukus i koliko vi pljujete rap kao losu "muziku" toliko i reperi
pljuju metal! Tako da je diskusivna tema bez kraja,,,,,,,,,,,,
 
vi ljudi stvarno imate neki problem. evo ja sam cist primer osobe koja slusa, cak se može reci OBOŽAVA i jednu i drugu muziku. metal je jak na muzici, rap na rečima, mogu samo da se dopunjuju kvalitetima...nekada su se raperi i metalci voleli, a onda se verovatno našao neki seljak nebitno sa čije strane,i zaoceo ovo sranje metal vs rap. ne znam da li znate, ali u proseku se najviše klinci bave ovom temom jer nemaju pojma ni šta je stvarno metal, ni šta je rap!
 
Hallo:
vi ljudi stvarno imate neki problem. evo ja sam cist primer osobe koja slusa, cak se može reci OBOŽAVA i jednu i drugu muziku. metal je jak na muzici, rap na rečima, mogu samo da se dopunjuju kvalitetima...nekada su se raperi i metalci voleli, a onda se verovatno našao neki seljak nebitno sa čije strane,i zaoceo ovo sranje metal vs rap. ne znam da li znate, ali u proseku se najviše klinci bave ovom temom jer nemaju pojma ni šta je stvarno metal, ni šta je rap!
Kako ovo debilno zvuci!"Nekada su se svi voleli, a onda je dosao neki chika..."
Give me a break! :roll: Nikad se niko nije voleo, niti mrzeo, oduvek je bilo budala koji ce da popljuju (da ne pominjem, uporede, tim podrazumevam i kreatora ove DEBILNE teme) sve sto im se ne svidja ili im je strano, bez nekih cinjenica nego cisto da opravdaju sebe i svoj ukus!
 
Hallo:
vi ljudi stvarno imate neki problem. evo ja sam cist primer osobe koja slusa, cak se može reci OBOŽAVA i jednu i drugu muziku. metal je jak na muzici, rap na rečima, mogu samo da se dopunjuju kvalitetima...nekada su se raperi i metalci voleli, a onda se verovatno našao neki seljak nebitno sa čije strane,i zaoceo ovo sranje metal vs rap. ne znam da li znate, ali u proseku se najviše klinci bave ovom temom jer nemaju pojma ni šta je stvarno metal, ni šta je rap!
Na cemu je jak rep ha ha ha ha ha ha ha ha
Sedim na solji i stalno prdim
Komsinica kaze da ceo smrdim
Necu da kazem da nije vredna toga
Ali je do maloga moga
Koncentracija me ne drzi
I ne mogu da kenjam
Ali zar zbog komsinice
Da se sada menjam

Mogu ja ovako do sutra
c026.gif
 
Ne kapiram zasto reperi ne podnose rock ili metal! Znaci, imam druga koji je reper (zna samo za 2 pac-a otprilike), i redovno se prozivamo, i stalno mi govori da se ubijem, kako je rep bolji.
 
zoranpetrovic84:
Ne...i meni je sranje neki domaci rap...tipa ajs nigrutin,bad copy itd...zajebancija...poslusaj beogradski sindikat ili shkaba(meni se konkretno oni najvise svidjau)...ali ti ces verovatno biti pristrastan i reci,pa da i to je sranje!
Ti stvarno ne razumes.

"Dok okrecu se repa
Ti samo budi lepa
Ne vidi se dno
dubokog dzepa."
e045.gif
 
Iako ja gotivim metal moram reci nekoliko stvari:

1:Ja slusam metal ali zato imam dosta ortaka koji slusaju rep i to nas nikako ne sprecava da budemo prijatelji.

2:Milije mi je da vidim 2PACa ili bilo kojeg starog nekomercijalnog rep muzicara nego ove nove pozerske "metal" grupe kao sto su Evanesence,Rasmus,Him a pogotovu pozercinu nad pozercinama Merilina Mensona.
 

Back
Top