Protesti zbog poskupljenja goriva 8. juna

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.727
Kao što već znate širom Srbije zakazani su protesti 8. juna 2018. godine.
Protest će da bude u vidu blokade saobraćajnica u 17 časova. Gde god se tada zateknete, zaustavite vozilo kao što će i drugi da urade i pomozite da prestanje pljačka naroda. Ako u tom trenutku ne budete u vozilu, možete i kao pešak da se priključite blokadi!

Protest se tiče gotovo svih gradjana jer je cilj pojeftinjenje goriva!

Dakle u petak, 8. juna podržite protest i širite ovu vest svim prijateljima i poznanicima da odziv bude što veći!

https://www.danas.rs/drustvo/protesti-zbog-poskupljenja-goriva-8-juna/
 
Poslednja izmena:
Vidim ovo se šeruje svuda po internetu. U petak u 17h će stajati samo ovi po Gazeli i oko Arene i to što moraju zbog gužve. Pri tom će jedni drugima ebati mater što kilave jer ne mogu da stignu kući da gledaju Zadrugu. Ako trojica stanu negde u Srbiji zbog protesta ja ću da se skinem go i protrčim Terazijama.

To i ja mislim, ali voljan sam da probam ako niko ne bude hteo da mi razbije glavu ili naplati saobracajnu kaznu.
 
na kraju će vlasti da kažu da je ovo organizovala opozicija protiv vlasti

Наравно,тако то иде код нас...крива је Америка,Русија,Паја Патак само никад није крива власт.

- - - - - - - - - -

Колико је дизел тренутно реците ми у еврима да упоредим?!
 
Ismevam ovu ideju. Baš me briga nek je i 1.000 dinara dizel jer nisam vozac. Mogao sam da biram da pola svoje plate dajem na odrzavanje auta i gorivo ili da utrosim za prehranjivanje porodice. Izabrao sam ovo drugo. A svaki protest koji izazove zatvaranje ulica i kolaps saobracaja ima taj povratni, bumerang efekat jer ce izazvati bes dobrog dela naroda. Tako protestujte na taj retardiranin nacin, zatvarajte saobracajnice, mucite normalan narod, verujem da cete dobiti nedvosmislenu podrsku.

Nakon onih silnih fejsbuk protesta i peticija, ovo je druga najretardiranija stvar. Istina je sto je neko napisao, ako vam se ne svidja, idite ispred vlade pa tamo protestujte. Ali biste morali da predjete stotinak metara peske kada morate kola da parkirate u centru, verujem da je taj civilizivani nacin protesta neostvariv.
 
Poslednja izmena od moderatora:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Ismevam ovu ideju. Baš me briga nek je i 1.000 dinara dizel jer nisam vozac. Mogao sam da biram da pola svoje plate dajem na odrzavanje auta i gorivo ili da utrosim za prehranjivanje porodice. Izabrao sam ovo drugo. A svaki protest koji izazove zatvaranje ulica i kolaps saobracaja ima taj povratni, bumerang efekat jer ce izazvati bes dobrog dela naroda. Tako protestujte na taj retardiranin nacin, zatvarajte saobracajnice, mucite normalan narod, verujem da cete dobiti nedvosmislenu podrsku.

Nakon onih silnih fejsbuk protesta i peticija, ovo je druga najretardiranija stvar. Istina je sto je neko napisao, ako vam se ne svidja, idite ispred vlade pa tamo protestujte. Ali biste morali da predjete stotinak metara peske kada morate kola da parkirate u centru, verujem da je taj civilizivani nacin protesta neostvariv.

Pa mislis da ce ovi sto proizvode hranu koju jedes ili ovi sto dovoze hranu koju jedes da ostave iste cene? Mislis da ce bilo cemu da ostane ista cena?

Izvini ako koristis samo energiju sunca i vetra i jedes paradajz koji gajis na terasi, ali za nas ostale ovo ce biti veliki udar na budzet.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ismevam ovu ideju. Baš me briga nek je i 1.000 dinara dizel jer nisam vozac. Mogao sam da biram da pola svoje plate dajem na odrzavanje auta i gorivo ili da utrosim za prehranjivanje porodice. Izabrao sam ovo drugo. A svaki protest koji izazove zatvaranje ulica i kolaps saobracaja ima taj povratni, bumerang efekat jer ce izazvati bes dobrog dela naroda. Tako protestujte na taj retardiranin nacin, zatvarajte saobracajnice, mucite normalan narod, verujem da cete dobiti nedvosmislenu podrsku.

Nakon onih silnih fejsbuk protesta i peticija, ovo je druga najretardiranija stvar. Istina je sto je neko napisao, ako vam se ne svidja, idite ispred vlade pa tamo protestujte. Ali biste morali da predjete stotinak metara peske kada morate kola da parkirate u centru, verujem da je taj civilizivani nacin protesta neostvariv.

I mene baš briga za tebe i sta ti mislis.

- - - - - - - - - -

Зашто Руси у сРбији плаћају рудну ренту 3 % кад је у закону 7 % а у Русији је рудна рента 20 %, док је у земљама европе од 10 % до 20 %?

Zato sto smo mi budale.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa mislis da ce ovi sto proizvode hranu koju jedes ili ovi sto dovoze hranu koju jedes da ostave iste cene? Mislis da ce bilo cemu da ostane ista cena?

Izvini ako koristis samo energiju sunca i vetra i jedes paradajz koji gajis na terasi, ali za nas ostale ovo ce biti veliki udar na budzet.

Ti hoces da kazes da proizvodjaci hrane koriste dizel, pa ce sada i on poskupeti. Da li si ti bre normalan.

Nemam nista protiv protesta, ko god zeli neka protestuje zbog onoga sto mu smeta. Ali imam protiv da se blokiraju saobracajnice mene maltretiraju zbog toga.

Bio sam vozac, bilo mi je skupo gorivo i kada je bilo daleko jeftinije. Sada nisam vozac koristim raspali GSP, ali moram necega da se odreknem kako bih imao za nesto drugo.
 
Ti hoces da kazes da proizvodjaci hrane koriste dizel, pa ce sada i on poskupeti. Da li si ti bre normalan.

Nemam nista protiv protesta, ko god zeli neka protestuje zbog onoga sto mu smeta. Ali imam protiv da se blokiraju saobracajnice mene maltretiraju zbog toga.

Bio sam vozac, bilo mi je skupo gorivo i kada je bilo daleko jeftinije. Sada nisam vozac koristim raspali GSP, ali moram necega da se odreknem kako bih imao za nesto drugo.

Pa na sta ide traktor rodjace? Na solarnu energiju?

Na sta idu kamioni koji dovoze robu do prodavnica? Na pelet?

Na sta te vozi taj BusPlus?
 
Pa na sta ide traktor rodjace? Na solarnu energiju?

Na sta idu kamioni koji dovoze robu do prodavnica? Na pelet?

Na sta te vozi taj BusPlus?

U pravu si. Kada zbog toga tikvice skoce sa 40 na 45 dinara za kilo, onda i ja idem da se spalim ispred Vlade Srbije. Nema onda ovde vise zivota.

- - - - - - - - - -

Ocekujem totalnu paralizu Beograda 8. juna i kmecanje fensera!

Jel sa zadovoljstvom ocekujes i kmecanje onih koji nemaju auto i koji se voze gradskim prevozom?
 

Back
Top