Србија све привлачнија страним улагачима

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.102
Па добро 20.000 радних мјеста није мало.Јел Вучић рекао да се стрпимо до 2018-е?
Шалу на страну,ово јесте опипљив резултат.
Колико год пљувао по Вучићу када прави представу за јавност и ко зна коју по реду ванредну сједницу Владе морам признати да има позитивних помака за земљу Србију.Иде то споро,иде то млитаво али окреће се точак према горе.Ја не живим у Србији али волио бих чути искрено мишљење да ли постаје на око бољи стандард или су ово све радна мјеста са малим платама?Дајте своја искуства...има ли наде за земљу Србију?!
e06dtop.jpg

http://www.politika.rs/scc/clanak/405433/Srbija-sve-privlacnija-stranim-ulagacima
 
Па добро 20.000 радних мјеста није мало.Јел Вучић рекао да се стрпимо до 2018-е?
Шалу на страну,ово јесте опипљив резултат.
Колико год пљувао по Вучићу када прави представу за јавност и ко зна коју по реду ванредну сједницу Владе морам признати да има позитивних помака за земљу Србију.Иде то споро,иде то млитаво али окреће се точак према горе.Ја не живим у Србији али волио бих чути искрено мишљење да ли постаје на око бољи стандард или су ово све радна мјеста са малим платама?Дајте своја искуства...има ли наде за земљу Србију?!
e06dtop.jpg

http://www.politika.rs/scc/clanak/405433/Srbija-sve-privlacnija-stranim-ulagacima

Stranci ne prelaze dvocifren broj nigdje sto se tice investicija.. Možda u poreskim oazama ali u norlamnim državama ne.. Dobro je da stranac ulozi kao i svako drugi ali nije dobro da se ne razvijaju domaći pod izvođaci koji će da ih hrane.. Samo oslanjanje na njih bez domaće srednje i male privrede ne znači ništa..
 
jel ovo sastavio novopostavljeni ambasador u moskvi da digne rejting vladaru u svojim novinama

ili je sastavio i publikovo neko od pomocnika

rast investicija, utrostrucen broj mladih koji beze sa rodne srpske grude glavom bez obzira



nesto tu ne stima u toj prici, jel i vama smrducka nesto ko bajat sendvic

Мислиш да је ревизорска кућа слагала малкице?!Не знам,ја искрено вјерујем да је отворено толико радних мјеста али бојим се да су већином у питању радна мјеста 200,250 евра(обућари,радници на ЦНЦ машинама,Икеа и други страни ланци који су ушли у Србији некога су ваљда и запослили).Мада како лоше стојимо боље ишта него ништа.Једино Румуне и Мађаре видим из регије.Колико је реално?

- - - - - - - - - -

Stranci ne prelaze dvocifren broj nigdje sto se tice investicija.. Možda u poreskim oazama ali u norlamnim državama ne.. Dobro je da stranac ulozi kao i svako drugi ali nije dobro da se ne razvijaju domaći pod izvođaci koji će da ih hrane.. Samo oslanjanje na njih bez domaće srednje i male privrede ne znači ništa..

Па не знам моја пракса каже да странци раде боље,чистије и свакако боље плаћају.Рецимо у мом граду италијански власник производње обуће плаћа 400-500 евра раднике а домаћи власник 210 евра или минималац за исти посао.Чак је домаћи власник долазио код италијана да се жали да му квари раднике и посао јер масовно прелазе код италијана.
 
Kad zatvoris 3000 radnih mesta (pobijes preduzetnike) a zatim otvoris 2000 radnih SNS mesta, skor je negativan.
Ali se prikazuju samo otvorena radna mesta, puna usta i novinski naslovi hiljada zaposlenih.

Tetkicu u skoli istog dana skines sa budzeta, otpustis, a zatim je angazujes za trenwalder ili g4s da radi isti posao. Jedna otpustena jedna zaposlena, a da pri tom nije mrdnula sa svog radnog mesta.
Statistika je besramna laz.
 
Stranci ne prelaze dvocifren broj nigdje sto se tice investicija.. Možda u poreskim oazama ali u norlamnim državama ne.. Dobro je da stranac ulozi kao i svako drugi ali nije dobro da se ne razvijaju domaći pod izvođaci koji će da ih hrane.. Samo oslanjanje na njih bez domaće srednje i male privrede ne znači ništa..

Онако искрено колико добијаш за обајвљиваље оваквих фингираних-фризираних глоопости

Ернест и Јанг, опште позната кућа за штимовање података по потреби дневних политичких поена

Следеће ћеш вероватно обајвити да је то тако зато што је цена горива тако висока.....

У ствари да, кроз намете Прекрасни-Преподобни-Пуноусни плаћа субвенције ''страним инвеститорима'' за радна места

Част изузецима......већина ''страних инвеститора'' су наши крмци који су током 90-тих и 2000-тих покрали и однели лову напоље
 
Вучић је за Балкан просечан политичар. Мрзе га само огавни јакобинци и класичне комуњаре.

Међутим, све што ради није ни близу пуног потенцијала.

Nemaš ti pojma Klasično Napredni.

Vučić je Robespjer.
 
Вучић је за Балкан просечан политичар. Мрзе га само огавни јакобинци и класичне комуњаре.

Међутим, све што ради није ни близу пуног потенцијала.

Vucica ne mrze zbog ekonomije, vec zbog kulture.

Izgradio je pravu medijsku ludnicu i niko normalan ne moze da slusa ili cita sta on pise, a da ne odlepi.

Na primer.

Александар Вучић: Да нам није Турака, не бисмо имали ништа; Турци су за нас много учинили и тек ће да учине и зато је моја обавеза да идем у Турску | Хроника http://www.nspm.rs/hronika/aleksand...-i-zato-je-moja-obaveza-da-idem-u-tursku.html

Meni stvarno nije jasno ko je dovoljno lud da glasa za njega - po ovome je Srbija velika ludnica.

- - - - - - - - - -

Znaci vidi ti tu retoriku i izjave qaranja u mozak...

- - - - - - - - - -

Nemaš ti pojma Klasično Napredni.

Vučić je Robespjer.

Ma kakav Robespjer - Lazni car Scepan Mali.:)
 
Vucica ne mrze zbog ekonomije, vec zbog kulture.

Izgradio je pravu medijsku ludnicu i niko normalan ne moze da slusa ili cita sta on pise, a da ne odlepi.

Na primer.

Александар Вучић: Да нам није Турака, не бисмо имали ништа; Турци су за нас много учинили и тек ће да учине и зато је моја обавеза да идем у Турску | Хроника http://www.nspm.rs/hronika/aleksand...-i-zato-je-moja-obaveza-da-idem-u-tursku.html

Meni stvarno nije jasno ko je dovoljno lud da glasa za njega - po ovome je Srbija velika ludnica.

- - - - - - - - - -

Znaci vidi ti tu retoriku i izjave qaranja u mozak...

Мерило политичара је углавном економија и спољна политика. Остало је анестезирање руље.

Како мислиш изградио? Зар је политичка култура била на вишем нивоу за време Слобе и ДОС? Пашића? Ујединитеља?

Знаш шта ме још привремено тера у СНС табор? Вештачка хистерија квазиграђанштине. Све је отишло у 3ЛПМ 2013. Подсећају ме на слобисте и 5. октобар. За време Мире смо били Швајцарска, после Мире су нас опљачкали и понизили :)

Вучић ми ту дође као тољага којом млатим омражену Пристојну Србију. Садистички се наслађујем вриском "Није Мој Председник".
 
Vucica ne mrze zbog ekonomije, vec zbog kulture.

Izgradio je pravu medijsku ludnicu i niko normalan ne moze da slusa ili cita sta on pise, a da ne odlepi.

Na primer.

Александар Вучић: Да нам није Турака, не бисмо имали ништа; Турци су за нас много учинили и тек ће да учине и зато је моја обавеза да идем у Турску | Хроника http://www.nspm.rs/hronika/aleksand...-i-zato-je-moja-obaveza-da-idem-u-tursku.html

Meni stvarno nije jasno ko je dovoljno lud da glasa za njega - po ovome je Srbija velika ludnica.

- - - - - - - - - -

Znaci vidi ti tu retoriku i izjave qaranja u mozak...

- - - - - - - - - -



Ma kakav Robespjer - Lazni car Scepan Mali.:)

Уживио се у улогу а иначе је егоманијачниегоцентрик!У принципу би све било много елегантније да некада једноставно ради и ћути.Или да кажем народски "мореш ти шућет некад"?! :lol:
 
Вучић је за Балкан просечан политичар. Мрзе га само огавни јакобинци и класичне комуњаре.

Међутим, све што ради није ни близу пуног потенцијала.

pa Vucic je klasicna populisticka ********* sta buncas ti decace
 
pa Vucic je klasicna populisticka ********* sta buncas ti decace

Он се често позива на друга Тита,мада он то не ради идеолошки него да привуче гласачко тијело.
Његов циљ никада нису били људи са мозгом,он је свјестан ко чини већину гласачког тијела и на њих удара са причом о Титу,са причом добри и са ЕУ и са Америком и са Кином и са Русијом,па онда мало удара на национал-локал патриота приче (да мале узме радикала),па мало Еу нема алтернативу(украде жутих гласова) и тако то.То су политички трипови и добро их за сада ваља...
 

Back
Top