Sta mislite o ljudima koji zele biti psiholozi?

Da su potrebni drustvu, jesu jer inace ne bi postojali.

Jednom sam, medjutim, cula necije misljenje da ljudi koji upisuju psihologiju u stvari hoce da rese neke svoje probleme. Mozda to i jeste tacno, ali moze se to gledati i s druge strane. Oni su bar resili da uzmu stvar u svoje ruke i da se rese eventualnog problema.

Rekoh eventualnog jer naravno da to ne mora uopste da bude razlog da se upise psihologija. Secam se, recimo, da nam je u gimnaziji SVIMA bila zanimljiva psihologija (a i imali smo mnogo dobrog profesora, sto mi se za profesorku s fakulteta ne bi moglo reci).

Dakle, psiholozi jesu potrebni i korisni ukoliko, kao i kod svake druge profesije, posao rade posteno!
A o ljudima koji zele da postanu psiholozi mislim da su pre svega humani ili bi takvi bar trebalo da budu.
 
neki koji sebi mogu dozvoliti luxuz da riziqju da ne nadju posooo....mada to vreme tek dolazi....za koju godinu bitje hrpa ovih bogatuna koji tje u svoj svojoj boleshchini pozheleti da imaju svojega psihologa....zheletji da prate trendove i budu u toq....za neq godinu pochetje i joga medj poznatima....ma ima da bude ko na zapadu....samo da mi ne popasemo slivnik....a sve govori da hotjemo
 

Back
Top