Vanredna tema : MOJE LETO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Како да пошаљемо своје слике вучици, то питам зато што сви " уплоадери " бришу EX-IF податке са слика...а тиме " аутентичност фотографије " НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ...:think: :aha2:

Раније...до 2015-те - то нису радили...:aha2:
 
не бој се за екисф... он остаје преко оних хостова које сам дао у опису, а постоје и други начини провере аутентичности, те ни за то нема разлога за бригу...
 
Нема разлога и није нека претешка и компликобана препрека за учествовање у такмичењу.Следећа ће да буде поновно отварање приче - зашто за такмичење не можемо да шаљемо фотке већег формата и слично.Ствари су увк мноооого једноставније него што се представљају. Или учествујемо или не.
 
не бој се за екисф... он остаје преко оних хостова које сам дао у опису, а постоје и други начини провере аутентичности, те ни за то нема разлога за бригу...

Може ли да се види " аутентичност " на фоткама које се постављају као атачмент на крстарици...:think:
 
Нисам сигуран да разумеш термин и његову примену у контексту форума...
ако те нешто стварно занима или имаш неке недоумице, јави се поруком да ти разјасним техничке детаље, а ово подпаљивање по темама избегавај, јер лоше утиче на атмосферу...
 
Tara-Zaovine-leto-s16.jpg
 
не бој се за екисф... он остаје преко оних хостова које сам дао у опису, а постоје и други начини провере аутентичности, те ни за то нема разлога за бригу...

Није реално такво резоновање и убеђеност.
Све је подложно "ппеглању"...сваки траг.
Поверуј једном простом члану форума.
 
Да си ми здраво Тол , моје срсце лети као соко када те опет види, што би рекао онај стари индијански поглавица, али фоткице си требала да ми пошаљеш на ПП, зар си заборавила на анонимност такмичења ????:eek:
:cvet::bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top