Ђоковић-како од #1 до #22 у пар сличица

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Док се Новак крстио и захваљивао Богу после победе био је убедљиво први играч планете.Био је непобедив.Кад се спетљао са секташем Пепеом и почео да грли дрвеће,медитира и баца срца(?!) на крају мечева постао је 22 играч кога мало мало истресе неки 150ти играч света.....Пад,који ће се,ако се не опамети,на нашу и његову жалост-сигурно наставити...Није случајно што свим сатанистима и секташима смета баш Крст и кад се човек крсти.Ево шта се деси човеку кад уместо од Бога *мир и хармонију* тражи од разних секташа....#1
7dcf520b6b03b43d95795dfacc06b62d-getty-137883469.jpg
djokovic 2.jpg
download (3).jpg
naslovna1.jpg
 
Poslednja izmena:
Djoka je pobedjivao, jer je trenirao vise od drugih.

Posle tolikih pobeda, doslo je do zasicenja, povreda i opustio se, zeleo je da pobedjuje sa lakocom.

Ako nastavi da trenira i telo mu izdrzi, mozda i osvoji jos neki slem.

пад се тачно поклопио са уласком у пепову сектуи...први пут кад је насликао срце и бацао срца уместо да се прекрсти после победе и захвали Богу, био је кад је освојио Ролан Гарос пре 2 године...ТО ЈЕ БИЛО ПОСЛЕДЊЕ ШТО ЈЕ ОСВОЈИО...
 
Sta mislite da tu , u vezi Novaka Djokovica , nema po malo i onih "lepih reci i preporuka sta je za njega korisnije" i to onako "u 4 oka" ...?

Setimo se i njegovih javnih izjava o Kosovu i Metohiji i perioda nakon njih , a posebno njegovog osenjivanja Krsnim znakom sa tri prsta pred tim "zapadnim i kulturnim svetom koji se gnozi vadjenju decijih zubica sa koncicima" i mogucim otimanjem lepih parica lokalnim im dentistima ...
 
Sta mislite da tu , u vezi Novaka Djokovica , nema po malo i onih "lepih reci i preporuka sta je za njega korisnije" i to onako "u 4 oka" ...?

Setimo se i njegovih javnih izjava o Kosovu i Metohiji i perioda nakon njih , a posebno njegovog osenjivanja Krsnim znakom sa tri prsta pred tim "zapadnim i kulturnim svetom koji se gnozi vadjenju decijih zubica sa koncicima" i mogucim otimanjem lepih parica lokalnim im dentistima ...

поента је слична ...свим сатанистим највише смета Крст и кад се неко Крсти.
 
пад се тачно поклопио са уласком у пепову сектуи...први пут кад је насликао срце и бацао срца уместо да се прекрсти после победе и захвали Богу, био је кад је освојио Ролан Гарос пре 2 године...ТО ЈЕ БИЛО ПОСЛЕДЊЕ ШТО ЈЕ ОСВОЈИО...

Godinu pre nego sto je osvoji Rolan Garos, dao je intervju gde je govorio kako je sanjao da podize pehar, ali te godine ga nije osvojio.

Kada ga je konacno osvojio sledece godine, on se ispraznio emotivno. Osvojio je ono sto ga je mucilo u snovima i opustio se.

Mozda je ponovo "gladan", pa i osvoji jos nesto, ali i da se penzionise, osvojio je vise nego mnogi.
 
Godinu pre nego sto je osvoji Rolan Garos, dao je intervju gde je govorio kako je sanjao da podize pehar, ali te godine ga nije osvojio.

Kada ga je konacno osvojio sledece godine, on se ispraznio emotivno. Osvojio je ono sto ga je mucilo u snovima i opustio se.

Mozda je ponovo "gladan", pa i osvoji jos nesto, ali i da se penzionise, osvojio je vise nego mnogi.

опет ти те мантре *како се испразнио*...па што игра још ако се *испразнио*...*освојио је све*...глупост...можда се за Федерера може рећи да је освојио све...Ноле је,како ствари стоје,само МОГАО да освоји све...да се није Бога одрекао и упао у секту...а баш мне заправо и брига дал ће још побеђивати...поготово ако настави са секташењем...више се надам да ће се освестити и вратити Богу и Православљу..
 
Sta mislite da tu , u vezi Novaka Djokovica , nema po malo i onih "lepih reci i preporuka sta je za njega korisnije" i to onako "u 4 oka" ...?

Setimo se i njegovih javnih izjava o Kosovu i Metohiji i perioda nakon njih , a posebno njegovog osenjivanja Krsnim znakom sa tri prsta pred tim "zapadnim i kulturnim svetom koji se gnozi vadjenju decijih zubica sa koncicima" i mogucim otimanjem lepih parica lokalnim im dentistima ...

Kako si dosao na ideju da povezes decje zube, konce, znakova sa tri prsta, lepih reci i saveta sa Djokovicem, njegovim izjavama o KiM. Svasta se moze procitati na ovom PDF, zar nije uvrnuto povezivati Novaka sa bogom i teorijama zavere. Hej, Srbine, opameti se vec jednom i pocni da delas normalno. Zar ne vidis da su svi uspesni srpski sportisti otisli u svet, nisu ostrali u svojoj zemlji u kojoj su ponikli. Tamo imaju bankovne racune i tamo imaju raskosne kuce. Zapamti, mladje snage su sustigle vec istrosenog bivseg svetskog broj 1.
 
Poslednja izmena:
опет ти те мантре *како се испразнио*...па што игра још ако се *испразнио*...*освојио је све*...глупост...можда се за Федерера може рећи да је освојио све...Ноле је,како ствари стоје,само МОГАО да освоји све...да се није Бога одрекао и упао у секту...а баш мне заправо и брига дал ће још побеђивати...поготово ако настави са секташењем...више се надам да ће се освестити и вратити Богу и Православљу..
Svasta, svasta, svasta. Novak je oko vrata mogao da stavi i srce, detelinu sa 4 lista, ili nesto slicno, zasto je morao da obesi krst?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam uposte sta se djokovic zamara sa treninzima, zna se, odnese reket (onaj za igranje) patike i sorc vladici da ih blagosilja, poljubi ikonu, ostavi na njoj svezanj novcanica, mesec dana posti pre meca (uz molitve), dok igra svakui udarac proprati nekim uzvikom "POMOZI BOZE" ili "ALILUJA" ili "SLAVA BOGU" i bog mu da i snage i umesnost da izvojuve pobedu (i on posle o para od pobede posalje odredjeni procenat bogu preko njegovih zemaljskih prestavnika - popova.
Znaci ni da placa skupe trenere savetnike lekare nutricioniste.... vec samo molitva i vera!
 
Ja sam zahvalan Đokoviću za njegov veliki doprinos razvoju belog sporta kod nas! Hrvati veličaju Ivaniševića i Ćilića koji nisu bili
broj 1 više nego mi Đokovića! Biće da s nama nešto nije u redu...Zavist,zloba?

Sa nama je sve u redu, mi znamo da prepoznamo uspeh koji jedan sportista napravi u svojoj karijeri i da cenimo to što je uradio na sportskom polju.
a Jeremija i njemu slični su u uspeli sve njegove uspehe da povežu sa pravoslavljem, a neuspehe sa ne-pravoslavljem.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam zahvalan Đokoviću za njegov veliki doprinos razvoju belog sporta kod nas! Hrvati veličaju Ivaniševića i Ćilića koji nisu bili
broj 1 više nego mi Đokovića! Biće da s nama nešto nije u redu...Zavist,zloba?
Ti si zahvalan, ja nisam. Zasto taj zaradjen silni novac nisu investirali u Srbiji, ako je vole, i polozili u srpsku (koja ne postoji) banku, vec u bankama bogatih zapadnih zemalja. Mi luptetamo srpski, srpski, ali novac je americki, evropski, stran i u stranim drzavama. Jos cemo im dati bogate penzije.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam zahvalan Đokoviću za njegov veliki doprinos razvoju belog sporta kod nas! Hrvati veličaju Ivaniševića i Ćilića koji nisu bili
broj 1 više nego mi Đokovića! Biće da s nama nešto nije u redu...Zavist,zloba?
Cuj, uvazeni kolega, za razvoj belog sporta treba velicati Pilica, Zivojinovica i druge, a ne samo Djokovica. Motiv za razvoj belog sporta je DOLAR, jer pored nagrada tu su i donacijje proizvodjaca sportske opreme, kao brojni masmediji.
 
Ja sam zahvalan Đokoviću za njegov veliki doprinos razvoju belog sporta kod nas! Hrvati veličaju Ivaniševića i Ćilića koji nisu bili
broj 1 više nego mi Đokovića! Biće da s nama nešto nije u redu...Zavist,zloba?

Sa ovim se i ja slažem samo ću dodati da sam baš na ovom forumu čitala deklarisane ateiste kako omalovažavaju i pljuju Djokovića.
Tako da ja ne bih ovo povezala sa tim dal je neko teista ili ateista ....

- - - - - - - - - -

Ti si zahvalan, ja nisam. Zasto taj zaradjen silni novac nisu investirali u Srbiji, ako je vole, i polozili u srpsku (koja ne postoji) banku, vec u bankama bogatih zapadnih zemalja. Mi luptetamo srpski, srpski, ali novac je americki, evropski, stran i u stranim drzavama. A srbiji jedan veliki k .... Jos cemo im dati bogate penzije. Koji smo mi udaren i supljoglav narod.

Najbolje da je poklonio tebi ....
Gledaj ti sebe a ne druge .... zavist je opasna rabota
 
Sa ovim se i ja slažem samo ću dodati da sam baš na ovom forumu čitala deklarisane ateiste kako omalovažavaju i pljuju Djokovića.
Tako da ja ne bih ovo povezala sa tim dal je neko teista ili ateista ....

- - - - - - - - - -

t

Najbolje da je poklonio tebi ....
Gledaj ti sebe a ne druge .... zavist je opasna rabota
Ti nemas ni sicu od mog bogatstva. Ako lje neko zavistan tio si sigurno ti iz provincije. Moja firma savrseno posluje i to sa inostranstvom....

Da li si ti procitala sadrzaj teme?

Ako jesi, onda si dosla do zakljucka da je ovo jedna od najudareniji i najglupljih tema.
 
Cuj, uvazeni kolega, za razvoj belog sporta treba velicati Pilica, Zivojinovica i druge, a ne samo Djokovica. Motiv za razvoj belog sporta je DOLAR, jer pored nagrada tu su i donacijje proizvodjaca sportske opreme, kao brojni masmediji.

I beli sport je u funkciji zdravije nacije druže Hogi...A naravno da treba zahvaliti i Bobi , Piliću, Selešovoj . Jeci.Ani... ,mada su svi oni imali račune napolju...
Fond Đoković u Srbiji nije mali i ne vidim šta ti zinula na te milione koji nisu ni zarađeni u Srbiji!
Svi se na to halave kao da je to neki ogroman novac...Đoković firma kao i svaka druga i prihode i rashode...A vi bi samo levu stranu-prihodnu!:mrgreen:
 
" ...Novakov prvi trener bila je Jelena Genčić. I on sam više puta je rekao da je ona otkrila talenat i dar koji poseduje i odigrala ključnu ulogu u tome da izabere tenis kao životni poziv...."...

A ovde su redom nabrojana imena svih njegovih trenera i za divno "cudo" nigde nisam procitao ili cuo da je i njima zao sto Novak Djokovic nije doneo svoje mukotrpno zaradjene pare i stavio ih pred noge nekom od lokalnih politickih mocnika i "bizmismena" ili nekom ko je toliko "brizan za vernike SPC i nihova materijlna i psiho fizicka stanja duse i tela , a posebno novcanike i dobrovoljne priloge ..." ...:)

http://mondo.rs/a1093624/Sport/Tenis/Svi-treneri-Novaka-Djokovica.html

"Ko je sve radio sa Novakom? I ko je sledeći?..."...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top