Zla komsinica...molim pomoc!!

njuskalo725

Aktivan član
Poruka
1.045
Ja vise ne znam sta da radim
Sem da je udavim.
Meni kojoj zameraju da ne reagujem dovoljno
Agresivno u nekim situacijama..
Meni takvoj.pa samo molim boga da mi se ne obrati
Jer u stanju sam da je pljunem
I ko zna sta jos
Elem..
Zena koja:
1.je nepismena .ne ide nigde .sem na neku vikendicu
5 dana maksimum...i vraca se (valjda da ne bi imala preveliku pauzu da joj ne promakne sta sam ja jela za dorucak)
2. Polusvet- tako je zovu mnogi u ulici ..i jeste
3. 15 godina .prva komsinica..ja sam je primala kada je muz a onda i sin prebiju
Pomagala u ostavini i sa advokatima..tesila je.obilazila kada je bila tesko bolesna
Masirala je...
4. Samo gleda po kuci ispituje me
A onda cak i da joj ne kazen ana bas nista
Ja posle maksimum 4 dana od nekog komsije iz ulice cujem neku verziju price iz nesvesti...uzas
5. Zna da sam tu i kada aam tu ..kada cuje vodu da pustam
I o tome obavestava sve redom
6.naravno da slusa sta govorim cak i telefonom
Onda iskombinuje u svojoj glavi...onda javi prijateljici moje majke (sa kojom sam u ratu oko stana gde zivim)
!.onda moja majka napravi vecu konstrukciju na to
I javi mom bivsem muzu
On me je zamolio da im kazem da ga ne cimaju i ne zovu...ali kako ja na to mogu da
Uticem?
7= jedna od ozbiljnijih stvatijeste kada je smislila da ja ...švercujem cigare i da se
Druzim sa opasnim ljidima
Bivsi se smejao..ali to nije sprecilo moju majku da.kaze na sudu to...kao dokaz i sliku
Kakva sam ja to osoba!!
A ja ...nit se pomeram iz kuce..not imam para cak ni za jelo
Kakvi bre opasni ljudi...??kakav sverc?
8=.jednom.sam primila stanara
Super decko...ponudio se da mi okreci stan
Pustio muziku...ovaj sin od te..usao mi u kucu i napao malog
Poceo da ga bije.ali.mali je mladji i jaci od njega
Pa ga izvukao napolje i stego za gusu
...onda ona dotrcala i rekla.kako radi u policiji
Uzela neku stolicu plasticnu pa mi gadjala vrata...
Otisla kuci i ONA prijavila policiji Mene...
Naravno policija je njih opomenula
A ona kada me vidi na ulici vice da njen sin nece nikada da mi oprosti
Sta sam.mu namestila podstanara da ga tuce...
9. Otisla sam 1o dana na more.
Ostavila decku da hrani dva psa moja
Ona je shvatila da nisam tu i pocela da prica po komsiluku kako su psi zatvoreni
Kako. Ne znam sta
Komsije koje me ne znaju...sa tamo druge strane ulice
Nazvali sanitarce...oni usli u kucu i odveli mi kerove
Ili su to bili sinteri ..ili neki drugi
Uglavnom..ja sam je pitala sto je to radila
Ona pocela.da vice na.mene i pogrdno da me zove...
1o. Sta god da uradim...ko god da mi dodje
Ma svaki pokret razgovor ..itd...dodje do moje majke i to u verziji felinija
A moja majka isto nije kako treba
I strasno je zla. Ona svaku tu glupost izbrusi i iskoristi je proticv mene na sudu
Jednom...posle nekog seanja...Siglo mi je pismo iz svajcarake (**GDE MAJKA ZIVI)
DA PAZIM STA RADIM.JER JE KUCA POD PRISMOTROM
...JA SAM otisla u policiju pitala da li mi je kuca pod prismotrom...ljudi me gledali belo
Prismotra joj je zena koja jedva ceka da je ona bitna
Polusvet...
Ja onda odem i prijavim kosminicu
Da mi je ulazila u stan...preskakala ..videli su je
Itd
Otisla policija kod nje i opomenula je
..jedno vreme se uplasila ..a sada ponovo pocinje
 
....sin te je policiji rekao da sam ja luda i da umisljam
...sledeci momenat je
Da je ispred mene rekla komsiji na ulici da se ja j.bem
Sa deckom kog nekad posaljem u prodavnocu (mali boluje od nekih bolesti...cesto lezi u lazi )
....
.....sada....moja majka dolazi
Ja juce primim kovertu iz suda
Gde se obavestava da je pokrenuta tuzba ..jos jedna
Od strane majke moje
Za iseljenje iz stana..
...pogodite ko joj je glavni svedok??
.*sta ja da radim sa njima?
To ne vredi ne razume razgovor ne razume da ne treba da se mesa
..kako sa takvim ljudima
.
 
Vise aktivnosti i vremena treba kad se brani od traceva nego kad ih izmislja...zato serviraj par dobrih , teskih traceva, pa nek se pere po komsiluku..
Kazi videla si kesicu nekog belog praha kod njenih vrata, mora da je sin izgubio, ali ga nisi videla od tada, pa ne znas kako da mu vratis kesicu, ostala kod tebe, a ne bi da majka sazna da joj je sin narkic, ako slucajno ne zna...

zavadi pa vladaj....ali nikako dati vremena da se odmori..
Znaci sa svih nebuloza...prah trac o sinu, ocigledno znas i situaciju o pokojnom muzu, tu se sad pojavilo neko vanbracno dete koje hoce polovinu stana , i dobice kad matora umre, jer se deli medju decom 1+1
I tako tri dobra traca koja ne mogu lako da se operu i ima da bude sretna, a kad je ona sretna u svojim dokazivanjima i ti si sretna...samo nemoj da ti predje u naviku ...oce to, kad osetis toliko rasterecenje kad ona pocne da obilazi komsiluk u ispravljanju price..

Polusvet se plasi tri stvari, fizickog a ludackog, to znaci ne plasi se to sto mozes da dignes 100kg, nego ako ce bez njihovog filinga i procene da ti padne mrak i da upadnes i isamaras ih...
plasi se svojih tajni , narocito oko seksa ili oko partnera jer tu su uvek smutne radnje, retko kad polusvet ima cistu situaciju oko seksa...
plasi se oko primanja da ih ne izgubi ili da ne dobije veliku stetu tamo gde ne moze da to sebi prikazu kao trosak..
 
Tebe majka zeli da izbaci iz stana, i koristi komsinicu da te spijunira i maltretira itd.? Pa komsinica je verovatno samo placenik, ozbiljan problem je sto vlasnik stana ili kuce u kojoj zivis ne zeli da ti budes tamo... Ti si zeno u psiholoskom ratu. Ili bezi glavom bez obzira iz cele te price, ili pocni da razmisljas strateski, hladnom glavom. Srecno.
 
Tebe majka zeli da izbaci iz stana, i koristi komsinicu da te spijunira i maltretira itd.? Pa komsinica je verovatno samo placenik, ozbiljan problem je sto vlasnik stana ili kuce u kojoj zivis ne zeli da ti budes tamo... Ti si zeno u psiholoskom ratu. Ili bezi glavom bez obzira iz cele te price, ili pocni da razmisljas strateski, hladnom glavom. Srecno.


:ok:

malo je nejasno da gazdaricu stana ili dela stana jos uvek zoves "moja majka",

ali kada vec dodjes na sud obavezno je zovi moja majka.
 
Pa da
To i jeste problem
Resenjw provlema...
Da nije majke moje ..ne bi postojalo ni problema sa komsinicom
Ja komsinicu zovem... slugom zla
Hehehhee
Ona je tupava .Ne shvata da je ova iskoristava..
Sa majkom se ne moze dogovoriti.
Cak.miskim da je malo bolesna.
Ja sam joj rekal ajde ..sve sto kazes pristajem...
Ona je rekla
A jel oces sada?e pa ja necu!!
Sadista.
Ali sam ja prekinula bilo kakvu vezu sa njom
Zato daje pravo i na vaznosti ovoj komsinici
Jer je ona dovoljno glupa da uradi sta god joj ova kaze
Mozda joj i placa..ne znam

- - - - - - - - - -

Vise aktivnosti i vremena treba kad se brani od traceva nego kad ih izmislja...zato serviraj par dobrih , teskih traceva, pa nek se pere po komsiluku..
Kazi videla si kesicu nekog belog praha kod njenih vrata, mora da je sin izgubio, ali ga nisi videla od tada, pa ne znas kako da mu vratis kesicu, ostala kod tebe, a ne bi da majka sazna da joj je sin narkic, ako slucajno ne zna...

zavadi pa vladaj....ali nikako dati vremena da se odmori..
Znaci sa svih nebuloza...prah trac o sinu, ocigledno znas i situaciju o pokojnom muzu, tu se sad pojavilo neko vanbracno dete koje hoce polovinu stana , i dobice kad matora umre, jer se deli medju decom 1+1
I tako tri dobra traca koja ne mogu lako da se operu i ima da bude sretna, a kad je ona sretna u svojim dokazivanjima i ti si sretna...samo nemoj da ti predje u naviku ...oce to, kad osetis toliko rasterecenje kad ona pocne da obilazi komsiluk u ispravljanju price..

Polusvet se plasi tri stvari, fizickog a ludackog, to znaci ne plasi se to sto mozes da dignes 100kg, nego ako ce bez njihovog filinga i procene da ti padne mrak i da upadnes i isamaras ih...
plasi se svojih tajni , narocito oko seksa ili oko partnera jer tu su uvek smutne radnje, retko kad polusvet ima cistu situaciju oko seksa...
plasi se oko primanja da ih ne izgubi ili da ne dobije veliku stetu tamo gde ne moze da to sebi prikazu kao trosak..

Svaka cast
Logicno ...
Hvala puno...
Moram da sacuvam ovo na telefonu kao podsetnik
..moj problem.je sto mi ne radi u tom smeru mozak...
Ja i kada se derem na nju ja ne znam sta da joj kazem

- - - - - - - - - -

Tebe majka zeli da izbaci iz stana, i koristi komsinicu da te spijunira i maltretira itd.? Pa komsinica je verovatno samo placenik, ozbiljan problem je sto vlasnik stana ili kuce u kojoj zivis ne zeli da ti budes tamo... Ti si zeno u psiholoskom ratu. Ili bezi glavom bez obzira iz cele te price, ili pocni da razmisljas strateski, hladnom glavom. Srecno.

Da znam...psiholoski rat sa ludacima.
Da poludis
Ne znam kako da bezim..ko ce me primiti sa dva kuceta

- - - - - - - - - -

Kad su ovakvi ljudi , onda da...
Kad nisu bili ovakvi onda sam imao parolu istina je jaca , samo joj malo vise vremena treba, ali ako je kao danas, onda da..

Ja sam sve mislila ajde ako nekom pruzis emocijdobru i iskenu
Pokrenuce nekakav fit beck u njemu
Ja sam je godinama bila na usluzi.a ona je godinama to korista
I smatrala da pijem njene i njihove lazi
Sada.kada sam krenula da se branim
Ona se dere po ulici da sam poludela
Da ce obavestiti moju majku ...itd
Ja sam prijavljena ovde vise od 15 godinaa.
Jedina dobra strana je sto majka dolazi godisnje jedanput po 3 meseca...ali to mi poske treba jos 3 da se sastavim

- - - - - - - - - -

okaci joj cenovnik na vrata

oral - 150 din

sve - 500

grupni popust - preko 5 po 200

To braco..
Vec vidim tablu belu ...sa crvenim sprej slovima..

- - - - - - - - - -

:ok:

malo je nejasno da gazdaricu stana ili dela stana jos uvek zoves "moja majka",

ali kada vec dodjes na sud obavezno je zovi moja majka.

Znam ...ali to jeste cinjenicno stanje
A i ne bi vama bilo jasno ko je .sta je...odakle je ...itd ...da sam drugacije napisala
 
Užas, mogu zamisliti kako je živeti u takvom okruženju.
Neverovatno je koliko ljudi ulažu energije u to da smišljaju i sprovode takve gadosti, očigledno je da nemaju drugi smisao u životu.

Inače ne možeš na silu drugačije nego silom.
Bezobrazni razumeju samo jezik bezobrazluka. Na žalost...
Ali ako nisi njihovog soja teško ćeš moći da im doskočiš, moraš imati jednako pokvaren um i mozak da smisliš takve gadosti, a to verovatno nemaš.
Onda je nekad najbolje maknuti se i poštedeti sebe takvih stresova, živeti svoj život bez trauma, samo ako ti postoji takva opcija.
 
Vise aktivnosti i vremena treba kad se brani od traceva nego kad ih izmislja...zato serviraj par dobrih , teskih traceva, pa nek se pere po komsiluku..
Kazi videla si kesicu nekog belog praha kod njenih vrata, mora da je sin izgubio, ali ga nisi videla od tada, pa ne znas kako da mu vratis kesicu, ostala kod tebe, a ne bi da majka sazna da joj je sin narkic, ako slucajno ne zna...

zavadi pa vladaj....ali nikako dati vremena da se odmori..
Znaci sa svih nebuloza...prah trac o sinu, ocigledno znas i situaciju o pokojnom muzu, tu se sad pojavilo neko vanbracno dete koje hoce polovinu stana , i dobice kad matora umre, jer se deli medju decom 1+1
I tako tri dobra traca koja ne mogu lako da se operu i ima da bude sretna, a kad je ona sretna u svojim dokazivanjima i ti si sretna...samo nemoj da ti predje u naviku ...oce to, kad osetis toliko rasterecenje kad ona pocne da obilazi komsiluk u ispravljanju price..

Polusvet se plasi tri stvari, fizickog a ludackog, to znaci ne plasi se to sto mozes da dignes 100kg, nego ako ce bez njihovog filinga i procene da ti padne mrak i da upadnes i isamaras ih...
plasi se svojih tajni , narocito oko seksa ili oko partnera jer tu su uvek smutne radnje, retko kad polusvet ima cistu situaciju oko seksa...
plasi se oko primanja da ih ne izgubi ili da ne dobije veliku stetu tamo gde ne moze da to sebi prikazu kao trosak..

Patak,da se javiš Borki i da joj daš siže za dramu pa da vam produciram za Steriju! Garantujem nagradu! Bar publike! Inače Borki sam
više puta predlagao da se oproba s dramom.Hororac joj leži,a vidim zapleti tebi...:hahaha::mrgreen:;)

- - - - - - - - - -

Kakve konstrukcije, pa ovakvi zapleti ne postoje ni u šklj produkcijama (((:

Čuti! Nemoj da kvariš!:hahaha:;)
 
Ja mislim kad bih se doselio tamo , da bi komsinica svako vece trcala sa gibanicom i pitom da se uvuce u dupe...
Ne smem da pomenem neke stvari, Dragoljub je na ono rekao da je mastovit scenario, a kako bi tek na nesto drugo sto se i inace radi kad tako komsinica predje neke norme....

- - - - - - - - - -

Inace skoro sve iz mojih zapleta je na zalost iz iskustva....da covek ne poveruje, ali je tako...
 
Ovo sigurno ima daleko jednostavniju priču, no ovde je sve u sukobu interesa.

Majčina perspektiva leži u tome da nema nikakvog poverenja u tebe, što se mahom pogoršalo kroz reaznorazne policijske konstatacije.

Komšinica provaljuje sve i naslađuje se.

Ti ne iznosiš dovoljno informacija da bi bilo ko mogao da postavi korektnu i konkretnu sliku.

Ne treba nikada tuđe ljude da ostavljaš same u stanu ukoliko ti nisi vlasnik. Nebitno je da li je moler ili neko drugi. Očigledno majka ima više poverenja u komšinicu no u tebe, a to je problem između tebe i majke koji moraš rešiti.

Ako želiš da vodiš samostalan život predlažem da ćutiš i trpiš dok ne skupiš dovoljno novca za isti. Bivši muž, dečko, ko god, sve su to navrat nanos informacije i upala si u rat iz kog ne možeš da se izvučeš čim tu ima i suđenja kao i ostalih stvari.

Sada ti je prekasno da tražiš pomoć, što materijalnu, što neku solidarnost za tvoje probleme. Forum ti nikako ne može tu pomoći jer svih informacija nema. Jasno je svima da ti je teško, situacija je grozna, ali znaj da nisi jedina koja ima ovakve probleme. Mnogi ljudi se suočavaju sa monstruoznim ljudima, što u ličnom životu u porodici, što sa komšijama iz okoline.

Treba da budeš pametna i da izbegavaš konfliktne situacije ukoliko nisi sigurna da možeš da izvučeš konkretnu korist.

Treba da sedneš i da pričaš sa majkom u četiri oka. Sve drugo je samo velika glupost i ludost.
 
evo, ja stvarno ne znam koji je vama narode, da ste kliknuli i videli njene teme koje postavlja i blogove, sve bi vam bilo jasno..
na stranu što dosta nas postavlja teme zahebancije i to se vidi u startu, a kada neko ima poremećeno gledište i sve su teme kao teorije zavere..to je već alarmantno..
ne znam ko je žena, ali čitala sam je na pdf-žene, sve mi je bilo jasno.
 
Stoji da treba postavljati psiholoski profil pojedinca pre ikakve komunikacije sa njim...
Ali to vazi i za tebe i za mene...
Da vidimo kako to izgleda u praksi...
Uzas, znaci po pitanju tebe bi ispalo samoziva, nestabilna na momente iliti citaj nadrkana do bola, prilicno nezadovoljna zena..
Po pitanju mene ispalo bi zenomrzac koji se gubi s vremena na vreme i zaebava pa osim zenomrsca i ne znas sta je drugo...

Niko ili retko ko ume da radi psiholoske profile po logici, uglavnom se rade po CV ispoljavanja...
To znaci stavis postenu zenu u okruzenje drolji i kuravi i videces kako ona postaje od samouverene i ekstrovertne, neko ko je povucen i introvertan, jer joj ne odgovara ni nacin razmisljanja ni nacin ponasanja i na kraju zbog adaptacije postaje frustrirana kucka...gde joj bes biva usmeren prema dozvoljenom, a to je kod drolji i kuravi muskarac, a ustvari je uzrok besa nasilje koje je primila upravo od droljica i tutki...

Znaci ni blizu da je nas odgovor na provokaciju, tj nas stav isto sto i nas identitet ili nasa logika..

Tu nastupa i jedna stvar koju ljudi i ne razlikuju , razlika izmedju zelje i identieta...
Npr necu da se seksam i devojka me siluje....to je nezelja...
Ali necu da se seksam i deckic od 14 godina sam a devojke me grupno siluju, e to vec nije nezelja jer drugacije utice na identitet..
Ili npr necu da se seksam a muskarac me siluje....takodje drugacija stvar od nezelje...

Slicno iz zenskog ugla...
Cesto se danas radi feminacizma uzima da droljica moze da ne zeli seks, tj da je protiv njene zelje...to i jeste slucaj...ali je totalno drugacije silovanje neke mlade devojke koja nema nikakvih iskustava i protivvoljan seks sa droljicom....zakonski je mozda cak i isto, ali psiholoski nije.

Jedan od razloga zasto sam ja i rekao da treba malo kontratracarija da radi je upravo zato sto se situacije ne dogadjaju slucajno nego ih nesto i navodi ponekad...
 
Pa slusaj
Ja sam moju babu cuvala presvlacila joj pelame
Ja sam ostala i sa sestricem kog sa ocuvala ..i koji je ostao bez oca
U 4 godine...ja sam ostajala sa njim da ga cuvam da bi moja sestra izlazila

Sve pod parolom...neka ...udovica je neka je...
Moja majka ne bi mogla da ode i dobije strano drzavljanstvo da se ja nisam brinula o kuci
Babi..i svemu ostalom
v(kasnije i o zetu..kog je moja sestra otisla i ostavila kod nas)
Moja majka ...
Iskreno..nema sebicnije osobe da ja znam...
 

Back
Top