Samopovredio sam se nozem

ja dve nedelje imam unutrašnje monologe na temu klime u kancelariji, ponešto i podelim s kolegama ali nekako to još nije rešeno
to nije razbijanje ali je sličnog mislim negde osnova

- - - - - - - - - -

ili ajde kao rešeno je al onda počnem da mislim kako gubim uvo :think:

- - - - - - - - - -

a oni kao princeza sam ili tkao nešto mada za niz stvari nisam mislim
 
ja dve nedelje imam unutrašnje monologe na temu klime u kancelariji, ponešto i podelim s kolegama ali nekako to još nije rešeno
to nije razbijanje ali je sličnog mislim negde osnova

- - - - - - - - - -

ili ajde kao rešeno je al onda počnem da mislim kako gubim uvo :think:

- - - - - - - - - -

a oni kao princeza sam ili tkao nešto mada za niz stvari nisam mislim

Hirka i princeza ima prava da se brani.

Koji dobar razlog imas da im ne kazes da nose klimu u tri materine?

Sta te sputava u tome?
 
Hirka i princeza ima prava da se brani.

Koji dobar razlog imas da im ne kazes da nose klimu u tri materine?

Sta te sputava u tome?

ne volim te ispade valjda, mada može i bez toga, tj može nekako OK
možda kad bih se zamenila za mesto, ne znam, nekako je izgubilo neki OK ton

al da ne prenosim sad to i na forum

ne znam mislim da nisam rešavala to do sad kako treba, pa onda sam odustala, pa onda je krenulo malo u tu stranu neku, a sve je isto
 
Ne verujem da iko moze da shvati kao ispad,

ako pristojno kazes da ti usi trebaju jos neko vreme.

Ne treba da mislis da ti neko nesto cini zato sto ce podesiti da klima duva na drugu stranu ili je ugasiti.

Dok ti to vrtis po glavi opterecujes sebe i polako stvaras losu atmosferu, takve stvari se kazu i ne prave konflikt.
 
Ne verujem da iko moze da shvati kao ispad,

ako pristojno kazes da ti usi trebaju jos neko vreme.

Ne treba da mislis da ti neko nesto cini zato sto ce podesiti da klima duva na drugu stranu ili je ugasiti.

Dok ti to vrtis po glavi opterecujes sebe i polako stvaras losu atmosferu, takve stvari se kazu i ne prave konflikt.

ma neće je ugasiti, možda kad bi se mrdala klima bio bi neki plus minus al ne mnogo, valjda sam mogla bolje da nastupim al sad je ovako
ja i klima se povlačimo da ne davim okolo

ne znam deluje kao vrata neka za bolje pa nije nikad
 
Poslednja izmena:
Napravi zaklon od kartonai zakači na klimu da duva prema plafonu! Slobodno kaži da ne pristaješ da si na direktnom udaru klime!
Znam za taj problem i sam sam ga rešio u mom ofisu-magarčine mi tako montirale klimu kao da me žele njom ukokati!:hahaha:
Slobodno seloteipom zalepiš karton -preusmerivač!
Nemoj da ti crtam!:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Inače :samopovređivanje je uzrokovano sublimiranjem podsvesne krivice-imaš stav da si kriv za nešto!
Tu krivicu treba da promisliš-čovek je kriv samo što je živ! I naravno-nevin je dok ga redovne sudije ne proglase krivim!
Najčešće je u pitanju osećaj krivice za detinje prisustvo primitivnoj sceni (seksualni akt roditelja),ali je moguće i potisnuta krivica
za nešto drugo...U svakom slučaju ne može se reči ovako virtuelno,potreban je razgovor sa psihijatrom...
 
Nisi ružan i trebaš stručnu pomoć u kontinuitetu , dok god to ne rešiš.
Drži se pozitivnih ljudi kojima je stalo do tebe, šta te boli uvo za komentare negativnih ljudi.
Ko još danas nekom govori da je ružan? Kakva je to osoba? Da li ti treba biti stalo do mišljenja TAKVIH osoba? NE.
ČITAJ MALO I NEKE POZITIVNE , MUDRE KNJIGE. Radi na sebi.


Hoću i Hiri da kažem za klimu: ne budi smešna, to nije hir, nego zaštita tvog zdravlja. Nađite kompromis. I ne odustaj dok ne budeš zadovoljna. a vidim da si takva da sigurno nećeš zahtevati neke bespotrebne i za druge ljude štetne promene.
 
Pa da,samo ćale ne zna za sve ovo sta osećam i da sam toliko impulsivan,Kada sam sekao sebi ruku staklom rekao sam njemu,da sam se prevrnuo na staklo kad sam bio pijan. Zna ili predpostavlja se,da sam imao neke probleme sa autoagresijom,ali nezna da je sve ovo toliko ozbiljno,jer ja neću da ga mucim svim svojim problemima,on i dosta jeste preziveo (dva srcana infrakta-dobijene najverovatnije zbog stresa uglavnom) .On jeste sve izdrzavao ,iako ovo,sto je radila moja majka caletu moze slobodno covek da nazove psihickim terorom.
 
WIN_20180609_00_18_39_Pro.jpg
 
e klima direktno ui mene ne duva, al oni vole i malo neke promaje i klimu i nekako mene to kači, nekad me ne vole, nekad malo i popričamo o tome ;) dođem kući i osećam oko ili uvo, ne volim to, isto shvatam da neki ljudi vole klimu i nemaju problem a ja isto tako volim da ćutim i gledam svoja posla ali :evil:


moćda me kači i dvostruki život forum vs. posao, oni ne znaju za forum ; )) kao da ih malo i ogovaram
heh razmišljam i o tim zaštitama

a za poljaka: pa ako ne možeš da iskontorlišeš tu životinju sebe to je problem-čić, što te je zabolelo što je rekla da si ružan pa to je OK, svako ko je ikad sajber-flertovao zna kako to izgleda
čuvati se na neki način, i paziti gde se emotivno hraniš npr tkao nešto al dobro mislim naučićemo se
ili nećemo, onda će neka klima negde da cepa u neko uvo

- - - - - - - - - -

za poljaka2: možeš da ideš okolo i da širiš dramu i možda uživaš u tome i u pažnji i to je čak OK, ali možda da sedneš malo i da se dogovoriš sa sobom kako i kuda da se ne saplićeš o razne ljude
 

Back
Top