Sta ne treba raditi u svojoj kuci

Nemojte mi samo reci da je taj covek koji zaradljuje oko 50 000 dolara mesecno glup,dok ti Steppenhund verovatno radis za neku bednu platicu.

Nisam znao da je pamet merljiva isključivo time koliko se novca zaradi mesečno. S te strane bih mogao da zaključim da si i ti duhovna sirotinja, čim se odmah hvataš za cifre i interesuje te da zaviriš u moj džep.

S druge strane, svaka čast čoveku ako se snašao da tako mlati pare, ali to ne menja činjenicu da mu je sadržaj šitina i da se deci svakojako govnno može poturiti kao zanimljivo, a oni će se naravno na to i zalepiti
 
Poslednja izmena:
Ima mnogo toga, naročito ako živiš u prizemlju. Ne treba puštati domaću muziku (radio nipošto :lol: ). Ne treba pričati pored vrata od stana ili prozora od kuhinje. Ne treba biti glasan a naročito ne voditi svadje. Biti tih i dosadan (ko da nisi tu). Naročito ne pričati o ljubavi, jer to komšiluk (uz svadje) jedva čeka da čuje. Itd... Eto, nadam se da sam ti iz ličnog iskustva pomogao (ako živiš u prizemlju) :lol:
 
Zbijati šale na svoj ili račun ukućana, naročito ako živiš u prizemlju :lol: Doduše ovo pravilo ne poštujem, jbg. Pa ja na maturskoj slici jedini nisam mogao da se suzdržim od smejanja. Volim dobar humor, a sa druge strane, nevolim kad se drugi po polju smeju. Doživljavam to kao lično maltretiranje, iako to u 90 % slučajeva nema veze samnom, ili ne bi trebalo
 
Ne treba slušati ni Vh1.kanal. Doduše ni ovo pravilo ne poštujem, kao ni gore navedeno da se ne treba zezati sa ukućanima (ako živiš u prizemlju) :lol: Evo npr. Danas sam posle dužeg vremena slušao Vh1. muziku i odmah se u toku tog mog slušanja našla neka guska da se smeje
"Šta je tu smešno ? Što slušam stranu muziku od koje čak više od 90 % reči ni ne razumem. Pa šta bi bilo da sam izašao do grada i zabavljao se uz domaću muziku onako kako samo ja umem. Onda bi mi se verovatno našle osobe koje me čak ni na fejsbooku nisu htele za prijatelja da pričaju i da dokazuju kako sam veseo baš zbog njih (a nisam). Kako o njima pevam (a pevam tekstove koji su drugi pisali, ali u kojima se u većini njih ne prepoznajem)
E namerno ću da slušam Abbu, R.e.m., Queen, Vh1 pa nek mi se guske smeju što slušam muziku (što jesam li ja robot da ne slušam ništa :roll: ). Namerno ću da slušam Queen pa nek neznalice dokazuju da sam derpe (Fredi Merkuri je skoro svu svoju imovinu testamentom ostavio ženi sa kojom je bio u vezi na početku karijere). Namerno ću da slušam Abbu. Crvenokosa i plavokosa pevačica Abbe su jedne od najlepših žena svih vremena. Mnogi su prvo (kao ja) gledali u njih pa im je tek onda počelo da se svidja šta one pevaju, itd...
 

Back
Top