kako znate da se nekome sviđate?

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
koji su to signali koji vam govore da se nekome sviđate u ljis smislu? ne oni očigledni, već oni malo prikriveni..
i da li vam se nekada desilo da pogrešno protumačite nečije signale? ili da je neko pogrešno protumačio vaše?
i gde je granica između ljubaznosti i muvanja? kako znate da neko ne želi samo prijateljski odnos sa vama, već nešto više?

pišite ljudi, vaši saveti neka budu zvezda vodilja neiskusnima.. :heart:
 
Joj de ću sad ponovo da pišem
Pogledi duži od pristojnog osmesi koji nisu na fazone teleci pogled i slučajno i često pipkanje
Mada je realno da se mos zajebati s tim otvoreni start je proveren i ne bih ga menjala za idi mi dodji mi igrice

- - - - - - - - - -

A kad se meni neko sviđa moj slučajan i prirodan signal je smeh
 
koji su to signali koji vam govore da se nekome sviđate u ljis smislu? ne oni očigledni, već oni malo prikriveni..
i da li vam se nekada desilo da pogrešno protumačite nečije signale? ili da je neko pogrešno protumačio vaše?
i gde je granica između ljubaznosti i muvanja? kako znate da neko ne želi samo prijateljski odnos sa vama, već nešto više?

pišite ljudi, vaši saveti neka budu zvezda vodilja neiskusnima.. :heart:

Nemam pojma, nekad provalim po osmehu i pogledu, a nekad ni ne primetim, nego shvatim 5 godina kasnije...
Jesam se izblamirala u oba smera (pogresno shvacena, pogresno shvatila) i dan-danas me je blam kad se setim.
Nema zvezde vodilje, preko trnja svako mora sam.
 
Odlicna tema, samo, ajd ti popuni svoju listu upitnika da vidimo fazon tj. granice moguceg.

eh sad..
nisam baš sigurna, ja volim direktne osobe, ne volim mnogo da se igram i da lupam glavu..
rekoh gore već da su mi pogledi i osmesi nekad dovoljan znak.. ali nisu dovoljan da bih načinila prvi korak.. za to mi treba mnogo više..
uz pogled i osmeh ide i iskazivanje želje da što više vremena provodi u mom prisustvu.. pa onda neprestano izgovaranje mog imena.. pamćenje nekih stvari koje su meni bitne.. komplimenti..
e kad se sve to skupi onda bih možda i bila sigurna da je to to i možda bih bila spremna i da načinim prvi korak..

inače sam jednom pogrešno protumačila tuđe signale.. samo jednom i to zato što nisam odmah shvatila o kakvoj je osobi reč.. ipak nisam se baš mnogo ispalila, tj. nije bilo mnogo strašno.. :lol:
a moje signale jesu pogrešno tumačili, mada je i to diskutabilno, jer sam umela da flertujem i sa onima koji nemaju zeleno svetlo kod mene.. znači možda nisu oni pogrešno shvatili, nego sam ja bila đubre..

i granica između ljubaznosti i muvanja.. uh pa tu je teško naći jasnu granicu.. mada se tu uglavnom oslanjam na jednu sitnicu- ako u mom prisustvu ne spominje, a i ne gleda druge žene, onda je vrlo verovatno da me muva.. a ako pokazuje naklonost prema meni, ali i prema drugim ženama, onda je samo ljubazan ili čisto prijateljski nastrojen..
 
mora da gleda u oči i da se osmehuje inače se ne računa kao da mu se sviđa.. :mrgreen:

Kao svidja mu se to sto drzi ili to sto gleda?

- - - - - - - - - -

Ne znam sklona sam da se zaljubim u nekog sa kim mogu mnogo da pričam o svemu i svačemu i ako je voljan da me pomno i dugo sluša i da pamti šta kažem prilično sam sigurna da mu se svidjam


A kada je utakmica i ti pricas...ne sme da se buni?
 
Desilo se par puta da pogrešno protumačim i obrnuto, ali ništa strašno, nije bilo nikakvih blamova. Uobičajena stvar, to valjda ide u rok službe.

Na fakultetu mi se desilo da pogrešna osoba protumači signal. Smešna situacija. Na času španskog jednom pored mene sednu dve devojke. Jedna od njih mi se svidi na prvu onako fizički. Hteo bih da je malo bolje upoznam. Međutim, drugarica sedi između nas i sad je jbg komunikacija malo otežana, ne mogu da zaobiđem ovu nikako, moram obe da uključim u razgovor. Long story short... drugarica se naložila, a ova koja mi se svidela se udaljila. Sretao sam je par puta kasnije onako na blic, ali nikad nisam imao priliku da proćaskam s njom 1 na 1. I dan danas me interesuje dal nije bila zainteresovana uopšte ili se povukla zbog drugarice.
 
koji su to signali koji vam govore da se nekome sviđate u ljis smislu? ne oni očigledni, već oni malo prikriveni..
i da li vam se nekada desilo da pogrešno protumačite nečije signale? ili da je neko pogrešno protumačio vaše?
i gde je granica između ljubaznosti i muvanja? kako znate da neko ne želi samo prijateljski odnos sa vama, već nešto više?

pišite ljudi, vaši saveti neka budu zvezda vodilja neiskusnima.. :heart:

Cao svima :)) Postavila si par pitanja koja zahtevaju dosta kuckanja :) Sve se svodi na govor tela i pogled, jednostavno ko ume procitace drugu stranu i po najmanoj sitnici. Naravno u slucaju da ne naleti na nekoga ko ume da lazira govor tela :mrgreen:
 
koji su to signali koji vam govore da se nekome sviđate u ljis smislu? ne oni očigledni, već oni malo prikriveni..
i da li vam se nekada desilo da pogrešno protumačite nečije signale? ili da je neko pogrešno protumačio vaše?
i gde je granica između ljubaznosti i muvanja? kako znate da neko ne želi samo prijateljski odnos sa vama, već nešto više?

pišite ljudi, vaši saveti neka budu zvezda vodilja neiskusnima.. :heart:

Skoro uvek pogled kaze vise od reci.
A na ostala pitanja cu odgovoriti samo da spakujem ovo pojacalo:lol:
 

Back
Top