Ludi komplimenti!!!

S

slejdi

Gost
stvarno je cudno sto ovo stavljam na net ali nikog nesmem da pitam.moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:
 
slejdi:
stvarno je cudno sto ovo stavljam na net ali nikog nesmem da pitam.moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:

Postoji samo jedna rec :
VASPITANJE ,
nazalost tvoj decko je bez gore spomenute reci.Razmisli s kim trosis sate .
 
slejdi:
moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:

:twisted: ... moj decko stvarno sladak (22) ... Shta je tu 22?

... pi*o obrijana,velika s*so ... Jel' ovo tachno? :oops:
 
slejdi:
stvarno je cudno sto ovo stavljam na net ali nikog nesmem da pitam.moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:
A sta si ti duso rekla/uradila kada ti je on to rekao pred prijateljima? Bas me interesuje. Glupavo se nasmesila, spustila pogled ?
Ne filozofiraj mnogo, nego mu kazi jasno i glasno: Ne obracaj mi se vise tako!
P.S. njegovi "komplimenti" nisu glupavi. Uvredljivi su.
 
zalutali:
slejdi:
moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:

:twisted: ... moj decko stvarno sladak (22) ... Shta je tu 22?

... pi*o obrijana,velika s*so ... Jel' ovo tachno? :oops:

могу малкице да будем безобразан? само мало...

мислим, кад је ве ко ти кад имас велике с*се и кад се бријаш :lol: :lol:

ма шалим се, лепо му запрети, лупи му шамар ако треба, немој да те понижава тако...а ако настави да сере - откачи га! 8)
 
Kapris:
slejdi:
stvarno je cudno sto ovo stavljam na net ali nikog nesmem da pitam.moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:
A sta si ti duso rekla/uradila kada ti je on to rekao pred prijateljima? Bas me interesuje. Glupavo se nasmesila, spustila pogled ?
Ne filozofiraj mnogo, nego mu kazi jasno i glasno: Ne obracaj mi se vise tako!
P.S. njegovi "komplimenti" nisu glupavi. Uvredljivi su.
oni su se smejali a ja sam crvenela
 
rastamann:
Ne mora da znachi lisac da je lik nevaspitan, mozda se samo blesavi...Neka mu samo kaze gde je ok, a gde ne za njegove izlive...
Ja sam bivshu devojku zvao woonara...
da bas bih volela da me tako zove pred mamom.a jesi li ti nekad svojoj devojci ukrao gacice i onda ih pokazivao prijateljima?
 
фигхтер:
zalutali:
slejdi:
moj decko stvarno sladak (22) mi neprestano daje glupe komplimente npr pi*o obrijana,velika s*so i slicno.sta ja njemu da kazem da bi shvatio da mi ovo ne prija imajte u obzir da mi je to rekao i pred prijateljima. :oops:

:twisted: ... moj decko stvarno sladak (22) ... Shta je tu 22?

... pi*o obrijana,velika s*so ... Jel' ovo tachno? :oops:

могу малкице да будем безобразан? само мало...

мислим, кад је ве ко ти кад имас велике с*се и кад се бријаш :lol: :lol:

ма шалим се, лепо му запрети, лупи му шамар ако треба, немој да те понижава тако...а ако настави да сере - откачи га! 8)
ma ne mogu mnogo je dobar samo kad on to hoce
 
slejdi:
Zak:
Pred njegovim roditeljima pozali mu se kako ti smeta sto mu je piton cosav.Ako to ne upali ima jos recepata.
:twisted: :wink: :twisted:
njegov otac je vrlo lak na psovkama ne bi ga mnogo pogodilo mada on ima vrlo primitivno misljenje o muskosti ali neznam da li da se spustim na njegov nivo.

па најбоље, само још то ниси радила...
најлакше је бити некултуран ту ти не треба труда.
ако се спустиш на његов ниво - е онда ми стварно није јасно зашто тражиш савете, а не придржаваш их се... :roll:
 
slejdi:
фигхтер:
rastamann:
Hrchak?
A da ti malo iskulirash njega?

и хрчка!
nije hrcak kriv

ма јесте, сок од малине! :roll:

ако је већ то све тако истина то кажеш - дечко ти је тежак дебил са IQ испод 70 што значи да ти вејстинг јор тајм вит хим...андрстенд?
 

Back
Top