I prase na raznju zasluzuje paznju

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.015
Povodom SP treba jasno podeliti muskarce...
Na kafe pozere i razanj majstore...
Bilo da je Jelen ili Lav reklama ili nesto trece, razanj gledanje utakmica ima posebnu draz.
Minus je sto se nekad u nekim drustvima i zene nakace...
Ali se ne nakace sto zele da se druze nego da blokiraju muskarce...
Ko zna mozda je to i potrebno , zove se cock blocker...stalno ti se mota pa ti neda da se osetis slobodan..

U nekim drugim varijantama, retkim, ispadne ok...znaci zene samo dele prostor i nema naturanja i otimanja paznje...
To sam video na Medaku 2 u jednom drustvancetu.....Tu su bila i deca, ali takodje ne da bi remetila nego je sve to vise licilo na nekadasnji 29 novembar ili na neku letnju slavu...
Ili na prvi maj, ali ne uranak nego ceo dan...

Ona najstarija , gazdarica, me je pozvala da se pridruzim iako sam samo svratio kod komsije...
I tako svako ili skoro svako vece....
I na kraju sam i sabrao sta je gazdarica radila..

Jednostavno je izracunala da je bolji provod a mnogo manje novca potrosi njen muz nego da je sve to radio u kaficu koji je jedna ulica nize a i tamo sam bio jednu ili dve utakmice..
Stvarno , muski ne popiju puno piva, ne pojede se toliko puno ni mesa, narocito kad svako vece ima utakmica, te najvise odu salate od povrca i sira i neke vocne zezancije...
Sad da stomak njenom muzu spadne, to ne bih rekao , ali i ne napregne do pucanja.
Nesto me kopka da je imala ideju da cak navucemo ostale muske da odigraju i jednu fudbalicu u pauzi , na male golove...
Ali raspored utakmica to nije dozvoljavao...

Nisam napisao, ali nije uvek prase bilo na raznju, bilo je tu i ribe, bila je odlican domacin...mislim da na kraju cak nije bila uopste u minusu..
Mlade zenice uglavnom su po komsiluku koristile utakmicu da odu do stadiona (misli se na trzni centar) dok je ova grupa to okrenula totalno...
 
Ja sam ti cudne fele, znaci ne namecem se nikad a kad sam pozvan, onda koristim samo ono sto mi prija...Tako da ja tu pozivanje shvatam kao privilegiju domacina ili domacice...i uopste ne izvlacim logiku koga zovu a koga ne..
Verujem da ljudi bolje prepoznaju ljude nego ja, pa nikad nista ne komentarisem o tome..
Cesto me pozivaju nepoznati ljudi na proslave ili tako neka desavanja, nije zbog chipa jer nema chipa...zato me rodbina zove na krstenja, mladence, zenidbe, rodjendane i sto sta nesto zbog poklona i para...a ne zbog zabave.

- - - - - - - - - -

Ovo sam pomenuo da vama ideja bude sveza i zazubica..
 

Back
Top