xp se rusi????

X

xpcrko

Gost
po ukljucivanju "pukne" restartuje se i predje u sejf mod pa ga ponovo restartujem rucno i dobijem poruke tipa dole ili kad otvaram neki program posle nekog vremena.
C:\WINDOWS\Minidump\Mini******-01.dmp
C:\DOCUME~1\Boban\LOCALS~1\Temp\WER7.tmp.dir00\sysdata.xml
pomagajte razbicu ga a jos ga nisam otplatio
 
XP JE KAO WIN98 ZNACI ZA IGRANJE,PROBAJ WIN2000,JESTE I ON ZA IGRANJE ALI JE STABILNIJI DOSTA,ZNACI WIN2000 I SP4 I PICHI !!!! AKO JE WINDOWS TVOJ OS !!! NEMA BOLJEG ZASADA !!!!
 
napajanje se proverava samo klasicnom metodom unimerom i lemilicom - pa ne pipaj nista sam.

Bolje pozajmi od nekog napajanje i prati kako se ponasa.

Jos nesto mene su dugo zezali osiguraci jer mi je na istom produznom i komp i tv itd pa mi se stari komp stalno rusio (kad neko upali tv) jer jadnicak nije imao dovoljno struje dok to nisam sredio tj preslozio.

Racunar mora da bude vezan na steker sa uzemljenjem i po mogustvu ne na istom produznom sa uredjajima koji ne rade pa odjednom crpe mnogo struje tipa zamrzivac ili TA pec.

Ali ne mora da znaci da je u pitanju napajanje.

Uostalom ako ti je u garanciji komp odnesi ga na servis.
 
alo brate ako je stvarno problem u napajanju trebalo bi da ti komp vristi ko da ga kolju (nedaj boze),a sad bi mogao lepo da kazes koja firma ti je prodala komp da spasis bar nekog kad nisi mogao sebe !!!
 
xpcrko:
po ukljucivanju "pukne" restartuje se i predje u sejf mod pa ga ponovo restartujem rucno i dobijem poruke tipa dole ili kad otvaram neki program posle nekog vremena.
C:\WINDOWS\Minidump\Mini******-01.dmp
C:\DOCUME~1\Boban\LOCALS~1\Temp\WER7.tmp.dir00\sysdata.xml
pomagajte razbicu ga a jos ga nisam otplatio


Proveri na sajtu Microsofta, čini mi se da postoji neka zakrpa (ko zna koja po redu) za takve slučajeve.
 
Windows XP MORA BITI INSTALIRAN PREKO WINDOWS 2000,DA BI RADIO BEZ PROBLEMA. SAM PO SEBI IMA PUNO NEDOSTATAKA I VEOMA JE NESTABILAN.KAD SE INSTALIRA PREKO W2000, MOGUCE JE BIRATI PRI SVAKOM STARTU PC-a, SA KOJIM O.S. OCES DA RADIS.TO JE UJEDNO I PREDNOST.
 
CCCC:
Windows XP MORA BITI INSTALIRAN PREKO WINDOWS 2000,DA BI RADIO BEZ PROBLEMA. SAM PO SEBI IMA PUNO NEDOSTATAKA I VEOMA JE NESTABILAN.KAD SE INSTALIRA PREKO W2000, MOGUCE JE BIRATI PRI SVAKOM STARTU PC-a, SA KOJIM O.S. OCES DA RADIS.TO JE UJEDNO I PREDNOST.

:roll: Ako možeš da biraš koji ćeš OS da podigneš onda su oni instalirani jedan UZ drugi a ne jedan PREKO drugog!?!?

A to izgleda otprilke ovako:
Kuća bez vrata, samo prozori da kroz njih ulaziš i izlaziš, onda napraviš vrata a ipak nastaviš da ulaziš i izlaziš kroz prozor (čemu onda vrata).
 
Ma najbolje resenje je bataliti windows u globalu. Instalirati neki open source OS tipa linux, FREBSD. I uzivanjima nikada kraja em besplatno em stabilno nema padanja, restatujes sistem jedino ako promenis kernel(jezgro) operativnog sistema sve ostalo radis bez restarta i pucanja. Ja recimo evo 4.5 meseca bez restarta na kompjuteru a sve radim na njemu bez ikakvih problema :).
 
GOST 3:
XP JE KAO WIN98 ZNACI ZA IGRANJE,PROBAJ WIN2000,JESTE I ON ZA IGRANJE ALI JE STABILNIJI DOSTA,ZNACI WIN2000 I SP4 I PICHI !!!! AKO JE WINDOWS TVOJ OS !!! NEMA BOLJEG ZASADA !!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Win XP nije nista drugo nego preradjeni i isarani WIN 2000 sa poboljsanom multimedija podrskom. Ako si stigao do SP4 onda me i ne cudi sto je stabilan. Videcemo posle SP4 za XP ako ikad izadje :wink: Malo smo skrenuli sa teme...izvinite ali nisam mogao odoleti :oops:
 
dedice shvatam ja tebe,ja imam w2k i sp4 ,a pre toga xp, komp je amd 1.7, xp mi je pravio jako problema,zagovornik sam linuxa,ok, ali sta ???, instaliram ga i sta??? igrice 90 % populacije to radi ,ozbiljni programi 5%,edukacija onih 5 , sve je to u WINDOWS, je.. g. tako je,W2k je stabilan nije nikako praVIO PROBLEMA ,dapace,cenim stabilnost na prvom mestu i ne menjam w2k,zasad,dajte mi razlog debeli za to??!! pozdrav !!!
 
Dedica:
GOST 3:
XP JE KAO WIN98 ZNACI ZA IGRANJE,PROBAJ WIN2000,JESTE I ON ZA IGRANJE ALI JE STABILNIJI DOSTA,ZNACI WIN2000 I SP4 I PICHI !!!! AKO JE WINDOWS TVOJ OS !!! NEMA BOLJEG ZASADA !!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Win XP nije nista drugo nego preradjeni i isarani WIN 2000 sa poboljsanom multimedija podrskom. Ako si stigao do SP4 onda me i ne cudi sto je stabilan. Videcemo posle SP4 za XP ako ikad izadje :wink: Malo smo skrenuli sa teme...izvinite ali nisam mogao odoleti :oops:

Ma daj bre instaliraj SP1 i zavrsi posao znaci ja koristim xp kao i vecina samo sto vecina nezna da koristi ja do sada nisma imao problem oko xp-a

a sto se tice napajanja koje su spominjali gore nema nista nije do napajanja vec do ploce koja ima gresku ovakav problem sam imao pre neki dan na poslu hvala na ovolikom citanju :))))

p0z
 
Imao sam isti problem pre par dana. Instalirao si pogresne drajvere za graficku. Un-instaliraj drajvere za graficku i ovaj put instaliraj prave. Ako ti CD sa drajverima ne izbacuje Autorun instaliraj ga iz Explorer - a, ukoliko opet instaliras pogresan drajver (moj slucaj) samo ga izbrisi i instaliraj sledeci koji se nalazi na CD - u.
 
bas su ljudi smasni,toliko foruma o XP i ne samo o njemu i ne vide ko slepci da je to sve frisko,i da je XP to sto nije, dajte lupite malo glavu procitajte par foruma,taj XP vam pravi probleme ali ste ipak na internetu i sve to gledate..... ma dajte mucnite malo nije sve to ko sto izgleda,ne razumem neke ljude....... pozdrav, samo malo razmislite to moze svako verujte ....!!!!!!
 
Znaci,ako XP ne radi kako TI hoces,pa nije BOG, menjaj brate ga,u nesto bolje W2000(preporuka za Windows) ili nesto po vasoj zelji,sve ostalo je smasno ,jako !!!!!!!!!!!!
 

Back
Top