Koji je vaš smisao dana?

Pa i nije ti bas lepo skockano.

- Meni treba da bude na levoj, ne na desnoj strani. Implenentiras ono sto korisnici ocekuju i na sta su navikli - ne ono sto bi ti voleo.
- Font je ruzan, ne uklapa se nekako.
- Zablja noga (na sirini ekrana od 1242px) prelazi preko dela teksta. Moras ranije da je smanjis (vidi CSS, @media screen and (max-width: 1250px) - povecaj na 1290, jer moras uzeti u obzir i default offset od web browsera).
- Fali neka animacija prilikom interakcija, neki fade-in, fade-out...ovako deluje prilicno grubo....

Da ne bude samo da kudim:
- Ideja je odlicna.
- Kompozicija i citkost koda - odlicno, neki ovde samoproklamovani programeri sa 30+ godina iskustva bi mogli da nauce od tebe o cistom kodu ;)
- Lepo si shvatio responsive design, samo jos malo iskustva u detaljima. Savet - uvek testiraj na sto vise browsera :)

Sve u svemu, dobar pocetak.
 
eksperiment autističnog egoizma kod sirotinje da se oseti važnom tek kad kupi je - uspeo
očigledno nismo svi imali igračke u detinjstvu

nešto razmišljam... dal je bolje da pet prijatelja neograničeno pričaju za po 1.000 dinara svaki (OMORIKA)
ili da odu za tih 5.000 na jedan razgovor uz mesište (LIPOV LAD)

ja se sećam svih kafanskih druženja a ovo sa interneta nekako uvek bude maglovito...
živeli
 
ТО ТВОЈЕ - СВАКАКО НИЈЕ

- - - - - - - - - -

eksperiment autističnog egoizma kod sirotinje da se oseti važnom tek kad kupi je - uspeo
očigledno nismo svi imali igračke u detinjstvu


nešto razmišljam... dal je bolje da pet prijatelja neograničeno pričaju za po 1.000 dinara svaki (OMORIKA)
ili da odu za tih 5.000 na jedan razgovor uz mesište (LIPOV LAD)

ja se sećam svih kafanskih druženja a ovo sa interneta nekako uvek bude maglovito...
živeli

Дружење са пријатељима у " Липовом Ладу " уз добру клопу :D, пиће :p и жемске ;) = НЕПРОЦЕЊИВО
 

Back
Top