Uhvatila sina u krevetu sa starijom ženom: Pravi šok je usledio kad je saznala ko je

za mene je tu ključno pitanje da li je ona zloupotrebila svoj položaj da bi došla do seksa sa njim, to bi bilo za osudu, a iz ove priče mi ne deluje da je tako, jer nije se on požalio majci ili sestri, ni prijavio situaciju policiji
bio sam sa 16 godina starijom, doduše nisam bio tako mlad kao taj momak, i nisam imao nikakve posledice, hvala njoj ;)
 
Šta ti je neravnopravnost polova, da je reč o učenici i profesoru svi bi pričali i zavođenju maloletnice.

U moje vreme bili svi neki fosili od profesorica, imao si utisak da su pre drugog svetskog rata počele da rade.

- - - - - - - - - -

To je ono što uvek kažem za pravnike i zakone: oni prvenstveno prave zakone da bi pljačkali one koji podležu tim zakonima.Kad bi žene u Srbiji imale novca i one bi prošle ovako.

Kaucija je garancija koja se vraća nakon ispunjenja uslova, brkate je sa kaznom.
 
Daj, ne zasmejavaj me.Državni aparat krade pare i ne vraća ništa, čekaju da optuženi poumiru i pokušavaju uvek da devalviraju i pokradu pare.To samo u Srbiji ima.

Da državni aparat krade tu se slažemo, ne smeš istom biti dužan ni dan, dok država tebi može da duguje godinama, to se najpre ogleda u sistemu PDV-a.

Kada pričamo o kauciji sistem je malo drugačiji, sredstva nisu kazna nego garancija i postupak vraćanja je tačno definisan.
 
Džesika-Dževel Korin Benton, 27-godišnja učiteljica iz SAD, osuđena je na 60 godina zatvora jer je nekoliko meseci uzastopno silovala 11-godišnjeg učenika.
Džesika je, inače, asistent u nastavi, ali učenik kojeg je silovala nije pohađao školu u kojoj je radila, prenosi 24sata.hr.
Uhvatili su je kad ju je s dečakom video drugi učenik i sve rekao svojoj majci, koja je slučaj prijavila policiji.
Policija je rekla da je Džesika dečaka silovala u periodu od maja 2016. do septembra iste godine.
765853
 

Back
Top