Tramp i Kim: Samit je uvod u mir

комшија

Stara legenda
Poruka
90.804
ЧЕСТИТКЕ ПРЕДСЕДНИЦИМА ДЕМОКРАТСКЕ РЕПУБЛИКЕ КОРЕЈЕ И СЈЕДИЊЕНИХ АМЕРИЧКИХ ДРЖАВА! ВИЗИЈА ДРУГА ТИТА О МИРОЉУБИВОЈ КОЕГЗИСТЕНЦИЈИ И САРАДЊИ ИСТОКА И ЗАПАДА - НЕМА АЛТЕРНАТИВУ!





http://rs.n1info.com/a395635/Svet/Svet/Sastali-se-Donald-Tramp-i-Kim-Dzong-Un.html

Tramp i Kim: Samit je uvod u mir

000_15U80F.jpg


Sastali su se Donald Tramp i Kim Džong Un na istorijskom samitu u Singapuru. Severnokorejski vođa je izjavio da veruje da je sastanak sa Trampom "uvod u mir", a američki predsednik se složio, prenosi CNN.

"Kao što sam ranije rekao, do sada, drugi nisu bili sposobni da pokušaju", rekao je Kim Džong Un.

Američki predsednik je tokom zajedničke šetnje saopštio da će posle radnog ručka "potpisati nešto". Takođe je rekao da su razgovori prošli "bolje nego što je bilo ko očekivao".

Nema informacija o tome šta bi mogli da potpisuju, ni da li su postignuti neki dogovori.

Zvaničnik SAD je za CNN rekao da će predsednik SAD Donald Tramp i severnokorejski vođa Kim Džong Un potpisati sporazum da potvrde napredak razgovora i nastave istim putem.

Sastanku su prisustvovali, na severnokorejskoj strani, Kim Džong Un, ministar spoljnih poslova Ri Jong Ho, Kim Jong Čol i Ri Su Jong, dok su sa američkim predsednikom Donaldom Trampom bili Džon Keli, Majk Pompeo i Džon Bolton. Na sastanku su bila i dva prevodioca.
 
Poslednja izmena:
I meni je palo na pamet da je zbog toga i doslo do sastanka,do sada se samo svadjao sa drzavama a ovo ce mu obezbediti pobedu,samo ovo.

Naravno ako prikriju od javnosti da S.Koreja ne unistava oruzje vec samo testiranja.
Pa i ja bih mu dao podršku za ovo... Unistice oni veliki deo ali će verovatno sakriti par komada.. U svakom slučaju to će biti velika pobeda Trampa sto ni jednom predsedniku u zadnjih +70g nije pošlo za rukom..ode on u nebesa..
 
Pa i ja bih mu dao podršku za ovo... Unistice oni veliki deo ali će verovatno sakriti par komada.. U svakom slučaju to će biti velika pobeda Trampa sto ni jednom predsedniku u zadnjih +70g nije pošlo za rukom..ode on u nebesa..

To samo moze tako da bude predstavljeno glupim amerikancima dok je istina da bilo sta u vezi SK ne odgovara Rusiji i Kini ne bi se ni desilo,pogotovu Kini,ovde je Kina uradila 90% posla ako ne i vise.
 
To samo moze tako da bude predstavljeno glupim amerikancima dok je istina da bilo sta u vezi SK ne odgovara Rusiji i Kini ne bi se ni desilo,pogotovu Kini,ovde je Kina uradila 90% posla ako ne i vise.

Jeste Kina je tu glavna sa druge strane.. Ali Amerika nije dala nikakve ustupke već druga strana.. Pritisaka je bio i na Kinu zadnjih meseci.. Americke trupe ostaju u kineskoj interesnoj zoni tako da ne možemo govoriti o pobedi Kine već o ustupcima koje daju... Videcemo na sta ce sve to izaći ali je do sada to Tramp dobro odradio ..

- - - - - - - - - -

Mislim dobro za njih..
 
Jeste Kina je tu glavna sa druge strane.. Ali Amerika nije dala nikakve ustupke već druga strana.. Pritisaka je bio i na Kinu zadnjih meseci.. Americke trupe ostaju u kineskoj interesnoj zoni tako da ne možemo govoriti o pobedi Kine već o ustupcima koje daju... Videcemo na sta ce sve to izaći ali je do sada to Tramp dobro odradio ..

- - - - - - - - - -

Mislim dobro za njih..
Retko glup komentar.

Zamisli situaciju gde AV pregovara sa Trampom, pa to bi podiglo AV do nebesa.
Eto vidis koliko je Kim tu dobio, od sada sve ide preko njega sto se tice Koreje.

Pogledas malo nekada se Amerika borila protiv Rusije a sada pregovara sa Severnom Korejom, zivote skoote [emoji23]
 
Poslednja izmena:

Back
Top