problemi sa potencijom
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: problemi sa potencijom

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano problemi sa potencijom

On ima 44 godine.
    1.Erekcija je super,odlazi u drugu sobu po prezervativ,vraca se sa spustenim.Neprijatno mu je,meni nije,stavljam batinu u usta,umem da je opet dignem,ali on je zabrinut...
    2.U liftu smo,napaljeni,cucnula sam,lizala ga nekoliko sekundi pa ustala,zadigla suknju,nemam gacice,samo haltere,okrenula mu golu guzu,sperma curi na pod,vec je svrsio...Kaze nikad mu se to nije desilo...
    3.Posle uzbudljivih 15-ak min. ludovanja,snimao je kamerom kako uzivam dok me zadovoljava prstima,otkopcavam mu pantalone,batina je skroz meka,nije mi vazno,stavljam je u usta...On je opet zabrinut
    Treba mi savet,ali od muskaraca.

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Re: problemi sa potencijom

Vidi, evo da ti ja kao iskusan dr.kadjija kazem....

Erekcija je kao i bilo sta drugo! Ako muskarac trenira, moci ce da ima jacu, duzu POUZDANJU erekciju!!!

Ja sam dr... od malena i to bas puno, i danas to radim. Bar jednom dvnevno! A cesti i dva tri punta...

Ali zato .. Kad je do sexa ni 5-6 puta mi nije problem. Ako ima takvu pratnerku ako sto si se opsila, znaci to zezanje u piftu, halteri.... Ogranicenje mi je SAMO vreme, tj. koliko ga imam. Nema granice koliko puta mogu da...

A sto je nabolje, najcesce mogu da nastavim posle samo minut dva pauze, jer posle orgazma je glav... jako osetljiv to bar znamo, i treba mi malo da se odmorim. A cesto se desi da se za vreme odmora ni ne spusti....

Znaci vezba, vezba, vezba!!!!

A sad, ako on ima 40 godina... jbg, tu je kasno za vezbu....

Onda je stvarno syeban covek...

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da li stavljas svojoj devojci batinu u usta i kad je meka?

Aleksej_BASO
    Guest

Pa ako se vec nije digla batina kako ti kazes, (svidja mi se tvoj recnik!!!) onda sam skenjan totalno....

Ako ti nesto znaci, najlakse mi ako hocu brzo brzo da povratim erekciju, je MOJA ruka, ili da njoj li.ze, ili neko ljubljenje......

Desilo mi se par puta sa devojkom da sma "otkazao" ali bili smo u velikim problemima, pred raskidom, i ja sam to znao, jer sam ja bio taj koji je trebalo da raskine, i to me je toliko opterecivalo da sam par puta omanuo.... I kad vidim da se spusta ja se tako skenjam da nikakav trud tu ne pomaze..... Ali to je bio bas esktremi stres... Bili smo zajedno 3 g a dosao je kraj, a bila mi je prva ljubav..Ma da ti ne pricam.

Hocu da kazem da je taj sok da nesto dole nije u redu, mnogo veci problem od samog spustanja.... A ko se ponovi, npr, sa istom devojkom, sveki sledeci put je malo nezgodniji.....

Ne znam u kakvoj si ti situaciji sa ti likom....

Ako hoces pisi mi na pp ne mraju da svi citaju...

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Meni se ne dize vec godinu dana. I jedini nacin da izmasturbiram je da ga lupam o cosak kreveta i tako svrsim. Malo boli ali je funkcionalno.
    Piti da, delat ne.

Aktivan član Kiss_me (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

sinnke tvoj je bas mazohista, volis gazdarice, a?
    U niskom letu,
    ptico moja dodirni me.
    I sve na svetu
    nek me podseca na tebe...

Aleksej_BASO
    Guest

Eh sinnke, vidis da zena ima probleme...

Meni je zaista zao ljudi sa ovakvi problemima...

Moja jaka potecija mi je jako bitna, i to mi je ponos i dika.....

Aktivan član Kiss_me (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Aleksei pa ti si sredio pola zena u Srbiji, a pola ceka na red, daj malo sinnketu da vezba
    U niskom letu,
    ptico moja dodirni me.
    I sve na svetu
    nek me podseca na tebe...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Eh sinnke, vidis da zena ima probleme...

Meni je zaista zao ljudi sa ovakvi problemima...

Moja jaka potecija mi je jako bitna, i to mi je ponos i dika.....

I onda je ona nasla resavat njegove probleme. Ma stimepu tih prica.
    Piti da, delat ne.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio dunjica
    On ima 44 godine.
    1.Erekcija je super,odlazi u drugu sobu po prezervativ,vraca se sa spustenim.Neprijatno mu je,meni nije,stavljam batinu u usta,umem da je opet dignem,ali on je zabrinut...
    2.U liftu smo,napaljeni,cucnula sam,lizala ga nekoliko sekundi pa ustala,zadigla suknju,nemam gacice,samo haltere,okrenula mu golu guzu,sperma curi na pod,vec je svrsio...Kaze nikad mu se to nije desilo...
    3.Posle uzbudljivih 15-ak min. ludovanja,snimao je kamerom kako uzivam dok me zadovoljava prstima,otkopcavam mu pantalone,batina je skroz meka,nije mi vazno,stavljam je u usta...On je opet zabrinut

Chovek ima psiho problem..Verovatno si ti neshto shto je on jako zeleo to dobio pa od sretje ne moze da veruje...U toj sretji patka uvek zakazuje..Morash ga uvek iznenaditi dok mu psiha to ne dozvoli..Sigurnost da te netje izgubiti...Nije zabrinut
    nego nezna kako da pokaze na drugi nachin svoju slabost ili nemotj shto kad treba
    nemoze...Moze samo biti gore..

SAVET: Nemoj primetjivati takve stvari i nedozvoli mu da pricha o tome...Masiraj ga kao
    da tje biti sexa a ustvari ga ispali da se nalozi...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Kiss_me
    Aleksei pa ti si sredio pola zena u Srbiji, a pola ceka na red, daj malo sinnketu da vezba

Netacno, ja sam srdio jako malo zena, jer nisam hteo svakog gabora da olim zbog recke!

Ali tacno je da mi 5-6 puta ne predtavlja problem ni najmanji, ako zena UME.

Znas kako se kaze ona UME a ja MOGU!

Pri tih 5 puta i ona svrsi 5+ puta.

Ja se ne hvalim brojem nego ovim.

Bliss
    Guest

Citat Original postavio sinnke
    Meni se ne dize vec godinu dana. I jedini nacin da izmasturbiram je da ga lupam o cosak kreveta i tako svrsim. Malo boli ali je funkcionalno.

hahahhahhaha

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Citat Original postavio sinnke
    Sinke, ti si car. Sinke, ti si legenda...
    :wink:
    Janidebi

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: problemi sa potencijom

Sa 44 godne je valjdsa josh prerano za pravu impotenciju, verovatno stvar psihe. Zashto drzite kondome u drugoj sobi, preporuchio bih npr samoposlugu, i to onu na suprotnom kraju grada? A sa vratolomijama u liftu malkice sachekati, dok mashina proradi. Vredelo bi i poprichati, malo ga ohrabriti, i pushtati ga da se nalozi, ne trpati sve uvek u usta
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

On ima 44 godine.
    Pa prvi logican zakljucak koji se namece je nadji mladjeg tipa...
    Drugi logican zakljucak je da ti ne volis one koji svrse za 3 sekunde... daklem ipak ti treba i neki malo iskusniji...

Sto se tice kondoma... ja ih drzim na dohvat ruke... a ako i ustanem da ih dohvatim i dok ih zubima kidam i mirno pregledam koju stranu da stavim... volim da mi ona za to vreme barem drka... a ni tvrd u njenim ustima joj nece skoditi... :wink:

Da li mekani u u sta? Pa stvarno su jako retke takve situacije... obicno je i dodir sasvim dovoljan... mada marim ja moze i mekani ako se ona lozi na to da oseti kako joj u ustima raste... Al to bi onda verovatno bilo na brzinu bez predigre... a ja ipak volim malo i da pomazim, stisnem, poljubim, zagrlim... pa je onda to vec neka neuobicajena igrica za mene... a tek i halteri su mi spanska sela... vec sam se postideo na nekoj temi sto ih jos nikad u zivotu nisam video na nekoj devojci...
    Mozda su to godine kad tipovi prelaze na vijagru Ili godine kad devojke prelaze na veci nivo razumevanja i tolerancije...

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da pojasnim:
    1.Imam 29 g.,on 44g.,u vezi smo 2 godine.Sve vreme do sada,on je MOGAO,ja sam UMELA.Veza je prejaka rec,spojila nas je cista fiz. privlacnost,nalazili bismo se samo radi sexa...On ima takvu porodicnu situaciju da nije za "vezivanje",ja sam to prihvatila,volim ga i razumem,jednog dana cu pozeleti dom i porodicu,decu,a on to ne moze da mi pruzi,oboje smo svesni toga...
    2.Obicno drzi kondome blizu,ali smo se tada neplanirano sreli,bili smo u dnevnoj sobi,otisao je do spavace gde ih drzi
    3.Da ne stavljam u usta?!Pa treba li da se okrenem i odem,ili se ucutim..?Samo radim ono sto on voli,ne insistiram ja na nastavku odnosa,nego on

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Draga Dunjice ,nikad problem nije dole vec u glavi
    Mozda je preopterecen na poslu,u porodici a vrlo verovatno ima problem sa samim sobom jer nije jos prelomio sta tacno hoce.
    Po mom misljenju on bi hteo sa tobom dublju vezu (vise ne samo sex)a sa druge strane nije siguran da je to najispravnija odluka zbog ranijih iskustava
    mislim da svakako bi trebalo da razgovarate jer ti jedino i samo on moze reci pravi razlog

p.s. jedno vrlo bitno pitanje da li ste uvek imali takav sex(mislim na lift i sl.)?

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Da pojasnim:
    1.Imam 29 g.,on 44g.,u vezi smo 2 godine.Sve vreme do sada,on je MOGAO,ja sam UMELA.Veza je prejaka rec,spojila nas je cista fiz. privlacnost,nalazili bismo se samo radi sexa...On ima takvu porodicnu situaciju da nije za "vezivanje",ja sam to prihvatila,volim ga i razumem,jednog dana cu pozeleti dom i porodicu,decu,a on to ne moze da mi pruzi,oboje smo svesni toga...
    2.Obicno drzi kondome blizu,ali smo se tada neplanirano sreli,bili smo u dnevnoj sobi,otisao je do spavace gde ih drzi
    3.Da ne stavljam u usta?!Pa treba li da se okrenem i odem,ili se ucutim..?Samo radim ono sto on voli,ne insistiram ja na nastavku odnosa,nego on

Nadji si nekog svojih godina. Normalno da mu ne mozes dici kitu kad losije pusis od njegove vrsnjakinje, jer imas manje treninga.
    Piti da, delat ne.

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uvek smo imali zestok i uzbudljiv sex,ali ne verujem da ce mi iko poverovati,vidim da se neki izmotavaju na ovu temu.Nije smesno...Odgovoricu u privatnoj poruci onima koje bas zanima.

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

On ima 44 godine.
    Dunjice, el ti to nas, onako MASOVNO zahebavaš ?!? :shock:
    član javne grupe

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

To su nasa poslednja 3 susreta.Jednom je svrsio za 5 sec,2 puta mu je padao.Sta ti nije jasno?

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

To su nasa poslednja 3 susreta.Jednom je svrsio za 5 sec,2 puta mu je padao.Sta ti nije jasno?
    Afu.. e pa to je vec stvarno problem...

Domaćin bejbica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Talking Re: problemi sa potencijom

Citat Original postavio Petar_Pan
    Afu.. e pa to je vec stvarno problem...
    [font=Times New Roman]Veruj Peri kad ti kaze 8-)
    Zna covek znanje
    [/font]
    [font=Comic Sans MS][font=Times New Roman]Ako se desi jednom SLUCAJNO JE,
    ako se desi dva puta, DESICE SE I TRECI ( samo da znas ) !!!!!!!!!!!!
    [/font]
    [/font]

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bilo bi mi jasno da me ne zeli vise,ali stalno trazi da se vidimo,zelja je jos jaka...Pre tih problema,nije bilo neznosti,samo,kako on kaze:razbijanje,razvaljivanje,rasturanje...Sad bi da se mazi,da lezimo zajedno,tepa mi...

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja tebi lepo kazem coveku vise nije samo do sexa
    hoce tebe ali celu,a ne zna kako da ti kaze
    daj mu povoda za razgovor ali ne navaljuj

Slične teme