Brak,ekonomski interesi?

Kovač

Buduća legenda
Poruka
30.786
Gledah ženu koja je pr.dr.mr izvršila istraživanja manja stopa razvoda je nego recino u Švedskoj jer ovde žene ekonomski više zavise od muškaraca i moraju da ćutu kad ovaj dodje iz kafane i da pušte da ih izhjebe i da čute jer zavise od njegov dinar.A u Švecku to nema.Ladno,al standard.Ode žena ne zavisi od muža.A kod nad ne mere.
Brak je ekonomija i korist.
 
Pa ufotkaj ga Metlo........
Pa onda pravite erotske casopise.......
Boze Metlice prava si feministkinja..........:mrgreen::zag:

Cekaj bre, tvoj predlog iziskuje rad, a postavljac tvrdi da mi ne radimo nista osim sto izigravamo naftne mrlje u krevetu zarad malo leba i soli da nam gospodar udeli
Ako cu da rintam onda nisam ekonomski obezbejan bre :mmmm: Ne moze tako
Dole feminizam, ziveli sponzori :hej:

Ako ima neki dusevan sponzor koji oce ekonomski da me obezbedi nek mi se javi u pp, pozovi me ba :babamrazica:
Evo postavljac bi migo prvi, posto se trti
 
Jeste. Tako je.

Hvala Bogu da sam u pravu,jednom :lol::

- - - - - - - - - -

Cekaj bre, tvoj predlog iziskuje rad, a postavljac tvrdi da mi ne radimo nista osim sto izigravamo naftne mrlje u krevetu zarad malo leba i soli da nam gospodar udeli
Ako cu da rintam onda nisam ekonomski obezbejan bre :mmmm: Ne moze tako
Dole feminizam, ziveli sponzori :hej:

Ako ima neki dusevan sponzor koji oce ekonomski da me obezbedi nek mi se javi u pp, pozovi me ba :babamrazica:
Evo postavljac bi migo prvi, posto se trti


Pogrešno si shvatila postavljača.
On misli da ako je žena ekonomoski nezavisna,lakše će ostaviti brak.

- - - - - - - - - -

Postavljač se ne trti.
Nije ekonomska veličina.
 
Cekaj bre, tvoj predlog iziskuje rad, a postavljac tvrdi da mi ne radimo nista osim sto izigravamo naftne mrlje u krevetu zarad malo leba i soli da nam gospodar udeli
Ako cu da rintam onda nisam ekonomski obezbejan bre :mmmm: Ne moze tako
Dole feminizam, ziveli sponzori :hej:

Ako ima neki dusevan sponzor koji oce ekonomski da me obezbedi nek mi se javi u pp, pozovi me ba :babamrazica:
Evo postavljac bi migo prvi, posto se trti

Jes migo bi prvi.
Ekonomski nezavisna pa migaj na sva četir.
Migavca.
 
Gledah ženu koja je pr.dr.mr izvršila istraživanja manja stopa razvoda je nego recino u Švedskoj jer ovde žene ekonomski više zavise od muškaraca i moraju da ćutu kad ovaj dodje iz kafane i da pušte da ih izhjebe i da čute jer zavise od njegov dinar.A u Švecku to nema.Ladno,al standard.Ode žena ne zavisi od muža.A kod nad ne mere.
Brak je ekonomija i korist.

Nije samo do ekonomske zavisnosti ili nezavisnosti, nego i do svesti ljudi, stava zajednice, moralno (ne)prihvatljivog ponašanja u društvu. Do podrške države, do netolerancije te vrste nasilja. Kod nas svi samo zažmure, ili odmahnu rukom. Baš lepa podrška žrtvi nasilja.
 
Ne znam da li je u istraživanju posebno obraćena pažnja na upoređivanje broja materijalno nezavisnih, a ipak maltretiranih žena koje se ne odlučuju na razvod? Koji su onda njihovi razlozi? I gde takvih ima više? Gde je takva atmosfera u društvu da čak i žena smatra da on ima pravo da je bije? Ko je kriv za to? Gde su one to videle, naučile...? Od koga?
 
Ne znam da li je u istraživanju posebno obraćena pažnja na upoređivanje broja materijalno nezavisnih, a ipak maltretiranih žena koje se ne odlučuju na razvod? Koji su onda njihovi razlozi? I gde takvih ima više? Gde je takva atmosfera u društvu da čak i žena smatra da on ima pravo da je bije? Ko je kriv za to? Gde su one to videle, naučile...? Od koga?

skandinavske zemlje poznate su po postovanju dece, i upravo iz " ravnopravnog dostojanstva" dece i roditelja prositice stav nepristajanja na sve, nezavisno od pola.

u srbiji jos uvek i svaka budala koja se razmnozila moze, i to bez zakonskih konsekvenci, dati sebi za pravo i da udari dete i na uvredu od strane deteta zapreti potpunim napustanjem " to bi mu bilo poslednje", itd dugacak je spisak gluposti koje decu kostaju i samosvesti i samopostovanja.
 
skandinavske zemlje poznate su po postovanju dece, i upravo iz " ravnopravnog dostojanstva" dece i roditelja prositice stav nepristajanja na sve, nezavisno od pola.

u srbiji jos uvek i svaka budala koja se razmnozila moze, i to bez zakonskih konsekvenci, dati sebi za pravo i da udari dete i na uvredu od strane deteta zapreti potpunim napustanjem " to bi mu bilo poslednje", itd dugacak je spisak gluposti koje decu kostaju i samosvesti i samopostovanja.

Paaaa, oni baš imaju nakaradne sisteme odnosa prema deci...etnogenetski su incesuozni,pedofilija rasprostranjena, vaspitni sistem mlađih uzrasta katastrofa.

- - - - - - - - - -

Ša, brak - ekonomski interes....ne, no tjemo da ženimo neke gologoozanke...žena mora da bude približnog soc. statusa muškarcu.

I da ima neka svojstva...i forunski dostojne toga sise. Kako je propisano.
 
skandinavske zemlje poznate su po postovanju dece, i upravo iz " ravnopravnog dostojanstva" dece i roditelja prositice stav nepristajanja na sve, nezavisno od pola.

u srbiji jos uvek i svaka budala koja se razmnozila moze, i to bez zakonskih konsekvenci, dati sebi za pravo i da udari dete i na uvredu od strane deteta zapreti potpunim napustanjem " to bi mu bilo poslednje", itd dugacak je spisak gluposti koje decu kostaju i samosvesti i samopostovanja.



jel ono beše u švedskoj donet zakon po kome deca smeju da stupaju u brakove?
 
Poslednja izmena:

Back
Top