Pušači, bivši pušači i nepušači
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 78

Tema: Pušači, bivši pušači i nepušači

Moderator Aruena* (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Podrazumevano Pušači, bivši pušači i nepušači

Evo jedna neobavezna diskusija u kafani mi dade ideju za temu.

Pušenje iz ugla pušača, bivših pušača i nepušača.

Šta kome smeta.

Evo ja ću prva kao pušač. U svojoj kući pušim na određenom mestu. Kad odem kod nekoga u posetu i znam da su nepušači cigarete nikad ne ponesem.

Drugo, ta ograničenja koja nas sputavaju. Zabranjeno je ovde, onde... koliko to na vas pušače utiče?

Meni najviše smeta kad sam na aerodromu i ne mogu nigde zapaliti cigaretu a moram doći dva sata pre leta.
    Poslednji put ažurirao/la Aruena* : 13.06.2018. u 14:32

Ističe se Sherlock (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Re: Pušači, bivši pušači i nepušači

Iz ugla bivšeg pušača, ne smeta mi ništa što se tiče pušenja. Pušači rade svoje i puše, ja radim svoje i ne pušim tako da je sve u redu, nema prikenjavanja i svi smo jedna velika srećna porodica.

Kad sam pušio najviše su mi smetala duga putovanja, a ne puši se u kolima. Tu sam znao da budem jako naporan i da teram da se prave pauze na svakih 1-2, pa na kraju polude lljudi i budu u fazonu ajde puši nosi se u 3pm i ti i pljuge. Zanimljivo da sam u autobusu mogao da izdržim sasvim opušteno bez da pomislim.
    Skins & Punks & Football Fans!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

ja ne bih previse davao na znacaju pusacima kao svakoj drugoj zavisnosti,pogotovo sto dim utice na nepusace koji se trebaju sklanjati
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Citat Original postavio Sherlock Pogledaj poruku
    Iz ugla bivšeg pušača, ne smeta mi ništa što se tiče pušenja. Pušači rade svoje i puše, ja radim svoje i ne pušim tako da je sve u redu, nema prikenjavanja i svi smo jedna velika srećna porodica.

Kad sam pušio najviše su mi smetala duga putovanja, a ne puši se u kolima. Tu sam znao da budem jako naporan i da teram da se prave pauze na svakih 1-2, pa na kraju polude lljudi i budu u fazonu ajde puši nosi se u 3pm i ti i pljuge. Zanimljivo da sam u autobusu mogao da izdržim sasvim opušteno bez da pomislim.
    To je ono kad se mora može se. Kao ja kad sam na aerodromu, smeta mi ali izdrži se.

U auto zapalim retko, baš kad je neki duži put. Trudim se zbog svojih jer niko nije pušač. Kad negde stanemo znam i po 3-4 cigarete da ispalim

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    ja ne bih previse davao na znacaju pusacima kao svakoj drugoj zavisnosti,pogotovo sto dim utice na nepusace koji se trebaju sklanjati
    Ja kao pušač to razumem. Zato nikad ne pušim u kući ili prisustvu nepušača.
    Poslednji put ažurirao/la Aruena* : 13.06.2018. u 15:09

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Pre dve nedelje sam bila na rođendanu. Slavlje bilo na otrvorenom prostoru. Ja jedini pušač da ne poveruješ. Trudila sam se maksimalno da ispoštujem ostale, čak sam izlazila na ulicu da zapalim.

Da li to još neko od vas radi?

Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Tako neka forica, kad znam da može da se pljuga ali eto brani mi ortak/inja, proradi i inat pa bude još gore. Ali zato kad se ide negde, a svi mi u kolima pušači, pa se pali jedna za drugom... eh, to su bili dani.

Sve mogu da razumem ali one koji pale u liftu nikako. I dalje mi nije jasno kako, zašto, čemu to...

edit:
    Nikad nisam izlazio osim ako mi se eksplicitno ne kaže, totalno sam bahato palio ni na koga nisam mislio.

Moderator Isidor** (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    513

Ja kao bivši pušač koji ne puši već 14 godina , da napišem koju. Po meni su sadašnji pušači diskriminisani, sabijaju ih u male prostorije ili ih izbacuju napolje i to van kruga fabrika a duvan legalan, što ga ne zabrane. Ja pošto dok sam pušio a pušio sam jedno 15 godina i to tri kutije dnevno, apsolutno nemam nikakvo pravo da nekom pušaču prigovorim jer mislim da na to nemam prava. Znam koliko je teško ostaviti cigarete i svi su pušači toga svesni zato neću da im stajem na muku.

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

QUOTE=Sherlock;35921436]Tako neka forica, kad znam da može da se pljuga ali eto brani mi ortak/inja, proradi i inat pa bude još gore. Ali zato kad se ide negde, a svi mi u kolima pušači, pa se pali jedna za drugom... eh, to su bili dani.

Sve mogu da razumem ali one koji pale u liftu nikako. I dalje mi nije jasno kako, zašto, čemu to...

edit:
    Nikad nisam izlazio osim ako mi se eksplicitno ne kaže, totalno sam bahato palio ni na koga nisam mislio. [/QUOTE]

Ma da kad smo svi pušači to nije problem.
    Nikad nisam išla u krajnost da zapalim tipa u lifu. Pušači su danas etikatirani i ograničeni. Ne možeš da pušiš gde želiš.

Ja sam pušač i ponavljam to. Šta ćemo mi kad nam zabrane svuda. Evropa diktira, a mi trpimo.

Ne žalim se daleko od toga. I sama sam svesna da pušenje nije dobro.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Isidor** Pogledaj poruku
    Ja kao bivši pušač koji ne puši već 14 godina , da napišem koju. Po meni su sadašnji pušači diskriminisani, sabijaju ih u male prostorije ili ih izbacuju napolje i to van kruga fabrika a duvan legalan, što ga ne zabrane. Ja pošto dok sam pušio a pušio sam jedno 15 godina i to tri kutije dnevno, apsolutno nemam nikakvo pravo da nekom pušaču prigovorim jer mislim da na to nemam prava. Znam koliko je teško ostaviti cigarete i svi su pušači toga svesni zato neću da im stajem na muku.
    Hvala Isidore! To je nešto što kao pušač želim da čujem

Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Jedan od razloga zašto sam prestao da pušim je i taj što izdvajam popriličnu sumu novca a pizdim ceo dan jer ne mogu da zapalim. Suštinski, zabrane gde moraju da borave i pušači i nepušači su ispravne. E sad, problem je što je krenulo da se forsira i da se zabrani po kafanama. Nadam se da im to neće proći jer kafana je mesto gde se pije i dimi, uskraćivati ljudima da tu puše je uskraćivanje osnovnog ljudskog prava.

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Jedan od razloga zašto sam prestao da pušim je i taj što izdvajam popriličnu sumu novca a pizdim ceo dan jer ne mogu da zapalim. Suštinski, zabrane gde moraju da borave i pušači i nepušači su ispravne. E sad, problem je što je krenulo da se forsira i da se zabrani po kafanama. Nadam se da im to neće proći jer kafana je mesto gde se pije i dimi, uskraćivati ljudima da tu puše je uskraćivanje osnovnog ljudskog prava.
    U restoranima sam primetila da ima deo za pušače i nepušače. Jedne prilike sam bila u delu za nepušače jer nije bilo ni jedno drugo mesto. Za mene nije bilo prijatno i u nekom momentu odoh za šank da zapalim posle ručka.

Zainteresovan član Lex et Honor (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    10

Neprijatno je ljubiti se sa devojkom (u zenskom slucaju sa deckom) koja puši. Tu niti pomazu paste i tecnosti za ispiranje usta, niti ista. Pušači, iako su taze tuširani i namirisani, ne kapiraju da im koza (znoj) isparava smrad duvana. Pusaci jednostavno smrde, a to što neće da priznaju jer su se navikli je njihov problem.
    Generalno sam se navikao na taj smrad, pa mi ne smeta, a inace devojka mi je pusac. Ne vidim kako sebi dozvoljavate to zlo. Em unistavate zdravlje, em trosite novac, em se nepriajtno osecate.

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Aruena* Pogledaj poruku
    arihanna u elementu

Ime:  ce34389d21fa0280e3d5c9d7a45aec27.jpg
Pregleda: 84
Veličina:  76,0 KB

blood vs gold

Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

A najjače je kad pušački i nepušački deo stoje jedan do drugog, valjda misle da će znak zabranjeno pušenje da zaustavi dim da ne ode u nepušački deo.

Moderator dlugomir (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    15234

Bivsi pusaci su najgori. Gori od nepusaca. Sve im smeta, sad su oni kao postali fini i sta ti ja znam. Najcesce dzangrizavi, vise nervozni, ma uzas jedan.
    https://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/197-Igre-bez-granica

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Citat Original postavio Lex et Honor Pogledaj poruku
    Neprijatno je ljubiti se sa devojkom (u zenskom slucaju sa deckom) koja puši. Tu niti pomazu paste i tecnosti za ispiranje usta, niti ista. Pušači, iako su taze tuširani i namirisani, ne kapiraju da im koza (znoj) isparava smrad duvana. Pusaci jednostavno smrde, a to što neće da priznaju jer su se navikli je njihov problem.
    Generalno sam se navikao na taj smrad, pa mi ne smeta, a inace devojka mi je pusac. Ne vidim kako sebi dozvoljavate to zlo. Em unistavate zdravlje, em trosite novac, em se nepriajtno osecate.
    To isto može biti i za obrunutu situaciju.
    Ja imam u kući nepušača, kako je njemu mogu samo da zamislim, mada kaže da mu ne smeta i ne prigovara jer je i on nekada bio.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio dlugomir Pogledaj poruku
    Bivsi pusaci su najgori. Gori od nepusaca. Sve im smeta, sad su oni kao postali fini i sta ti ja znam. Najcesce dzangrizavi, vise nervozni, ma uzas jedan.
    U većini slučajeva jesu. Dokaz je ona priča kad smo iz preduzeća bili kod kolege.
    Ipak ima i onih koji razumeju, bar ja takvog imam u kući. Možda me previše voli pa tako misli

- - - - - - - - - -

A najjače je kad pušački i nepušački deo stoje jedan do drugog, valjda misle da će znak zabranjeno pušenje da zaustavi dim da ne ode u nepušački deo.
    To mi nikad ije bilo jasno. Prostorija do prostorije, bez vrata... e ovde može a ovde ne. Ili može svuda ili nigde.

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

E od svih stvari u vezi pusenja, to sa ljubljenjem mi najmanje smeta....ebiga bas,....
    Ali kafici i kafane, bih podelio, hoces pusace, eto ti , ali ja ne bi usao u takvu kafanu, i proslo bi to iako vi mislite da ne bi...
    Imam iskustva u tome...
    Skupi se drustvo, pa odemu u neki kafe gde nije guzva ali znamo kako da se izreklamiramo i onda tu pocinje da se puni i razradimo kafic...ili klub...
    Ali ne onim sto vi mislite, da mi reklamiramo kafic...ne, ne...mi ga prilagodimo sebi , a onda on postane zabavan za ostale...a tako moze i za strogo nepusace..
    Sportasi su cesto pichici, ali su napaljeni, pa ne isteraju to nepusenje do kraja...
    Tu su bolji tehnicari, oni kad ne puse, oni umeju i; da drze do toga..

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Citat Original postavio Боб Метјуз Pogledaj poruku
    arihanna u elementu

Ime:  ce34389d21fa0280e3d5c9d7a45aec27.jpg
Pregleda: 84
Veličina:  76,0 KB

I juuu zar ću ovakva biti

Učlanjen
    18.10.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    15234

Citat Original postavio Lex et Honor Pogledaj poruku
    Neprijatno je ljubiti se sa devojkom (u zenskom slucaju sa deckom) koja puši. Tu niti pomazu paste i tecnosti za ispiranje usta, niti ista.
    Pomaze ljubav. Ako nekog zaista volis, onda ga prihvatas takvog kakav je, sa svim vrlinama i manama.

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

Inace devojke su danas mahom pushacice...

Elita Gruban (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    365

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Inace devojke su danas mahom pushacice...
    Nikad ništa pametno od tebe
    Nek se ova pesma ori
    Dok pacov u jami gori

Učlanjen
    18.10.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    15234

U većini slučajeva jesu. Dokaz je ona priča kad smo iz preduzeća bili kod kolege.
    Ipak ima i onih koji razumeju, bar ja takvog imam u kući. Možda me previše voli pa tako misli

- - - - - - - - - -

.
    Naravno, kao sto rekoh i Lexu - ljubav je kljucna stvar. Ne samo za ovo.

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku
    Nikad ništa pametno od tebe
    Ni od tebe, samo zlo i pakost...

trustnoone nije na forumu
    Hebe lud zbunjenog dok zbunjen ne poludi pa zbuni ludog...
    Ističe se trustnoone (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Pušenje iz ugla pušača, bivših pušača i nepušača.

Šta kome smeta.

Evo ja ću prva kao pušač. U svojoj kući pušim na određenom mestu. Kad odem kod nekoga u posetu i znam da su nepušači cigarete nikad ne ponesem.

Drugo, ta ograničenja koja nas sputavaju. Zabranjeno je ovde, onde... koliko to na vas pušače utiče?

Meni najviše smeta kad sam na aerodromu i ne mogu nigde zapaliti cigaretu a moram doći dva sata pre leta.
    Pre dve nedelje sam bila na rođendanu. Slavlje bilo na otrvorenom prostoru. Ja jedini pušač da ne poveruješ. Trudila sam se maksimalno da ispoštujem ostale, čak sam izlazila na ulicu da zapalim.

Da li to još neko od vas radi?
    Ja sam pusac dugo,i od kako mi se rodio sin,prestao sam da pusim u kuci uopste.
    I sad kada je on odrastao (i na zalost je pusac) i on izlazi na terasu da zapali.
    Rusi su otisli najdalje u tome,nema pusenja u ulazima zgrada,zabranjeno je oa otvorenoj stanici !!...moras da se dmaknes 15m od vrata,stanice,decjeg igralista...itd.
    Meni licno ne smeta ako je negde zabranjeno,isdrzavao sam i po 11 sati u avionu bez problema...Ako znam da su nepusaci gde sam u gostima,nikakav problem,mogu celo vece da sedim i da ne zapalim.
    Onda kada vise ne mozes....E tad NAJVISE MORAS!!!!!

Učlanjen
    07.10.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1060

Citat Original postavio trustnoone Pogledaj poruku
    Ja sam pusac dugo,i od kako mi se rodio sin,prestao sam da pusim u kuci uopste.
    I sad kada je on odrastao (i na zalost je pusac) i on izlazi na terasu da zapali.
    Rusi su otisli najdalje u tome,nema pusenja u ulazima zgrada,zabranjeno je oa otvorenoj stanici !!...moras da se dmaknes 15m od vrata,stanice,decjeg igralista...itd.
    Meni licno ne smeta ako je negde zabranjeno,isdrzavao sam i po 11 sati u avionu bez problema...Ako znam da su nepusaci gde sam u gostima,nikakav problem,mogu celo vece da sedim i da ne zapalim.
    Ja sam uvek za toleranciju. Zašto? Zato što smo u današnje vreme u manjini.

trustnoone nije na forumu
    Hebe lud zbunjenog dok zbunjen ne poludi pa zbuni ludog...
    Ističe se trustnoone (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Ja sam uvek za toleranciju. Zašto? Zato što smo u današnje vreme u manjini.
    Da u manjini smo...Ali postujem odluku nepusaca da to budu.
    Ali isto tako ne dam da mi drmos...ju zato sto sam ja pusac.
    Onda kada vise ne mozes....E tad NAJVISE MORAS!!!!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •