Psiho smajli

Ma kakvi, on naj voli psiho-smajli.. :) :) :) :) :) :) :) :) :)
(Kad ne možeš da ih pobediš... :rotf: )

~~~~~~~~~
Pogledajte prilog 496041 Buhahaha!

Tako je, tako je - kad je kisha blato je...:malav:

Netje ga maknuti ni da mu eksere pod nokte zakucavaju...
smilie_girl_224 (1).gif


Moja torbica je plava...crvena boja, zna se...AdminBoja
 
Zna li iko kako su uopšte nastali smajliji?

Neko je slučajno zapazio da kada se otkucaju dve tačke, crtica i zagrada to liči na osmeh. To je bio prvi smajli - baš ovaj o kome ovde govorimo.

Ostali su nastali kasnije na osnovu te ideje.
 
Smajli (енгл. smiley, od reči smile = osmeh) ili smeško (takođe i deminutivi: smajlić odnosno smeškić) je stilizovana slika nasmejanog ljudskog lica, uobičajeno predstavljena kao žuto dugme sa dve crne tačke koje predstavljaju oči i polukrugom koji predstavlja usta (☺). Na Internetu i u drugim vidovima komunikacije, ovaj emotikon često ima oblik u vidu dvotačke i zagrade formirajući na taj način sekvence kao što su :), :-), :^) ili (: koje podsećaju na nasmejano ili veselo lice okrenuto za 90 stepeni.

Prvi poznati primeri ovog crteža pripisuju se dizajneru po imenu Harvi Bol (енгл. Harvey Ball), koji je izmislio lik 1963. godine za američku osiguravajuću firmu „State Mutual Life Assurance” iz Vustera, Masačusets.[1] Bol nikada nije pokušao da koristi, promoviše ili zaštiti prava na sliku. Ona je dospela u javno vlasništvo u Sjedinjenim Državama pre nego što je to moglo biti urađeno.[2] Kao rezultat toga, Bol nikada nije stekao ikakvu zaradu za svoj ikonični crtež osim prvobitne isplate od 45 $.

Dejvid Stern (енгл. David Stern) iz „David Stern Inc.”, marketinške agencije iz Sijetla, tvrdio je da je on izmislio smajlija. Stern je napravio svoju verziju 1967. godine kao deo kampanje za firmu „Washington Mutual”, ali je izjavio kako nije nameravao da je zaštiti
 
I sad je taj isti postao aut i niko ga vise ne koristi :(

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Ко каже?

Ја га користим :)

Мада ми сваки пут прође кроз главу "Психо, психо", убацио ми је бубу овај Таб :evil:
 
I bolje što nemaš čime da smanjiš sliku, sada se u pravom svetlu i ful obimu vidi cela psihoza ovog nesrećnog smajlija :mrgreen:

Da onaj imbecil Karlos Sančez forumaši, sad bih mu u inbox poslao :) jer će direktno da mi izbije pare iz džepa svojom glupošću.
isuse.gif
 
a dobre teme:)))
meni psiho onaj sto namiguje..;)
a jos kad mi se neko po.kaki po glavi pa mi ond ajos namigne...pa zapalila bih ga:)))
koliko se ja secam tabe taj si koristio ranije:lol:
 
Vec mi se vise njih obratilo sa konstatacijom da im je ovaj smajli


:)


psiho.

da li i vi mislite to i ako mislite..zasto...ili imate nekog veceg psiha medju smajlijima :)
Ni jesam smajli mi nije "psiho".
Ustvari jeste. Više mi je nekako odbojan, nego psiho. Sad sam jednog takvog dobila, pa me asiciralo...onaj zeleni "ironični"!Fujj!
 
Poslednja izmena:

Back
Top