brijanje

  • Začetnik teme Stari Lisac
  • Datum pokretanja
beba:
Stari Lisac:
beba:
Gazdarica:
Stari Lisac:
obrijane devojke i muskarci(ne brada) , da cujem ? :)
A, sta si ti, u stvari, htio da cujes...?:))))

Pa, verovatno da nas sve svrbi.[/quot

Ha Ha , pa ne nisam to heto , hteo sam da pitam da li volite kaada je on ili ona obrijan kada je sve glatko i nezno :)
A znas ...ako svrbi , pa tu je neki AFTER SHAVE :))))
after shave peče, najbolja je NIVEA.

HAHAH....TACNIJE RECENO BALSAM ..IDEALAN JE :)
 
pa ja preferiram da je devojka obrijana,lepse mi je da joj pruzim oralno zadovoljstvo,bez kog inace ne pocinjem igru,a ja sam ipak balkanac,nije to za nas,mada nije naodmet malo skratiti dlacice.ako neka obrijana devojka zeli da me proba imam 20 god,iskustvo(zavidno) 20 cm,i volim da zadovoljim i sebe a na prvom mestu partnerku.Zeljko7110@mail.comJavite mi se sve do 27 godina!
 
...brijanje naravno,pogotovo na ovu vruchinu,ne zelim ni da zamishljam da cica u koju se zagledam ima bushizzzzz izmedju nogu...mala pista moze:) to mi je cool totalno,da ne govorim o tome koliko je lakshe pruziti cicama lizing kada su glatke i doterane...ono sto me zanima(devojke)-kakvo mishljenje imate o mushkoj depilaciji(ruke,grudi stomak,eventualno i noge)?Gotivite kad je dlakavo ili kad glajduje:)?
 
muška dlakavost... hm ne smeta mi nigde sem na grudima to mi je bljak ... sorry ali ja volim golotu... znači možeš me osrečiti ako depliraš grudi ostalo nije baš bitno :)))))
 
Pa zar ima potrebe pricati o zenskom brijanju, pa na kakve vi to devojke nailazite, to se valjda podrazumeva???!!!
Hmm, cini mi se da je obrijan muskarac doskora bio "*****", a vidim da sada polako ulaze u modu! Generalno nemam nista protiv dok oni to uredno odrzavaju, ali je mnogo ruzno kad onako izrastu, pogotovo ako je bas maljav muskarac...., ali do pre toga je super! Isto tako nema potrebe da depiliraju noge i ruke, dok su grudi ok.
...jos samo uputstvo da dam...
 
Sto se tice brijanja - ja sam ZA, i za decka i za devojku, lepse je, neznije, vise je sexy...
A sto se tice "iskustva", smatram da bi skoro svakoj devojci zasmetalo (fizicki) tih 20cm, tako da se ja bas ne bih hvalila da sam na tvom mestu!
 
postoji i laser depilacija ,posle jedno 3-4 tretmana se resava taj problem.medjutim ne kod onih koji imaju svetle dlake .
muska depilacija ? svakako!biti dlakav je nekulturno !!!
 
sasha:
...brijanje naravno,pogotovo na ovu vruchinu,ne zelim ni da zamishljam da cica u koju se zagledam ima bushizzzzz izmedju nogu...mala pista moze:) to mi je cool totalno,da ne govorim o tome koliko je lakshe pruziti cicama lizing kada su glatke i doterane...ono sto me zanima(devojke)-kakvo mishljenje imate o mushkoj depilaciji(ruke,grudi stomak,eventualno i noge)?Gotivite kad je dlakavo ili kad glajduje:)?


Volim kada je glatko mmmmmm
 

Back
Top