Istinita prica

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Upoznali smo se na jednom inostranom forumu.....Stalno sam joj lajkovao na sve sto postavi i napise....I ona je meni uzvracala na isti nacin...

Bila je udata, iz Barcelone, Spanija...

Malo po malo smo sve vise catovali, pricali detalje jedno drugom iz svojih zivota...Izmenuli smo mnogo slika....Oboje smo bili u braku....

Ni sam ne znam kako smo stigli na golicljive teme, pa tako mic po mic, uz kamericu na kompu poceli smo da zivimo neku virtualnu ljubav i virtualni seks...

Ja bih njoj govorio sta bih joj radio, a ona je meni uzvracala istom merom, sta bi ona me ni radila da smo zajed no...

Prolazili su meseci i postajali smo sve intimniji i blizi....Razmenjivali smo vruce selfije, cak vrlo vruce, koji nisu za javnost...Zapostavili smo svoje brakove...


Onda sam je zamolio da dodje kod mene, preko okeana.....Pa neka buude sta bude, razvescu se ako treba....Malo se razmisljala, par dana, i na moje zaprepascenje - pristala!
Da ostavi muza i dodje kod mene!

Kupila je kartu i vise nije bilo nazad...Dolazi.....Dolazi...Dolazi....Osecao sam se kao decacic pred prvi ljubavni sastanak...


Avion iz Madrida je sleteo na aerodrom u Karakasu negde oko 5 pm...Kasnio je tri sata u dolasku....

Otvorio sam cetvrte oci i gledao punike koji su izlazili iz onog prostora ge oni koji cekaju ne mogu da udju...Nije je bilo...Postajao sam nervozan...Vce sam pomisljao da me je zeznula, da nece doci...Tek, medju poslednjim putnicima se pojavila ONA....Skoro sam se onesvestio...Bile je lepsa nego sto sam mogao zakljuciti na netu...Ili mi se samo tako cinilo...ne znam...Sav sam drhtao....

Mahnuo sam joj, primetila me je i smeskala se, iako joj se na licu ocrtavao umor....Uzela je svoju tasnu sa pokretne trake, i izasla.....Zagrlili smo se bez reci i bez poljubca...Uzeo sam joj tasnu i krenuli smo sa ogromnog aerodroma....

Nastavak price sledi...
 
"... Zagrlili smo se bez reci i bez poljubca..."

Žena navodno prešla pola sveta, ostavila muža i svoju kamericu i komp, zaplet kakav ni Koeljo ne bi smislio, a ti ni da je poljubiš... latino ljubavnik...

A pre toga:
"... Skoro sam se onesvestio..."

Niko se brate od gledanja dobre pičetine nije onesvešćivao, nego bi trebalo posetiti lekara, možda ti pritisak pravi porobleme...
 
"... Zagrlili smo se bez reci i bez poljubca..."

Žena navodno prešla pola sveta, ostavila muža i svoju kamericu i komp, zaplet kakav ni Koeljo ne bi smislio, a ti ni da je poljubiš... latino ljubavnik...

A pre toga:
"... Skoro sam se onesvestio..."

Niko se brate od gledanja dobre pičetine nije onesvešćivao, nego bi trebalo posetiti lekara, možda ti pritisak pravi porobleme...

:hahaha:

Ajde BLAJBI ne smaraj nego nastavi pricu, deluje mi zanimljivo !
 

Back
Top