Grupa E (Brazil, Švajcarska, Kostarika, Srbija) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Brazil

  • Švajcarska

  • Kostarika

  • Srbija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
P.S. Sliniša je dobio nogobulj u Sportingu. Eto potencijalnog selektora.

Ja naozbiljnije mislim da bi vi sad bili u boljoj situaciji da je ostao Siniša. Pred kraj kvalifikacija je to počelo ličiti na nešto. Lutao je na početku, isprobavao igrače itd. Njega ste potjerali i poslije njega promjenili 2-3 budale ili islužena stručnjaka da bi došli do Muslina koji vas je odveo na SP. Onda ste (javnost jel) napadali Muslina da reprezentacija igra defanzivno, sa zadnjim veznima i sl. Došao je Krstajić, objavio popis s kojim je velika većina bila zadovoljna. Otišli ste na SP, niste igrali defanzivno ali ste ispali. Jbg, Švicarska je uigrana momčad, dugo su zajedno, mislim da su čak TOP 10 na FIFA listi. I sad bi opet mjenjali jer ste ispali. Jbg. bolje ne. Na EURO idete, 24 momčadi. Samo stvarno loši ne idu na EURO od 24 momčadi. Btw, vi ste valjda jedina momčad u povijesti koja na SP uigrava mlade igrača za kvalifikacije za EP.
 
Nagodili se da mu plaćaju sve do kraja juna. Tako je Muslin pola godine dobijao platu a nije radio ništa.
Tolo Karadzić se zayebao slično sa Antićem, pa ga ovaj tužio i savez je pukao , mislim, dva miliona evra. Valjda su mu isplatili.

- - - - - - - - - -



To je vrlo moguće. Teško će iko pristati pose svega da vodi reprezentaciju sa ovakvim savezom.
Ili Krstajić ili neka slična budala tipa ŽonPi, Sliniša, Limeni...
P.S. Sliniša je dobio nogobulj u Sportingu. Eto potencijalnog selektora.

Znam da je Antic trazio pare pa sam mislio da su i Muslinu ostali duzni.
 
Mitrovic balvan je izjavio da Krstajic treba da ostane.
Mada mislim da ce Piksi biti sledeci selektor...
Onaj transfer Tosica u guanzu mi je totalno nelogican, kupujes igraca pre SP,uglavnom svi kupuju posle SP.
Tosic uzeo lovu,Piksi uzeo procenat,sada ide raskid ugovora Piksi se odrice deo novca,i ide u reprezentaciju za neki milionski ugovor...

Stojkovic je inteligentan covjek. Cisto sumnjam da bi preuzeo reprezentaciju koju kroje menadzeri. Njima treba Krstajic i takav neki tip uguza. A po svemu sudeci Krstajic ce i ostat da vas ukopa do kraja
 
Ja naozbiljnije mislim da bi vi sad bili u boljoj situaciji da je ostao Siniša. Pred kraj kvalifikacija je to počelo ličiti na nešto. Lutao je na početku, isprobavao igrače itd. Njega ste potjerali i poslije njega promjenili 2-3 budale ili islužena stručnjaka da bi došli do Muslina koji vas je odveo na SP. Onda ste (javnost jel) napadali Muslina da reprezentacija igra defanzivno, sa zadnjim veznima i sl. Došao je Krstajić, objavio popis s kojim je velika većina bila zadovoljna. Otišli ste na SP, niste igrali defanzivno ali ste ispali. Jbg, Švicarska je uigrana momčad, dugo su zajedno, mislim da su čak TOP 10 na FIFA listi. I sad bi opet mjenjali jer ste ispali. Jbg. bolje ne. Na EURO idete, 24 momčadi. Samo stvarno loši ne idu na EURO od 24 momčadi. Btw, vi ste valjda jedina momčad u povijesti koja na SP uigrava mlade igrača za kvalifikacije za EP.

Da je Krstajić išta pokazao bio bih da ostane ali on je napravio par strateških grešaka. Da li je ijedna reprezentacija konstantno igrala dugim loptama na centarfora skakača.To niko ozbiljan ne igra deset godina unazad. Da ne pominjem vezne igrače koji glume krila ili kriminalni sastav koji je izveo protiv Brazila.
Očito je da Krstajić nije dorastao zadatku. Ako iko normalan hoće da dođe on bi trebalo da ide. I ne samo on.
 
Fora je sto nemamo dobrih strucnjaka ili bar nemamo slobodnih.... nije resenje da se zameni Krstajic da bi dosao Kosanovic...
Ja bih ga ostavio uz uslov da krene da menja neke stbari u samoj igri i da osvoji bar 14 boda iz lige nacija

Inace Viktor je lepo rekao koji nam je problem...nama su igraci sa 23 potencijali jos uvek...tu je Krstajic napravio dobar posao sto ih je selektovao

- - - - - - - - - -

Strucnjaci sa RTS porede Mbapea i Radonjica...:mrgreen:

Pa sasvim je u redu kontekst u kome ih porede.... je l Mbape jedan od najtalentovanijih Francuza? Jeste
Je l Radonjic jedan od najperspektivnijih nasih igraca? Jeste
Samo kod nas se igra za mladu rperezentaciju do 22 , samo kod nas je igrac sa 25 mlad i neiskusan
Ali iskustvo dolazi s igrama na najvisem nivou a ne prema godinama iz licne karte
 
Da sam na mjestu Muslina tuzio bi FSS da isplate zadnji dinar. Sta su tom covjeku napravili to je uzas. Vidi se da je ovo menadzerska reprezentacija Srbije. Potjerali covjeka koji je odveo Srbiju na SP da bi onaj balvan SMS igrao

Taj ,, balvan ,, vredi vise nego tvoji Modric i Rakitic zajedno . govorim o ceni na trzistu naravno . protiv Kostarike je bio sjajan e sad sto je posle bio katastrofa to ne znaci da nece praviti decu na EURU 2020 i u Kataru 2022 . jos uvek je mlad tek je napunio 23 godine i ovo su mu bukvalno bile prve takmicarske utakmice u reprezentaciji .
 
Taj ,, balvan ,, vredi vise nego tvoji Modric i Rakitic zajedno . govorim o ceni na trzistu naravno . protiv Kostarike je bio sjajan e sad sto je posle bio katastrofa to ne znaci da nece praviti decu na EURU 2020 i u Kataru 2022 . jos uvek je mlad tek je napunio 23 godine i ovo su mu bukvalno bile prve takmicarske utakmice u reprezentaciji .

Modric ima tjednu placu od 180 000 funti. Znaci da godisnje zaradi 10 miliona eura. Treci najplaceniji igrac u Realu, nakon Ronalda i Bejla. To sto oni stave cijenu da je vrijednost nekog igraca tolka i tolka ne znaci da ce to neko i platit. Otprilike ti je to kao da na oglas stavis auto i da trazis za njega 1OOO0 eura, a njegova realna vrijednost je mozda 50 eura pa ti vidi jel ce ti neko platit. Sta ce bit u buducnosti ne znam, ono sto sam vidio na ovome prvenstvu da je momak ocajan. I to ne bi bio problem da nije umisljen i da sam sebi ne daje ocjene. Trenutno je njegov nivo Lazio i tamo ce i ostat. O Realu i Barceloni moze samo sanjat.
 
Ovu grupu su obelezile pre svega sudijske greske.
Prva neregularan gol Svajcaraca protiv Brazila zatim nedosudjen penal Srbiji protiv Svajcarske. U oba slucaja nije koriscen Var sistem dakle namera je bila jasna i dok god je to tako fudbal je u drugom planu.
Da to nije slucajno i da je Svajcarska maksimalno favorizovana svedoci cinjenica da je i S.Irska u barazu za mondijal pokradena protiv Svajcarske sto je na kraju i sam sudija priznao i pokajao se.

Rumunski sudija priznao: ZBOG MENE SEVERNA IRSKA NIJE NA MUNDIJALU!
AUTOR: Republika

četvrtak, 11. 1. 2018.| 19:07 >> 19:14

0
Fudbalski sudija iz Rumunije Ovidiju Hategan javno je priznao da je žestoko oštetio fudbalsku selekciju Severne Irske u baražu za Mundijal naredne godine protiv Švajcarske.

Hategan je u prvom susretu u Belfastu dosudio nepostojeći penal za Švajcarce. Što je još gore, upravo je pogodak Rikarda Rodrigeza iz ovog kaznenog udarca i odveo Švajcarsku na Mundijal, pošto je u revanšu u Bazelu bilo 0:0!

- Stidim se toga, napravio sam grešku i to me je koštalo nastupa u Rusiji narednog leta. Nadam se da ću barem biti u sobi gde je video-tehnologija. Priznajem grešku oko penala, ali sudijski posao je takav. Naše greške su kao i golmanske, svi ih vide - rekao je Hategan.

Severna Irska je nakon svih dešavanja optužila sudiju za poraz, ali FIFA je na kraju samo reagovala tako što Hategana nije delegirala za Mundijal.

http://www.republika.rs/sport/fudbal/36970/rumunski-sudija-priznao-zbog-mene-severna-irska-nije-mundijalu
 

Back
Top