Paralisanost u razgovoru sa zenama

sta da ih pitas??? ahahhahaaaaa:rotf:
.nista ne propustas ,samo se pravi da ih slusas ,klimaj glavom ,gledaj ih u celo i oci , kad na tebe dodje red pitaj je- sta ti o tome mislis ,ili kako si se osecala..... i pusti ih da vezu...

- - - - - - - - - -

uzimas sebe preozbiljno prestani to , spusti nivo razgovora na curka nivo , pricaj o raznoraznim temama ali budi plitak ne ulazi u dubinu, uzivaj u tome kad ostanes bez stvari da kazes, ne postoji lista interesantnih stvari fokusiraj se kako se ti osecas, napravi foru-- obicno uopste nisam nervozan al kad sam tebe video i nasmesis se na primer... sve to zene vole ,ako te pita sto si cutljiv ti kazi za mene kazu da sam dobar slusalac i opet kez samo bez treme
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koji raspon godina ti je ciljna grupa?

Kao da je to vazno...
Kao sto kaze Kizo , curka sindrom je itekako na snazi, bez obzira da li je pametnica ili bas curkica...

Ona zeli u globalu dve stvari, potvrdu da si normalan, jer je to njena fizicka zastita mediokritetom, sto u prevodu moze da se tumaci i kao bas to , prikazi da si mediokritet i nemas problema...

A druga stvar je zeli da ona ima utisak da ti je dorasla...tj da nije nedovoljnih mogucnosti...
Ovo drugo je vaspitanje ovog doba i tu se ne moze nista...

Ako pogledas bolje nigde nema zahteva za momak mora da bude pametan , inteligentan , plemenit , cestit...itd...
Pametan i inteligentan je zamisljeno da se ispolji kroz uspeh u drustvu u ekonomiji , i tu prestaju zahtevi za necim vise od toga...
A plemenit i cestit je zamisljeno da se ispolji preko paznje i uvazavanje njenih zutih minuta, koje nece videti kao zute minute, niti to ima veze sa plemenitosti, ali eto.

Kao sto ni rec iskren ne oznacava da joj budes nepodoban a iskren ,nego obrnuto moze i neiskren ali podoban...tj sto se nikad ne primeti i nikad ne sazna nije ni postojalo jer i ne zna...niti bi zelela da zna..

Reci kod zena ne oznacavaju karakter osobina ili osobe nego zahteve prema njoj....
Zabole nju dupe kakva si ti osoba i logika tvog razmisljanja, nju interesuje sta donosis na sto veze...sta moze smatrati poklonom, sta zajednickim plenom..
 
Imam ovu dijagnozu od kad znam za sebe mada je ona u izvesnim periodima ona bila izrazenija, a nekad i manje izrazena. Kroz srednju skolu odrzavao sam komunikaciju sa devojkama iz razreda i na taj nacin nisam dozvolio tom delu mene da u potpunosti zakrzlja, iako sam cak i tada imao problema u razgovoru 1 na 1, kontaktu sa ocima, cim ostanem sam sa zenskom osobom odmah krecu zvuci neprijatne tisine. Delovao sam kao covek koji se trudi da razgovoara ali je potpuno paralisan, kao nas kralj kada pokusava da prica sprski. Nakon srednje bolest se znacajno pogorsala i metastazirala fo neslućenih razmera, toliko da vec nekoliko godina nisam razgovarao sa zenama osim sa uzom rodninom i zenom na trafici i prodavnici odece sto takodhe izbegavam, ali od ozbiljnog razgovora nista nije bilo. Da l' neko ima ovaj problem i kako se izvukao iz njega, tj da li se izvukao?
imo ja dok nisam oma poco da ih vatam za shisharku...da vish kako se razvezhe pricha posle :lol:
 
Negde 22-26, msm to je okvirno, moze i mladje ali i starije

to ima stavove, planove, ciljeve
ne znam šta bih ti rekla, ja se nikad nisam pitala šta bih pričala...samo sam pričala
spontanost je najlepša

ali, neka iz naftalina pravila: ne smeš biti naporan, sirov, bez PREVIŠE komplimenata
ležeran razgovor, uz poneku šalu, i uz znake da ti se dopada...(neki lep kompliment ili dvosmislena ali ukusna šala)...
i, ma ko šta danas mislio...PRISTOJNOST JE UVEK U MODI
a za one kojima nije - njih je lakše i smuvati :D

ako ne ide...a ti se trudi da budeš u društvu nekom gde momci muvaju devojke a ti vataj beleške
zanat se i krade;)
 
Poslednja izmena:
Imam svoju filozofiju da je sve do nevidljive harizme, ili je imas i u tom slucaju imas i uspeh ili je nemas i u tom slucaju si u manjoj ili vecoj meri neuspesan, dzaba ti beleske i sve zivo.

Da li ove silne budale sto po politici ocigledno prikazuju psiholosko stanje i bolesnost svoje psihe imaju tu harizmu?
Pazi , opsesivno su ubedjene u nesto, svakog neistomisljenika trpaju u ono sto najvise mrze, a onda se javno i izjasne da bi rado eliminisali svakog ko im je u toj kategoriji...Znaci cisti sociopatoloski slucaj..Dovoljno je da im usled starenja malo zivci popuste i nagomila se paranoja da se povecava broj njihovih neistomisljenika pa da zglajznu u nesto strasno, mozda i ubistvo...
To nije harizma...
Ocigledno...

Ali da li im to smeta da s visine proseravaju teme iznova i iznova o svojim zamisljenim nebulozama cak i da ima nekih cinjenica , oni bi to ekstremizovali...
Oni su donekle i privremeno smireni u svojoj paranoji i nezadovoljstvu samo dok imaju kome dupe da pomeraju i da ponizavaju...
Mozes li da budes clan foruma paralelno sa njima?

Ako je odgovor da, zato sto to je njihova stvar , cak i to sto teze da uvrede i spuste ostale, cak i tebe, ali im ti to neces dozvoliti...
E onda si spreman da to isto primenis i sa devojkama...
Nebitno je zasto one zele da te uvrede i ponize...neke zato sto su iste kao i ovi paranoicari, nezadovoljne i sa idejom da zasluzuju vise a da si ti bedni crv...
Ili zato sto ne mogu da imaju onog koga su zelele...
Ili jednostavno misle da tako treba, da bi posle ti pokazao da vredis...
Milion bubica...
Milion mogucnosti da ti kaze e jado, bezi bre ludaku jedan, seljaku, jadnice, stoko ili sta vec...
Medjutim ako to nisi bio , nego si bio osoba na svom mestu , sa svojim namerama koje su sasvim ljudske, onda je takva reakcija prikaz njene nekulture i njenog jadnistva a takvih ima jako puno...
Nece im to pasti na pamet, jer zaboga danas zensko ne moze biti jadnica osim ako nije zaljubljena...feminacizam na delu, ali itekako su jadne...

Tvoje nije da im trljas nos time sto su jadne, nego da te deca ne iznerviraju u potrazi za kulturnim detetom, iliti da te nekulturne zene ne izbace iz takta jer su one samo nesrecno bile pre na redosledu od one koja ce moci da sasvim korektno komunicira sa tobom..

Ne mozes da ocekujes da bude stoka kao ja, pa da im se svima u plitku pamet naebem, mada ne cinim to zbog podizanja sebe ili spustanja nih, nego da se malo drmnu iz bleje, a i ne treba ti takvo eksponiranje, govori malo i budi umiljat kao psetance... i bice sve u redu...

Prvo pravilo je nikad ne mozes znati kad ti sleduje neuspeh....
Narocito ako je emocija iskrenija i one mladje...
 

Back
Top