FIFA World Cup Fantasy - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Trejdovao sam Matića za Čeriševa i ubacio ga umesto Cueva i već me častio golom. Od Nemanje ne očekujem gol a u ovom sistemu igre to se praktično jedino računa, Cuevo je imao svoju šansu protiv Danaca ne verujem da će se proslaviti protiv Francuza,ali videćemo...možda vratim 4-3-3 i izmenim Samedova za Falkaa. Čovek igra poslednju tekmu u grupi. Aktivirao sam opciju da mi onaj sa najviše poena bude kapiten ovo kolo. Nije loše
 
Kako me je kurata sreća pratila kroz čitavo ovo kolo, ovaj rezultat je i odličan. Aj da ne pričam o apsurdima gde mi Bane Ivanović sam donese više bodova od Iska i Nejmara zajedno ili gde jedini Kolumbijac u mom timu glumi golmana i popije direktan crveni karton, ili pak to da ona morončina Lev drži Ridigera na klupi...

Još se Nejmar povredi dan posle biranja i sastavljanja ekipe, a stavio sam ga za kapitena :lol: Ala ću se najesti bodova ovo kolo :D

kosa.jpg
 
Tebi bar svi igrali :D
Ja sam imao dva igraca u prvoj postavu, koji uopste nisu igrali. Mislim na Velbeka i Aspilikuetu.
Doduse, sad sam ih zamenio. Ubacio sam Grankvista i Persica.

A meni superstar od 12 miliona ne igra sledeće kolo :lol: **** majku ima 55 golova za Brazil i ne znam ni ja koliko asistencija i sada mu se digao ***** da ne igra kako treba.
 
Ja ne znam koji je problem sa ovim Fantasyjem.

Stavio sam da mi Diego Costa bude novi kapiten, a sada vidim da mi je ostao Isco.

Fred mi je prebačen u prvu postavu, a bio je na klupi.

Na klupi mi se odjednom našao Muriel koji mi nikada ne bi ni pao na pamet.

Imas u gornjem desnom uglu opciju da potvrdis promenu kapitena ili izmenu igraca. Mozda nisi potvrdio promene.
A sad vidim da ni meni nije izvrsena izmena Aspilikuete za Milenkovica i trejd Pikea za Himeneza. :dontunderstand: Ajd ovo drugo i ne mora jer je Pike sad doneo 6 poena.
 
Poslednja izmena:
Ово коло да куцнем у дрво солидно, 57 поена. С тим да ми онај магарац из Колумбије што глуми голмана није играо. Овај пут подбацили Бане и Канте, ал' зато су ми Коста и Ази донели поена. Нејмара сам заменио Кристином, нема од њега 'леба.
 
Lepo ovo ide...u principu Granquist je bio pun pogodak, u statistici sam video da je glavni izvođaš penala za Švedsku i pošto su Šveđani generalno čvrsti mislio sam da će izvući neki cleen sheet i vratio mi sa 2*12 poena za dva gola i dve čiste mreže, Godin standardno 3x6 poena mada sam se nadao nekom golu od njega, Nemac ispao razočarenje, Tripijer za sada ok čini mi se asistenciju jednu i jedan cleen sheet(pošto je izašao pre gola) 9 poena za sad i igra još jednu sutra.

U srednjem redu Samedov samo poeni za nastupe i 1 cs, černjišev koga sam trejdovao u drugom dao gol ali daoi autogol pa sam ga menjao juče, Cueva samo poeni za nastup(onaj penal u prvom je bio šansa pošto je nad njim i napravljen ali jbg) Isko samo u trećoj uradio nešto, Paulinjo danas našima gol i prethodno 1 cs uz poene.
U napadu Mitra uveo u drugom,dao gol ali i dva žuta, Falkao dao gol u prošlom(a i igra sutra) i naravno zvezda mog tima Lukaku sa 4 gola i još igra jednu sutra,a najbolje od svega što mi je kapitensku traku uzeo od Iska neposredno pre prve :mrgreen: . Zamenio sam Mitrovića Falkaom za sutra jer je najgori sa 1p pa da saberem šta imam.

Sada će mi biti teže jer sam imao nekoliko aduta za poslednji dan(taktički izabrano) pa sam ih menjao po potrebi za onoga ko zasere (1,0 ili -1p) bez obzira gde igrali. U rezervi mi je Šmajhel razbijao.šteta što ga nisam upotrebio. Moram 4 igrača da trejdujem u osmini, videćemo šta ću moći. Sve u svemu zadovoljan sam za prvi put.

ff.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top