Priložite bebu, gospođo

turbo_virsla

Zainteresovan član
Poruka
243
Dakle, kako biste reagovali da vas partnerka ucenjuje bebom?

a) da od vas krije bebu, da poriče da je vaša, da vam ne dozvoljava da je viđate?

b) da vam nameće potomstvo koje pak nije vaše ili vi verujete da nije vaše?

c) da vas ucenjuje bebom u cilju udaje za vas i potencijalnog korišćenja vaših finansijskih izvora?

Bi li vas bilo baš brige ili ne?
Kako biste se osećali da se niotkuda pojavi minijaturni adult, koji tvrdi da ste mu otac, a mame mu se baš i ne sećate?:D

Kolika mislite da su prava muškaraca u ovakvim i sličnim (mogućim) manipulacijama od strane pripadnica ženskog pola? Da li su im zakon i priroda i društvo naklonjeniji u ovakvim momentima, s obzirom da važe za pripadnice slabijeg pola?:sad2:
 
Pod a) je moj da kažem veliki strah, previše vidim primera gde je žena tražila samo oplodnju i potom udesila rastavu kako bi samostalno odgajala porod. Pitam se koliko je mučno imati dete za koje ne možeš biti tu dok mu trebaš, još i da raste pod uticajem nekog ko deluje kao samoživ i nespreman da prihvati suživot.

Pod b) ima test, ali šta i kad se saznaju rezultati? Pogotovu kad se iskomplikuje i zadesiš se sa jednim tvojim i drugim detetom koje ipak nije tvoje, kako se postaviti.

Pod c) teško mene da zadesi, ajd što ne posedujem ništa nego što i ne bi došlo do odnosa sa osobom sa kojom ne želim potomstvo... valjda. Sada što to može biti 'pogrešna' tipa a) ili b) je neka druga priča.

Uopšte mislim kako su u ovim situacijama prava naklonjenija ženama, što ne znači mogu, kad ih mogu koristiti protivu muškaraca kojima je stalo dok ne znače ništa sa onima kojima je svejedno u vezi deteta.
 
Dakle, kako biste reagovali da vas partnerka ucenjuje bebom?

a) da od vas krije bebu, da poriče da je vaša, da vam ne dozvoljava da je viđate?

b) da vam nameće potomstvo koje pak nije vaše ili vi verujete da nije vaše?

c) da vas ucenjuje bebom u cilju udaje za vas i potencijalnog korišćenja vaših finansijskih izvora?

Bi li vas bilo baš brige ili ne?
Kako biste se osećali da se niotkuda pojavi minijaturni adult, koji tvrdi da ste mu otac, a mame mu se baš i ne sećate?:D

Kolika mislite da su prava muškaraca u ovakvim i sličnim (mogućim) manipulacijama od strane pripadnica ženskog pola? Da li su im zakon i priroda i društvo naklonjeniji u ovakvim momentima, s obzirom da važe za pripadnice slabijeg pola?:sad2:



pod d) - držim ženturače na distanci jer su im društvo i država maksimalno naklonjeni i izlaze u susret svim mogućim njihovim hirovima i budalaštinama, pošto u zaostaloj balkanskoj vukojebini seljoberskoj srbiji koja je u tranziciji između patrijarhalizma i feminizma ženama se ugađa kako im i gde odgovara - mendžajne i 'pravi muškarci' ih patrijarhalno povlašćuju gde ženama ide na ruku, a gde im patrijarhalizam ne ide na ruku, tu nastupa feminizam pa su opet povlašćene. duplo, jelte, golo za zdrav razum. tako da
 
Jasan mi je pojam DNK testa, ali mislim da ima žena koje su spremne na sve - pa im ni takav test ništa ne znači; pogotovo u manjim sredinama, gde svi sve znaju, a tračevi se uzimaju zdravo za gotovo i na taj način lako okreću situaciju u svoju korist.

Mislim da propisi jesu propisi, ali da im je sredina ipak naklonjenija, pogotovo ako je zaostala.
 
Dlaku beibinu i na analizu. Moze sredina da radi i prica sta hoce. A ako se ispostavi da je moje, oduzimam joj to dete jer je krila od mene. Znaci da je neuracunljiva osoba. I ja cu posle da je/ga vaspitavam i gajim.

- - - - - - - - - -

A njen babo i djedo i komsija i kum mogu da se lansiraju na mesec iz protesta ako hoce.
 
Dakle, kako biste reagovali da vas partnerka ucenjuje bebom?

a) da od vas krije bebu, da poriče da je vaša, da vam ne dozvoljava da je viđate?

b) da vam nameće potomstvo koje pak nije vaše ili vi verujete da nije vaše?

c) da vas ucenjuje bebom u cilju udaje za vas i potencijalnog korišćenja vaših finansijskih izvora?

Bi li vas bilo baš brige ili ne?
Kako biste se osećali da se niotkuda pojavi minijaturni adult, koji tvrdi da ste mu otac, a mame mu se baš i ne sećate?:D

Kolika mislite da su prava muškaraca u ovakvim i sličnim (mogućim) manipulacijama od strane pripadnica ženskog pola? Da li su im zakon i priroda i društvo naklonjeniji u ovakvim momentima, s obzirom da važe za pripadnice slabijeg pola?:sad2:

jao pravo ti kazem meni sve ovo previse pitanja,jel mogu je roknem na bilo kakav pokusaj smaranja da se ne bakcem:aha:
 
Dakle, kako biste reagovali da vas partnerka ucenjuje bebom?

a) da od vas krije bebu, da poriče da je vaša, da vam ne dozvoljava da je viđate?

b) da vam nameće potomstvo koje pak nije vaše ili vi verujete da nije vaše?

c) da vas ucenjuje bebom u cilju udaje za vas i potencijalnog korišćenja vaših finansijskih izvora?

Bi li vas bilo baš brige ili ne?
Kako biste se osećali da se niotkuda pojavi minijaturni adult, koji tvrdi da ste mu otac, a mame mu se baš i ne sećate?:D

Kolika mislite da su prava muškaraca u ovakvim i sličnim (mogućim) manipulacijama od strane pripadnica ženskog pola? Da li su im zakon i priroda i društvo naklonjeniji u ovakvim momentima, s obzirom da važe za pripadnice slabijeg pola?:sad2:


Serija pitanja o manipulacijama i zloupotrebi dece
kao zajednickom imenitelju.
Koja otvaraju paletu mogucnosti u okviru morala
i jos prosirenu paletu van morala...kao odgovor na
amoralne zaahteve....ali, ako proradi iracionalni faktor,
sve moze da se uredi na zadovoljavajuci nacin.
 
Serija pitanja o manipulacijama i zloupotrebi dece
kao zajednickom imenitelju.
Koja otvaraju paletu mogucnosti u okviru morala
i jos prosirenu paletu van morala...kao odgovor na
amoralne zaahteve....ali, ako proradi iracionalni faktor
sve moze da se uredi na zadovoljavajuci nacin.

pa u suštini, verovatno bi je i bilo najbolje ubiti, s obzirom da bi u svim navedenim situacijama stradalo dete koje nema veze ni sa čim, ali mislim da zakon u ovom vidu ne prepoznaje zloupotrebu deteta tj. teško je dokazivo šta ona želi da postigne na taj način...
 
pa u suštini, verovatno bi je i bilo najbolje ubiti, s obzirom da bi u svim navedenim situacijama stradalo dete koje nema veze ni sa čim, ali mislim da zakon u ovom vidu ne prepoznaje zloupotrebu deteta tj. teško je dokazivo šta ona želi da postigne na taj način...

Taman posla, pa da odgovaras za budalu, a budala samo skrece paznju na sebe.:)
Ti bas nemas duse...
 
pa u suštini, verovatno bi je i bilo najbolje ubiti, s obzirom da bi u svim navedenim situacijama stradalo dete koje nema veze ni sa čim, ali mislim da zakon u ovom vidu ne prepoznaje zloupotrebu deteta tj. teško je dokazivo šta ona želi da postigne na taj način...
Nije teško dokazivo nego advokati i sudije u Srbiji neće da se bave ženama, jer obično nemaju para da ih opljačkaju.
 
Taman posla, pa da odgovaras za budalu, a budala samo skrece paznju na sebe.:)
Ti bas nemas duse...

pa figurativno kažem, jer je diskutabilan mentalni sklop osobe koja bi na tuđoj sudbini da zaradi (mislim na dete kome se toliko toga na ove načine uskraćuje), pri tom je ona tom detetu najbliža; ono je surovo zloupotrebljeno čim se rodilo

a sa druge strane isti taj muškarac je doveden u nezavidan položaj, čak i osuđen od strane mnogih, samo zato što priroda situacije implicira da je žena kao takva: jadna, sama, bespomoćna i izdata; a pojedine su spremne to da iskoriste, što je odvratno
 
pa figurativno kažem, jer je diskutabilan mentalni sklop osobe koja bi na tuđoj sudbini da zaradi (mislim na dete kome se toliko toga na ove načine uskraćuje), pri tom je ona tom detetu najbliža; ono je surovo zloupotrebljeno čim se rodilo

a sa druge strane isti taj muškarac je doveden u nezavidan položaj, čak i osuđen od strane mnogih, samo zato što priroda situacije implicira da je žena kao takva: jadna, sama, bespomoćna i izdata; a pojedine su spremne to da iskoriste, što je odvratno

Pa i jeste, bez obzira da li je zasluzila, sve je ovo tacno i ako si bio budala da sa budalom imas dete onda si i ti kriv i ima prava da koristi sve raspolozive opcije, cak i ako su amoralne.
Pomenuo sam iracionalno, pa ako postoji naklonost ne vidim problem da se nesto pokrenuto na los nacin ne zavrsi na opste zadovoljavajuci.
Zasto bi bio problem shvatiti da zena koja je slabija i u nekom trenutku van sebe pravi greske i kao svestan da je jaci dozvoliti joj da stane na noge i mozda promeni stavove. Nikome nece pasti kruna s glave zbog par reci.
 
Pa i jeste, bez obzira da li je zasluzila, sve je ovo tacno i ako si bio budala da sa budalom imas dete onda si i ti kriv i ima prava da koristi sve raspolozive opcije, cak i ako su amoralne.
Pomenuo sam iracionalno, pa ako postoji naklonost ne vidim problem da se nesto pokrenuto na los nacin ne zavrsi na opste zadovoljavajuci.
Zasto bi bio problem shvatiti da zena koja je slabija i u nekom trenutku van sebe pravi greske i kao svestan da je jaci dozvoliti joj da stane na noge i mozda promeni stavove. Nikome nece pasti kruna s glave zbog par reci.

s jedne strane da, ali s druge strane mi je odvratno kada žena krije da je trudna od partnera sa kojim i nije čak u vezi, nego u nekoj kres šemi, a kad treba da izvuče korist, izvuče to dete, koje otac možda ne bi ni želeo, ali nije bio u situaciji da bira (na primer nije mu rekla da je trudna, ili jeste kada je već bilo kasno za abortus, pa ga dovede pred svršen čin kada može ili da ga prihvati tj prizna kao svoje ili da okrene glavu i bude loš čovek, jer ga na kraju nije želeo; želeo je samo seks)
 
Dakle, kako biste reagovali da vas partnerka ucenjuje bebom?

a) da od vas krije bebu, da poriče da je vaša, da vam ne dozvoljava da je viđate?

b) da vam nameće potomstvo koje pak nije vaše ili vi verujete da nije vaše?

c) da vas ucenjuje bebom u cilju udaje za vas i potencijalnog korišćenja vaših finansijskih izvora?

Bi li vas bilo baš brige ili ne?
Kako biste se osećali da se niotkuda pojavi minijaturni adult, koji tvrdi da ste mu otac, a mame mu se baš i ne sećate?:D

Kolika mislite da su prava muškaraca u ovakvim i sličnim (mogućim) manipulacijama od strane pripadnica ženskog pola? Da li su im zakon i priroda i društvo naklonjeniji u ovakvim momentima, s obzirom da važe za pripadnice slabijeg pola?:sad2:

Prvo bi morala da dokaže da je moja...za početak.Ako nije moje mož samo da nastavi šetnju...ako jeste prihvatio bi ga.
Čim bi krenula s tim da ucenjuje znači da je skotina i tu od udaje nema ništa mož samo da priznam da je moje i da dobije neku alimentaciju...
 
Ja licno znam 20 zena koje rade na budzetu koje imaju dete zato sto hoce malo pauzu od rada...
Zasto da ne...

Racuna ovako , ako ima vezu to je 5 meseci pred porodjaj cuvanje trudnoce, zatim ide 12 meseci porodiljsko, pa ide 6 meseci vise odsutna nego prisutna... to ti dodje 2 godine...
Taman za novo, i tako tri komada....i to ti je skoro 10 godina staza, a ono prvo vec jos malo stasalo za skolu....
Resila problem porodice, nije se strecala za posao i sve islo tecno....
Posle se malo nategne sa vremenom, pa 20 radnih dana za svako dete za razne bolesti...i tako to..

E sad, da li ce takva zena drugacije gledati nekog muskarca koji ima stan a onako sladunjav, ili nekog ko nema stan, a onako sladunjav?
Pa nema tu nikakve nedoumice......Razlika nije 2 godine nego 18 godina laganice zivota.....



Usput da bitam i na forumu i ovako ,
Da li ste skoro culi zenu da nema ispade feminacisticke prirode?
Da ne kaze ma treba iskoristiti muskarce, zasta su tu ako ne da ih mi zene malo iskoristimo.
Ja nisam.
Bila tinejdzerka ili matora odavno u klimaksu, nisam cuo za takvu zenu...

Mnogo cesce sam cuo pakosne primedbe i zlonamerne i zlurade planove kako napakostiti ili naneti bol i bedu muskom partneru.
 
Poslednja izmena:
To su strašne priče. Jedan drug ima neželjeno dete (rekla da koristi kontracepciju, a ustvari ga iskoristila da joj napravi dete), drugom pobegla na drugi kontinent pa ne može da viđa dete koje voli... jadni ljudi sa ludačama, i još jadnija deca.

neki misle da se to ne događa, ali eto ti ga
pa kako on živi sa tim detetom, kako gleda na njega?

- - - - - - - - - -

Po savremenom nacinu razmisljanja
Deca nikad nisu jadna.
Deca ne placaju grehe roditelja

sigurno nisu ni srećna u takvim nazovi zajednicama

- - - - - - - - - -

Ja licno znam 20 zena koje rade na budzetu koje imaju dete zato sto hoce malo pauzu od rada...
Zasto da ne...

Racuna ovako , ako ima vezu to je 5 meseci pred porodjaj cuvanje trudnoce, zatim ide 12 meseci porodiljsko, pa ide 6 meseci vise odsutna nego prisutna... to ti dodje 2 godine...
Taman za novo, i tako tri komada....i to ti je skoro 10 godina staza, a ono prvo vec jos malo stasalo za skolu....
Resila problem porodice, nije se strecala za posao i sve islo tecno....
Posle se malo nategne sa vremenom, pa 20 radnih dana za svako dete za razne bolesti...i tako to..

E sad, da li ce takva zena drugacije gledati nekog muskarca koji ima stan a onako sladunjav, ili nekog ko nema stan, a onako sladunjav?
Pa nema tu nikakve nedoumice......Razlika nije 2 godine nego 18 godina laganice zivota.....



Usput da bitam i na forumu i ovako ,
Da li ste skoro culi zenu da nema ispade feminacisticke prirode?
Da ne kaze ma treba iskoristiti muskarce, zasta su tu ako ne da ih mi zene malo iskoristimo.
Ja nisam.
Bila tinejdzerka ili matora odavno u klimaksu, nisam cuo za takvu zenu...

Mnogo cesce sam cuo pakosne primedbe i zlonamerne i zlurade planove kako napakostiti ili naneti bol i bedu muskom partneru.

nije u potpunosti tačno, nije svaka žena takva, s obzirom da svaka žena manje ili više drugačije gleda na muškarca (uticaj vaspitanja i sredine), ali kada se desi užasno je
muškarci bi bili skloniji fizičkom nasilju nad ženama, s obzirom da su fizički jači; a žene "nasilnici" su podmuklije i samim tim nekako užasnije zvuči kada žena napakosti nedužnom muškarcu (pri tom se tako nešto ni ne očekuje uvek s obzirom da je sirota žena slabija) na neki podmukliji način, nego što je to čisto fizički iživljavanje (ni ovo nije nešto što zaslužuje opravdanje)
 

Back
Top