Vučić o blokadama zbog cene goriva: „Živ se jedem“

gost 401905

Elita
Poruka
19.065
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Vučić o blokadama zbog cene goriva: „Živ se jedem“

Govoreći o protestima zbog velike cene goriva, koji su blokirali nekoliko gradova u Srbiji, Vučić kaže da se i on oseća krivim.

„Živ se jedem što sam, kao i obično, rekao — pustite ih da rade šta hoće, i što sam tako nešto javno rekao“, kazao je predsednik Srbije nakon otvaranja „Lidl“ centra u Novoj Pazovi.

On je prebijanje jednog građanina tokom blokade na Zrenjaninskom putu u Borči okarakterisao kao brutalno nasilje koje nije viđeno u Srbiji u poslednjih deset godina.

„Žalosno je da neki to sve žele da sakriju i prikažu kao incident. Kakav incident? Čovek je brutalno prebijen jer je postavio pitanje zašto to radite. Ti ljudi su sprečili ustavom zagarantovanu slobodu kretanja“, rekao je Vučić.

Prema njegovim rečima, dvojica od trojice muškaraca koji su uhapšeni zbog prebijanja jednog građanina, ali i krađe njegove torbice, krivično su gonjeni. „Sve neki fini svet, budućnost Srbije…“, prokomentarisao je Vučić.

Živ se jedem što sam, kao i obično, rekao — pustite ih da rade šta hoće i što sam tako nešto javno rekao“, rekao je on i dodao da će, kada je reč o protestima zbog cene goriva, nadležni organi raditi u skladu sa zakonom i neće dozvoliti da se „tuku i prebijaju ljudi, a da se svi prave da se desio incident“

Ne razumem ove protestante, ovako dobar covek se pojede.

Nece nista ostati zbog njih.
 
Kara vas Usnija vašom taktikom. Secamo se, nadam se. Nije bilo tako davno.

tadic-place-696x469.jpg


Na predstojećim izborima se odlučuje da li nastavljamo putem dovođenja investicija i uspostavljanja mirovne politike, ili ćemo sve to staviti na kocku - naveo je Tadić, i dodao da sve to može da padne u vodu u jednome danu.
 
Može da zahvali ljudima poput Nan Elmotha, Nece VanMontgomerija, Aleksandra Grigorijeviča i Snoudena, toliko ubijenim u pojam da se ne bi bunili sve i da je cena litre goriva u visini njihove dnevnice.

Masovnost je ključ uspeha svakog protesta, a nju je u ovoj zemlji nemoguće postići baš zato što je većina takva kao gorenavedeni.

Крв, дневницу ће да дају али сендвич неће.
Сендвич за њих нема алтернативу !!!

- - - - - - - - - -

Једи се!!

Кисела средина неће се изједе сам
 
Retka si zverka na ovim temama. Samo žutare skarliču, jednom su lupali u šerpe i one im ostale prazne. A imali su čvrsto :lol: obećanje da je keš na Horgošu.
Zbog tih poteza koje ne bi napravili ni oni koje je babica ispustila na porođaju treba im često priuštiti zlatni tuš.

Hahaha otkad si ti poceo da botujes jel dotle doslo :hahaha: i ne nisam zutara bio sam za Seselja sad nisam ni za jednu stranku i pazi sad ovo sutra kojim slucajem da roknu predsednika veruj mi da ne bi imao ama bas nista lepo da kazem za njega .. toliko mi se zgadio
 
Hahaha otkad si ti poceo da botujes jel dotle doslo :hahaha: i ne nisam zutara bio sam za Seselja sad nisam ni za jednu stranku i pazi sad ovo sutra kojim slucajem da roknu predsednika veruj mi da ne bi imao ama bas nista lepo da kazem za njega .. toliko mi se zgadio

Čekaj da završim sa sandvičom pa ću ti odgovoriti. :lol: Danas ide, maslina, goveđi pršut i Brie.
 
a kad ce Rak da ga pojede

- - - - - - - - - -

On je prebijanje jednog građanina tokom blokade na Zrenjaninskom putu u Borči okarakterisao kao brutalno nasilje koje nije viđeno u Srbiji u poslednjih deset godina.

- - - - - - - - - -

to su ga i bili i podmetali mu bombe pod kola

i pravili sacekuse

pucali iz heklera i pravili mu koh

inace, na rts-u su emitovali snimak te tuce,a snimci, za razliku od nekih, ne lazu
lokal u kome se tuca odigrala
uopste nije na mestu blokade nego podalje odatle i nema nikakve veze jedno sa drugim

tako da.....
 

Back
Top