Djetinja

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
OK,znam da je zima,ali moram da vas,Uzichane i sve druge koji su bar jedom bili ovde,pitam neshto...Eto,Uzichani chesto govore za Djetinju da je ukleta reka(s moje strane gledista,potpuno smesno) jer se svake godine neko utopi...nije da to nije tacno,da se to desava,ali da li je zaista Djetinja kriva?Mislim,pogledajte kako su ti ljudi nastradali/jedan momak je skocio na glavu i udario u onaj zidic kraj obale,a neki su uskocili u ledenu vodu potpuno vruci,i naravno da dodje do nagle promene temperature i...Da cujem,sta vi mislite_?
 
Ma,pricha se za te virove,ali nema to veze...Slazem se da jeste pomalo jezivo dok plivam,a ispod voda crnaaa...Sve se bojim da me neshto ne shcjapi,haha...Ali ne znam...Ipak se tamo kupam godinama i lepo mi je...Sama plaza je dobra,jedino onde kod zeleznickog ima neki deda pedofil(to vecj nije glasina,i ja sam ga videla),i josh neka s*anja...
 
Eee, za te aktivnosti ja sam imao kevino selo (na Zlatiboru). Tu ima BAS da se istrazuje. Mislim da sam kroz neke sume prosao prvi posle Marka Kraljevica!
A u Sevojnu sam uvek ili igrao basket ili citao. Trece nema. Nije ni cudo sto sad ne volim da idem tamo...
 
Spiritcraft:
Eee, za te aktivnosti ja sam imao kevino selo (na Zlatiboru). Tu ima BAS da se istrazuje. Mislim da sam kroz neke sume prosao prvi posle Marka Kraljevica!
A u Sevojnu sam uvek ili igrao basket ili citao. Trece nema. Nije ni cudo sto sad ne volim da idem tamo...
Pa sto si dolazio u Sevojno da chitash?:D
 
Shta fali Sevojnu?Jedino shto malo smrdi pred kishu,osecja se kao...
Nisam ja iz Sevojna,ali ok je tamo...(josh kad bi neko znao zashto tako mislim...u stvari nije lepo Sevojno nego Sevojnichani)
 
U pravu je Master. Stvarno smrdi samo pored Djetinje, zato sto ljudi bacaju kojesta. Reka kao deponija - to samo u Srbiji moze.
A jeste zanimljivo uz okolna brda. Pomislio bi covek da je u prirodi, ali dovoljno je da se okrene i vidi magistralu i san je gotov!

@milicaanchy
Nemoj vise ici kod Sonija! Probaj da nadjes neki vidikovac ili tako nesto daleko od Djetinje...
Uvek mozes da pitas Sevojnicane da ti pokazu...
:wink:
 

Back
Top