Igrom mozete zavesti...svakog:)

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Umete li da igrate?

Pogledajte kako su danasnje generacije doktorski i fenomenalno odigrali pesmu staru cetvrt veka.

Da li smatrate da je smekerski kad znate da opusteno igrate, ili je igra za vas nesto nebitno?

Mozete okaciti i neki klip gde vam se dopada kako neko u njemu igra.

Spot je uradjen 2017-te, pesma je iz 1993-e, a ova ekipa razbija:

 
Какав црни брејкденс, да се скршим сва. А и кога би с тим завела, др Игија... :lol:

Mislis da klinci znaju odakle su igraci potezi...mada ima i pre brejkdensa..

- - - - - - - - - -

Mada mene ovakve stvari seksualno ne uzbudjuju...ne znam zasto bi....
U svakoj od ovih plesacica se vise nego jasno vidi zelja za individualizmom...a ne harizmom ili necim drugim..
Retko je naici na neku savremeniju igracicu koja zna da igra u drustvu...uglavnom je to solaza, 2x solaza, 6x solaza..

- - - - - - - - - -

To ti je isto kao da si me pitao da li me uzbudjuje lap dance...
Ali u lap dancu moze biti i komunikacije, a onda nije igra samo za sebe...a to se vidi...
Dodjes na neki koncert i gledas igracice i mogu biti kao grandovke, znaci totalno isprane, bez samopouzdanja, bukvalno lutke bez ikakve slobode iskaza...
Ili gledas neku koja je u pratnji , lokalna ali igra i komunicira...

Igra bez komunikacije je za mene isljucivo igra te ne moze zavesti ni u ludilu, pa sve da joj sve ostale zene nisu ni do pupka.
 
Volim ples i volim osobe koje znaju lepo da plesu,..ne spadam u takve ali umem da plesem, a da ne gazim partnera
i mislim da plesmom moze da se zainteresuje osoba..i zavede.sto da ne.
secam se jednom me je pozvao na ples nepoznat muskarac, tako je lepo plesao i umeo da
me vodi da sam prosto letela po podijumu za ples na hotelskoj terasi jednog leta , da i sada posle
par godina kada se pomene ples ja se setim tog lika ..bio je fenomenalan plesni partner
mislim da sam imala obe noge leve da bih plesala sa njim bez problema, tako da ako cita ovo kojim slucajem neka se javi..:lol:
 
Umete li da igrate?

Pogledajte kako su danasnje generacije doktorski i fenomenalno odigrali pesmu staru cetvrt veka.

Da li smatrate da je smekerski kad znate da opusteno igrate, ili je igra za vas nesto nebitno?

Mozete okaciti i neki klip gde vam se dopada kako neko u njemu igra.

Spot je uradjen 2017-te, pesma je iz 1993-e, a ova ekipa razbija:


Pesma i video doduše nemaju neke veze obzirom da su ovde uzeti isečci iz raznih video klipova sa raznim likovima koji igraju uz raznu muziku i ubačeni uz ovu muziku. Impresivan je način na koji su ovi ljudi izveštili tu neku sinhronizaciju pokreta mada mislim da manje više svako ko ima samo mole slobode pokreta može da igra uz ovakvu muziku a da to ima smisla. Ok je, šta znam...
 
Pesma i video doduše nemaju neke veze obzirom da su ovde uzeti isečci iz raznih video klipova sa raznim likovima koji igraju uz raznu muziku i ubačeni uz ovu muziku. Impresivan je način na koji su ovi ljudi izveštili tu neku sinhronizaciju pokreta mada mislim da manje više svako ko ima samo mole slobode pokreta može da igra uz ovakvu muziku a da to ima smisla. Ok je, šta znam...

Noviji video software je prilicno mocan, x64 i 1 GB Video RAM, i videces ima da ti podje voda na usta...

Mozes ako znas , ovo da napravis za 2h.

- - - - - - - - - -

Ono iz prakse, curice padaju na igrace, nije da nije, samo se meni ne svidja savremeno padanje...
Salsa tango i to , kao da si upotrebio drogu za silovanje, znaci nikakvo uzivanje, gleda te i bukvalno vodi me odavde...
Zanimljivo je nesto drugo ali to necu ovde da pisem, jer ti dodje kao preporuka ali to nisu iste ribe kao ove salsa uzmi me ko god da si...

Valceri , klasika duo ples nije u modi, pa pogledajte cak i narodna kola masovno igraju na turski solo nacin...blage veze nemaju.
 
Pesma i video doduše nemaju neke veze obzirom da su ovde uzeti isečci iz raznih video klipova sa raznim likovima koji igraju uz raznu muziku i ubačeni uz ovu muziku. Impresivan je način na koji su ovi ljudi izveštili tu neku sinhronizaciju pokreta mada mislim da manje više svako ko ima samo mole slobode pokreta može da igra uz ovakvu muziku a da to ima smisla. Ok je, šta znam...

Netacno, ovo su u stvari studenti muzicke akademije KM MUSIC, i sami su finansirali i napravili spot. Imaju za 7 meseci skoro 50 miliona pregleda.
Ujedno, studenti muzicke skole km music su napravili gomilu ovakvih spotova sa starim hitovima, pa mozes pogledati. Svako od igraca svira neki od instrumenata, i svi su muzicari.
 
Poslednja izmena:

Back
Top