Predlog za tetovaze devojke

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.005
Ja sam protiv tetovaza i to mi je odbijajuce i kod muskarca u smislu druzenja i kod zena u smislu svidjanja.

E sad jedna navalila hoce da stavi tetovazu pa hoce...sad ja ne znam milion novih tehnika, te nisu vise kao one decije za 1 dan u zvakama, nego od 3 dana, nedelju dana, 15 dana a ne samo one JNA trajne ili zumba zumba trajne..
Ova pristaje na ove izbrisive a ja nasao predlog za nju...

2536367.jpg

Logika mi je sledeca....slicica nije losa ima i simbolike...
Prostor gde ce biti slicica i okruzenje su identicni ili ajd malo na moju stetu...tj vise ce se videti crteza nego na primeru..
Bice usmerena malo vise da bira garderobu da ta tetovaza vidi neona ili led osvetljenja a i sunca...
Valjda ce je proci zelja da to ponavlja..

A i ima asocijacija u stilu fudbalskog prvenstva...

Krompirici mladi stigli, salate stigle, meso malo poskupelo a sad ce i voce...pa je pravo vreme za eksperiment..
 
čekaj, ti imaš devojku?
mislio sam da si još jedan od nas ukletih samotnjaka koji smo se okupli u ovom poslednjem stecištu za odbačene

nemoj je podržati u tome, i nemoj učestvovati u nečem o čemu imaš negativan stav, moraće to sama.
tako bih bar ja podstupio, plus pokušao da je odgovorim, iznoseći svoje viđenje kako su mi tetovaže iritantne i kako me asociraju na smeće koje srećemo u prirodi...
 
Ja sam protiv tetovaza i to mi je odbijajuce i kod muskarca u smislu druzenja i kod zena u smislu svidjanja.

E sad jedna navalila hoce da stavi tetovazu pa hoce...sad ja ne znam milion novih tehnika, te nisu vise kao one decije za 1 dan u zvakama, nego od 3 dana, nedelju dana, 15 dana a ne samo one JNA trajne ili zumba zumba trajne..
Ova pristaje na ove izbrisive a ja nasao predlog za nju...

Pogledajte prilog 496022
Logika mi je sledeca....slicica nije losa ima i simbolike...
Prostor gde ce biti slicica i okruzenje su identicni ili ajd malo na moju stetu...tj vise ce se videti crteza nego na primeru..
Bice usmerena malo vise da bira garderobu da ta tetovaza vidi neona ili led osvetljenja a i sunca...
Valjda ce je proci zelja da to ponavlja..

A i ima asocijacija u stilu fudbalskog prvenstva...

Krompirici mladi stigli, salate stigle, meso malo poskupelo a sad ce i voce...pa je pravo vreme za eksperiment..



odvratna joj je tetovaža, izgleda ko da fura grudnu maljavost, bljax

prosečnoj današnjoj ženskoj koja hoće da se istetovira preporučio bih da istetovira 'slut' na ramenu. to je moderno a i prigodno
 
Pa jeste slut, valjda poslednji trzaji....

- - - - - - - - - -

čekaj, ti imaš devojku?
mislio sam da si još jedan od nas ukletih samotnjaka koji smo se okupli u ovom poslednjem stecištu za odbačene

nemoj je podržati u tome, i nemoj učestvovati u nečem o čemu imaš negativan stav, moraće to sama.
tako bih bar ja podstupio, plus pokušao da je odgovorim, iznoseći svoje viđenje kako su mi tetovaže iritantne i kako me asociraju na smeće koje srećemo u prirodi...

Mek, ako si covek, danas ti je zauzetost jako promenjljiva osobina...
Nadje se brzo , otera se brzo...ne valja ni ako sporo nalazis ni ako sporo rasterujes...
 
Mek, ako si covek, danas ti je zauzetost jako promenjljiva osobina...
Nadje se brzo , otera se brzo...ne valja ni ako sporo nalazis ni ako sporo rasterujes...

sve je to bezveze, da li kapiraš da te vreme gazi sve više.... ako se ne dozoveš pameti uskoro ćeš ti, tj tvoja biološka kombinacija, biti izbačena from the gene pool naše vrste...

u ovim godinama su mi prevrtanje po krevetu i hedonizam skroz sekundarni. formiranje porodice i nastavak loze je ono ka čemu je upravljeno moje delovanje. ali se problematika nalaženja partnerke isprečila kao prokleto težak zadatak
 
Tacno , nemas nista od promiskuitetnog mentaliteta, ali drugacije ne dolazis uopste u priliku da prepoznas onu koja se malo malo razlikuje od ostalih..
Zene su ti prevrtljiva stvorenja uvek bila, a i prosecan niskointeligentan muskarac...
Tako da one su navikle na isti nivo kao sto one imaju...samo sto one cine 99% tog nivoa, a muskaraca ima od 50 pa do 80% u rasponu 100%-200% tog nivoa...
Znaci njima odgovara samo 50% muskaraca maksimalno a strozije gledano samo 25% im odgovara po prevrtljivosti, dinamici i mentalitetu, licemerje, lako prevrtanje i lako oprastanje..

Dakle onih 75% muskaraca ili mora da nametne da pola cuti i trpi ili nece dobiti nista...
To se postize ili tako sto podilaze prevrtljivosti i lukavosti zena, kao da su deca, pa onda se tu nakupi do 50% muskaraca, a ostalih 50% ide na submisivno i kupovinu...
Znaci oni dobijaju zene svojim zahtevima i time sto nude nesto sto je zeni privlacno...moc, novac, prestiz u drustvu..
Ako okrenes drustvo naopako, pa oni koji su na nivou razmisljanja i ponasanja zena imaju moc, prestiz i novac, onda 50% muskaraca nema sta da ponudi zenama i jednostavno moral, rec, cast i postenje tu ne prolaze i ostaju sa strane, a neuparene zene takodje vise...ili gledaju da budu druga prilika nekome od ovih iz prvih 50%...znaci vanbracna zena, svalerka, samohrana daca po potrebi itd..

Ono sto se trenutno i desava po Srbiji.

Ne znam kako mislis da upoznas zene , pricom?
Ona sto prica nema blage veze sa onim kakva je...jedino ako upoznajes neku koja je pod roditeljskom rukom pa prelazi iz roditeljskog u tvoj dom a i onda ima nekih prelaznih problema..
 
Ja sam protiv tetovaza i to mi je odbijajuce i kod muskarca u smislu druzenja i kod zena u smislu svidjanja.

E sad jedna navalila hoce da stavi tetovazu pa hoce...sad ja ne znam milion novih tehnika, te nisu vise kao one decije za 1 dan u zvakama, nego od 3 dana, nedelju dana, 15 dana a ne samo one JNA trajne ili zumba zumba trajne..
Ova pristaje na ove izbrisive a ja nasao predlog za nju...

Pogledajte prilog 496022
Logika mi je sledeca....slicica nije losa ima i simbolike...
Prostor gde ce biti slicica i okruzenje su identicni ili ajd malo na moju stetu...tj vise ce se videti crteza nego na primeru..
Bice usmerena malo vise da bira garderobu da ta tetovaza vidi neona ili led osvetljenja a i sunca...
Valjda ce je proci zelja da to ponavlja.

A i ima asocijacija u stilu fudbalskog prvenstva...

Krompirici mladi stigli, salate stigle, meso malo poskupelo a sad ce i voce...pa je pravo vreme za eksperiment..

:think: :think: :think:

Ako će tetovaža biti na tom mestu, i treba da se vidi pod neonkama, led osvetljenju, suncu, najbolje da istetovira broj mobilnog :per:
 
Ja sam protiv tetovaza i to mi je odbijajuce i kod muskarca u smislu druzenja i kod zena u smislu svidjanja.

E sad jedna navalila hoce da stavi tetovazu pa hoce...sad ja ne znam milion novih tehnika, te nisu vise kao one decije za 1 dan u zvakama, nego od 3 dana, nedelju dana, 15 dana a ne samo one JNA trajne ili zumba zumba trajne..
Ova pristaje na ove izbrisive a ja nasao predlog za nju...

Pogledajte prilog 496022
Logika mi je sledeca....slicica nije losa ima i simbolike...
Prostor gde ce biti slicica i okruzenje su identicni ili ajd malo na moju stetu...tj vise ce se videti crteza nego na primeru..
Bice usmerena malo vise da bira garderobu da ta tetovaza vidi neona ili led osvetljenja a i sunca...
Valjda ce je proci zelja da to ponavlja..

A i ima asocijacija u stilu fudbalskog prvenstva...

Krompirici mladi stigli, salate stigle, meso malo poskupelo a sad ce i voce...pa je pravo vreme za eksperiment..

koja tetovaža? :cistinaocare:
 

Back
Top