Mrtvi golubovi na sve strane...

Boljarin

Buduća legenda
Poruka
28.390
Verovatno ste primetili da zadnjih mesec dana ima mnogo vise mrtvih golubova
nego obicno.
Pa, da li neko zna, da li je uradjena studija uticaja sredstva protiv komaraca na
druge vrste zivotinja, narocito mlade?
Koliko je presudna cena preparata protiv komaraca, a koliko njen uticaj na zivotnu sredinu?
 
Verovatno ste primetili da zadnjih mesec dana ima mnogo vise mrtvih golubova
nego obicno.
Pa, da li neko zna, da li je uradjena studija uticaja sredstva protiv komaraca na
druge vrste zivotinja, narocito mlade?
Koliko je presudna cena preparata protiv komaraca, a koliko njen uticaj na zivotnu sredinu?
imaju bolest ne znam kako se zove...

- - - - - - - - - -

Tako da, to volim i ja.
Neverovatno koliko zaprljaju terase. Kod mene su se naseleli na tremu, to mi je ulaz u kuću. Užas koliko svako jutro načistim.

a kerovi i macke vam ne zaprljaju stan :hahaha:
kad sam birao pri kupovini i gledao gajbe, gde god su vlasnici imali psa ili macku to je bio vonj koji je ulazio u sve, parket najvise... za golube imas jeftino resenje britanci izmislili folija sa izbocenjima na kojoj golub ne moze da stoji... pa ne moze ni da sere
 
Bravo, i ja sam to primetila ovog leta. A izmet im je cista dijareja. Ne znam ko bi trebao da reaguje, golubari? Neko njihovo udruzenje? Kome god spomenem da li je zapazio toliki broj uginulih golubova, svi gledaju belo, il nisu videli nijednog,il ih totalno ne zanima tema, ali primecujem nazalost da i deca iz vrtica ove godine imaju mnogo vise stomacnih problema. Da li je povezano jedno s drugim?
:think:
 
imaju bolest ne znam kako se zove...

- - - - - - - - - -



a kerovi i macke vam ne zaprljaju stan :hahaha:
kad sam birao pri kupovini i gledao gajbe, gde god su vlasnici imali psa ili macku to je bio vonj koji je ulazio u sve, parket najvise... za golube imas jeftino resenje britanci izmislili folija sa izbocenjima na kojoj golub ne moze da stoji... pa ne moze ni da sere

Ja ne držim pse u kući pa nemam taj problem. Svi moji psi su napolju u ograđenom prostoru.
Hvala na savetu ali od kad mi je kuja smeštena blizu trema više golubova nema. Stalno je lajala i konačno ih oterala.
Nisam o tome ranije razmišljala, al ajde da probam i ima efekta. Evo već dve nedelje ni jednog.
 

Back
Top