Skoro 100 000 Beograđanki solo!

dobar komentar

Imam ja par drugarica od 40 god koje su godinama same. Posvetile su se karijeri, imaju kola, nekretnine, treniraju i za svoje godine dobro izgledaju. Ne dobro, odlično. Gde je problem?? Pa one bi uglavnom muškarce koji su starosti 34-36 godina, da imaju minimum isto ( materijalno ) koliko i one, da super izgledaju....... I nikako da skapiraju da takvi muškarci traže devojke od 24-30 godina. I tu se zatvara krug. A njima godine prolaze i prolaze.....
Jednom mi se jedna od njih požalila kako su joj zamislite u firmi kolege nabacivali nekog "matorca" 6 godina starijeg od nje. Neće ona njemu pelene da menja za par godina. Ja je slušam i ne verujem.
(Mr. Realno, 15. jun 2018 10:29) # Link komentara

ko ce njoj da menja pelene


- - - - - - - - - -

jeli iko od vas vidja nasmejane devojke po gradu..ja ne..srpkinje su jako zatvorene..tvrdih izraza lica..uvek namrgodjene jer se gomila njih fura da budu " fatalne opasnice " nedodirljive macke za koje se moras potruditi bas mnogo i onda kad sve to uradis vidis da su toliko povrsne i ispodprosecne da osim vanjstine nema bas mnogo a i ona je diskutabilna..zene van srbije je opustenije..znaju flertovati ..znaju biti zene a ovi nasi "krampovi "su pogresno odgajani po krugu dvojke...cak i kad si gentleman one misle da je to slabost ..pregrube su i tu je kvaka..nemaju tu klasu i profinjenost..niko ih nije naucio da je glavno zensko oruzje zentvenost;)
(dzoni cackalica, 15. jun 2018 11:00) # Link komentara
 
Али пази овог малоумника, крив му Бора Дрљача:

Nije doslo, ono je tu vec jako dugo, pa skoro 30 godina, od one krize. Zene su nisko pale, moralno posrnule. Jednostavno nemaju samopostovanje, jer leci sa nekim krimosom, fudbalerom, novokomponovanim ili navijecem je potpuno porazavajuce i srozava samu osobu. Zena legne sa nekim prostakom, e to je problem uma i problem svesti. Gledam i placem koliko je vecina devojaka prosta, tako mladih recimo 16 godina da prepricavaju spotove Bore Drljace. Ljudi moji pa gde je to muzika za mladu decu koja se tek oblikuju u neke normalne ljude? Od takvih devojaka moze samo da proiznikne ku#%vezdija. Ako imate zensku decu dobro pazite i trydite se da znate sve ono sto radi, bice to dobro za nju i gledajte da se ne druzi sa decom iz kraja, jer deca iz kraja u glavnom su raspustena, deca neradnika, pijanaca i prostitutki znaci neskolovanih i neuspesnih ljudi.
 
Али пази овог малоумника, крив му Бора Дрљача:

Nije doslo, ono je tu vec jako dugo, pa skoro 30 godina, od one krize. Zene su nisko pale, moralno posrnule. Jednostavno nemaju samopostovanje, jer leci sa nekim krimosom, fudbalerom, novokomponovanim ili navijecem je potpuno porazavajuce i srozava samu osobu. Zena legne sa nekim prostakom, e to je problem uma i problem svesti. Gledam i placem koliko je vecina devojaka prosta, tako mladih recimo 16 godina da prepricavaju spotove Bore Drljace. Ljudi moji pa gde je to muzika za mladu decu koja se tek oblikuju u neke normalne ljude? Od takvih devojaka moze samo da proiznikne ku#%vezdija. Ako imate zensku decu dobro pazite i trydite se da znate sve ono sto radi, bice to dobro za nju i gledajte da se ne druzi sa decom iz kraja, jer deca iz kraja u glavnom su raspustena, deca neradnika, pijanaca i prostitutki znaci neskolovanih i neuspesnih ljudi.



drljaču je upotrebio kao metaforu. nego, ko je po tebi kriv? psi po običaju?
 
dobar komentar

Imam ja par drugarica od 40 god koje su godinama same. Posvetile su se karijeri, imaju kola, nekretnine, treniraju i za svoje godine dobro izgledaju. Ne dobro, odlično. Gde je problem?? Pa one bi uglavnom muškarce koji su starosti 34-36 godina, da imaju minimum isto ( materijalno ) koliko i one, da super izgledaju....... I nikako da skapiraju da takvi muškarci traže devojke od 24-30 godina. I tu se zatvara krug. A njima godine prolaze i prolaze.....
Jednom mi se jedna od njih požalila kako su joj zamislite u firmi kolege nabacivali nekog "matorca" 6 godina starijeg od nje. Neće ona njemu pelene da menja za par godina. Ja je slušam i ne verujem.
(Mr. Realno, 15. jun 2018 10:29) # Link komentara

ko ce njoj da menja pelene


- - - - - - - - - -

jeli iko od vas vidja nasmejane devojke po gradu..ja ne..srpkinje su jako zatvorene..tvrdih izraza lica..uvek namrgodjene jer se gomila njih fura da budu " fatalne opasnice " nedodirljive macke za koje se moras potruditi bas mnogo i onda kad sve to uradis vidis da su toliko povrsne i ispodprosecne da osim vanjstine nema bas mnogo a i ona je diskutabilna..zene van srbije je opustenije..znaju flertovati ..znaju biti zene a ovi nasi "krampovi "su pogresno odgajani po krugu dvojke...cak i kad si gentleman one misle da je to slabost ..pregrube su i tu je kvaka..nemaju tu klasu i profinjenost..niko ih nije naucio da je glavno zensko oruzje zentvenost;)
(dzoni cackalica, 15. jun 2018 11:00) # Link komentara

Oba komentara su realna, a prvi je bas ono pogodio.

Drugi, zene i moraju da budu opasnice, jer losije prodju ako nisu.
 
al ste pokakili temu, nije ni čudo što žene nemaju motivacije da pišu, sjatio se sve hebač do hebača, psiholog do psihoga, analitičar do analitičara..user

- - - - - - - - - -

ljudi treba da imaju kriterijume kako muškarci tako i žene, tako da me ohrabruje ovaj podatak da se stvari menjaju na bolje

da, ali to nije poenta teme, kao ni svi ostali odgovori na temi (:
uključujući i moje zajhebancije, da malo razbudžim negativne nikove ((:
 
Nisam često u Be Geu,a i kad sam,poslom sam pa na ženske i ne obraćam naročito pažnju...
Ono šta sam primetio u mešovitom društvu je da mnogo dižu noseve...Ima ovde takvih komentara...
Pa,ako su mlade,neka uče kako biti simpatičan i kako osvajati muška srca.
Dizanjem nosa? Ni ker im nogu neće popišati!:hahaha::rotf:

- - - - - - - - - -

kasno si se ti setio da pomažeš cicama, sad kada je gorivo skočilo, ne isplati se vozikati toliko :rotf:

Moj index rentabiliteta je vrlo dobar 2+ i imam računa i da se proluksuziram malo,ali svakako ne na nosoparačice oblaka...:mrgreen:
 
Po meni mnogo se komplikuje i priča o muško-ženskim odnosima a stvar je vrlo prosta. Kome je bolje da bude sam nego sa nekom drugom osobom taj i ostaje sam sa sobom.Kome treba neko drugi pored njega taj je u vezi/braku.Nema dalje filozofije.Danas u 21. veku nije sramota biti egoista i ostati sam zato je puno samaca na obe strane.Ranije je to smatrano sramotom pa smo imali milione isfrustriranih ljudi koji su bili osuđeni na bračni život.Iako bi trebalo da žene i muškarci žive zajedno nije nemoguće da se dogodi da nekima n takav život ne prija.Ranije je brak bio nužna zajednica pukog preživljavanja sada pojedinac može , bez pomoći drugog , da zaradi dovoljno za sebe.To je ona tamna strana blagostanja-što bih ako ne moram.
(Diktat, 15. jun 2018 20:51)

Dobar komentar i pogađa suštinu. Manje više svi imaju izbor, ne odgovara svima veza. Treba to poštovati i ne pametovati im puno. Oni žive taj život.
Odgovara im da su same? Podržavam. Žele to da menjaju? Podržavam. Menjaj se.
Sa druge strane koliko njih živi u agoniji od braka..."zbog sveta"? Koliko njih uopšte nema izbora zbog mentaliteta okruženja? Previše. To je meni neshvatljivo, ne ovi što su su sami izabrali da im je bolje solo.(ne kažem da je to pametno i da neće zažaliti u određenim periodima života )
 
dobar komentar

Imam ja par drugarica od 40 god koje su godinama same. Posvetile su se karijeri, imaju kola, nekretnine, treniraju i za svoje godine dobro izgledaju. Ne dobro, odlično. Gde je problem?? Pa one bi uglavnom muškarce koji su starosti 34-36 godina, da imaju minimum isto ( materijalno ) koliko i one, da super izgledaju....... I nikako da skapiraju da takvi muškarci traže devojke od 24-30 godina. I tu se zatvara krug. A njima godine prolaze i prolaze.....
Jednom mi se jedna od njih požalila kako su joj zamislite u firmi kolege nabacivali nekog "matorca" 6 godina starijeg od nje. Neće ona njemu pelene da menja za par godina. Ja je slušam i ne verujem.
(Mr. Realno, 15. jun 2018 10:29) # Link komentara

ko ce njoj da menja pelene


- - - - - - - - - -

jeli iko od vas vidja nasmejane devojke po gradu..ja ne..srpkinje su jako zatvorene..tvrdih izraza lica..uvek namrgodjene jer se gomila njih fura da budu " fatalne opasnice " nedodirljive macke za koje se moras potruditi bas mnogo i onda kad sve to uradis vidis da su toliko povrsne i ispodprosecne da osim vanjstine nema bas mnogo a i ona je diskutabilna..zene van srbije je opustenije..znaju flertovati ..znaju biti zene a ovi nasi "krampovi "su pogresno odgajani po krugu dvojke...cak i kad si gentleman one misle da je to slabost ..pregrube su i tu je kvaka..nemaju tu klasu i profinjenost..niko ih nije naucio da je glavno zensko oruzje zentvenost;)
(dzoni cackalica, 15. jun 2018 11:00) # Link komentara

Odavno ne pročitah bolje komentare o srpkinjama.

@Tema 100.000 je mnogo. Verovatno su gledali neku statistiku Statističkog Zavoda gde su oni ubrojali u tih sto hiljada i udovice od 70 i kusur godina.

- - - - - - - - - -

Али пази овог малоумника, крив му Бора Дрљача:

Nije doslo, ono je tu vec jako dugo, pa skoro 30 godina, od one krize. Zene su nisko pale, moralno posrnule. Jednostavno nemaju samopostovanje, jer leci sa nekim krimosom, fudbalerom, novokomponovanim ili navijecem je potpuno porazavajuce i srozava samu osobu. Zena legne sa nekim prostakom, e to je problem uma i problem svesti. Gledam i placem koliko je vecina devojaka prosta, tako mladih recimo 16 godina da prepricavaju spotove Bore Drljace. Ljudi moji pa gde je to muzika za mladu decu koja se tek oblikuju u neke normalne ljude? Od takvih devojaka moze samo da proiznikne ku#%vezdija. Ako imate zensku decu dobro pazite i trydite se da znate sve ono sto radi, bice to dobro za nju i gledajte da se ne druzi sa decom iz kraja, jer deca iz kraja u glavnom su raspustena, deca neradnika, pijanaca i prostitutki znaci neskolovanih i neuspesnih ljudi.

Taj maloumnik pogodio u centar.
 

Back
Top