Problem sa ulogovanjem na Skype u Windows 10

Pojavice ti se kontakti i na Microsoftovom nalogu,ali posto su kupili Sype,ne moze vise na svoje logovanje da se pokrene,vec samo na Microsoftovo..Meni je na Win.7 stari log.ali se samo upgrade-tovao Sype.tako da je najnoviji,a sa starim logom.A na Win. 8.1 posto sa deinstalirao,pa instalirao ponovo,sve sam probao da izbegnem njihov nalog,ves da probam na svoj,nisam uspeo.Cim sam se prijavio sa istim Username-om i paswordom na Microsoftov nalog,otvorio se i malo je drugaciji,ali su mi ostali svi kontakti.
 
Ја немам старе контакте. Морао сам да отворим Мајкрософт налог, а пре тога нисам могао да се улогујем са старим подацим.

Ne znam sta da ti kazem.Ja sam samo upisao ime Sype naloga bez username-a i pasworda i odmah mi je prihvatio i stari user i pasword i otvorio Skype,sa starim kontaktima.Ne znam da nisi probao na starom nalogu da menjas pasvord i username,pa se sve pobrkalo i tako nije htelo da se uloguje.
 
Да, пробао сам да мењам...:( Али само зато што нисам могао да се улогујем преко фејсбука који сам користио код "старог" скајпа.

Jel mozes da se setis Skype imena,pa da probas prko njega da se ulogujes na Microsoftov nalog.Jer uvek imas mogucnost ime Skype ili paswor i username.
 
Не капирам те најбоље. Кад сам покушавао да се улогујем тражио ми је мајкрософт налог. Онда сам укуцао старо скајп име и одбио ми је. Кад убацим нов што сам се пре пар месеци регистровао прихвата ми.
 
Не капирам те најбоље. Кад сам покушавао да се улогујем тражио ми је мајкрософт налог. Онда сам укуцао старо скајп име и одбио ми је. Кад убацим нов што сам се пре пар месеци регистровао прихвата ми.

Eee onda bi trebao ici na onu komandu,da se registrujes na drugi Usename .Pri instalaciji imas tu komandu,gde nudi da promenis korisnicko ime i lozinku.
 
Mora da uspe,jedino ako nisi neki put pogresio upisivanje podataka.Onda ti nece ,bar jedan dan dozvoliti da se ulogujes na stari nalog.Pazi bitno je tacno svako slovo,bilo veliko ili malo,razmak,neki znak ako si imao,recimo crticu.Sve mora da bude tacno kako je i ranije bilo da bi ti dozvolilo da se ulogujes na taj nalog.
 
Тако сам ваљда и укуцао...Ни први пут кад сам отворио ову тему није могло. Има ли шансе да пишем скајп сервису ако то постоји?

Probaj mozda ti i odgovore,opet nista ne gubis.Imam Skype na Win.7.Win.8.1,bio sam jedno vreme i na Win.10 i na Ubuntu i svuda mi je ista sifra i Skype radi.desavalo mi se kada obaram sistem i da ponovo otvorim nalog da pogresim,pa napravim razmak gde nije bio,ili crticu,ono nece da me prijavi,pa kada upisem potpuno isto, dobijam Skype sa svim svojim kontaktima.Ako se desi da 3 x napravis gresku zaredom,onda ti nece vise dozvoliti da se ulogujes na taj nalog.Ako te to mnogo muci,idi sa novim nalogom i polako se priseti nekih kontakata i ukucaj u pretragu,polako ces naci vecinu,ako ne i sve.Pisao sam ti da je Microsoft,poostrio neke mere,kao obezbedjenja,a u stvari samo su napravili remetu medju ljudima koji koriste Skype.
 

Back
Top