Predbracni ugovor

Brena naterala Prijovicku da potpise predbracni...
Nije ni cudo prica se da Brena vredi vise od milijarde dolara.

E sad , nije problem napraviti predbracni ugovor, problem je tumacenje sudije u Srbiji...a oni su pismeni koliko para im tutnes u dzep...
Zato i pitanje, koliko je predbracni moguc za obicnog gradjanina?

ene moja drugarica se udaje u avgustu pa rade predbracni

posle jednog propalog braka i neprezaljenih materijalnih stvari vise se nece zajebbati na istu foru veli....

pa sad,....
 
srbija je cisto feministicko drustvo i kao takvo vrlo brzo osudjeno na propast, pogledaj predsednik koji ubedljivo pobedjuje , da je zensko reko bi rava, nikad nista nisam kriva sto mene svi napadaju , ja sam nevina,sve lazi s 5% istine a gluma cistunice ,a ovamo tuca se skim stigne i za dzabe iza ledja momku mulja manipulise frizira sliku o sebi,a kad dobije batine - jadna ona.
 
Poslednja izmena:
mani je zapanjujuce od kako je feminizam pobedio 90tih kako je kratko trajao kako drzava trpi sve poraz za porazom , mislile su nase zene bice jos 100 god sta ih briga al eto teto docekace da im cerke i unuke razvaljuju arapi dok nemocno gledaju....
 
Ne bih se zenio da nisam siguran i u sebe i u nju.

Sigurnosti nikada dosta. A ne mora ni da se na taj ugovor gleda kao na neko zlo. Vece su sanse da zena, kojoj obicno pripadnu deca posle razvoda, prodje bolje ako potpise ovakav ugovor dok ljubav cveta, nego da se posle razvlaci po sudu, trazi i ceka alimentaciju itd. Jos ako muz udje u novi brak, pa opet dobije decu ... Predbracni ugovor stiti zenu u svakom pogledu. Normalnu zenu, ne profitera.
 
'Obični' građani šljakaju za 30tak hiljada, u brak unose jugića iz '88-e, a od imovine steknu stan kome prvo krepa baba, i tu će se tuže ko je koliko dao za renoviranje, žena dobije decu sebi i 8000 od muža kome tri meseca kasni plata... predbračni ugovor je bacanje para za nji, smsm
 
Pa ne citas dobro...
Ako se razvedu, iako je njegov stan, on mora da se seli.... a ne ona....
Sve dok dete ne postane punoletno...
Ako ima dobrog advokata, a eto ja bih znao da naguzim tog vlasnika stana iako je njegov...a i u USA je tako...
Ako ne zna za to, onda ce da se iseli i da se nateze sa njim oko alimentacije i to kad da , dobro je...

- - - - - - - - - -

Ono sto je zena uspela je pussy blocker....tj ex muz nikad vise nece nijednoj drugoj najverovatnije dete praviti...
Jer nema dovoljno ni za svoju egzistenciju....
A pitanje je da li ce iole normalnu zenu moci i da privede, jer iako ima stan, on ce ziveti u podstanarskom stanu ili sobi, a tu je kvalitet zivota mnogo manji nego u svom stanu...

- - - - - - - - - -

Lepo ja kazem najveci neprijatelj muskaraca su povrsni, ebe mi se za sve , ja cu to na svoj nacin da isteram muskarci...

- - - - - - - - - -

Član 194.

(1) Dete i roditelj koji vrši roditeljsko pravo imaju pravo stanovanja na stanu čiji je vlasnik drugi roditelj deteta ako dete i roditelj koji vrši roditeljsko pravo nemaju pravo svojine na useljivom stanu.
(2) Pravo stanovanja traje do punoletstva deteta.

- - - - - - - - - -

Naravno vazi pravilo da ako imas veze u mupu ili kod nekog sudije nista od ovoga ne vazi....to svi znamo , ali ako nemas, onda vazi....
 
nema sigurnosti u zivotu, pogotovo kad su zene u pitanju, to zuji kroz glavu, nikad ne znas kad ce ciknuti
Ma cak i ako se desi, necu sebe stavljati na prvo mesto nikad nego dete... Ako uz to i majci bude bolje...pa neka :)
Sve sto zaradim u zivotu i sve sto imam ne mogu sutra poneti na onaj svet...a sutra se mogu sapleti na ulici...
Pare dodju i prodju...
 

Back
Top