"Niko ne tera nikog da sadi malinu, a ni da kupi"

Smislio je. Dao je jos jednom coveku da drzi hladnjace. Vucicevicu :hahaha:

E ако је тако онда је све решено, остаје лова у кругу породице, а малинари имају два решења, прво да се преквалификују у незапослена лица, или друго да оду у БГ да дају подршку влади њихове ане .
Треће решење не постоји.
 
Наша држава уместо да подржи домаћу производњу малина, паприка, органске хране било које, плаћа Италијанима да држе Фиат по сваку цену, дају паре странцима да овде отварају фабрике, потпуно погрешна политика.
Naša država daje premije za duvan ali ne i za malinu.
 
Drzavao treba da vodi racuna i svim poljoprivrednicima i poljoprivrednim proizvodjacima,bilo koje oblasti.
Па зар не води рачуна о пољопривредницима???

- Зар забринути политички олош није слао БАТИНАШЕ на сељаке пре 4 године у Шабцу?

- Зар нису послали БАТИНАШЕ на сељаке у Ариље прошле године?

- Зар забринути политички преваранти нису слали полицију на сељаке у Пожеги?

- Зар ДАНАС СНС БАТИНАШИ нису забринуто пендречили малинаре у Пријепољу,
а међу њима и бабу од 70+ година????


 
A moji iz Oblacinu i Merosinu, sas visnje, sad ce berba, a ne mogu da kupe ni stan u Merosinu od 3.000e za 1 komad (kolko kosta u falus Bgd 1 km2).

Е, ал' сад кад се направи ауто пут Ниш-Приштина, па ће они да блокирају овај пут да нико не сме да прође, па ће блокадом да избоксују већу цену, исто као и малинари - путева господари.

- - - - - - - - - -

Kako ide ona srpska- samo sloga Srbina spasava :hahaha::hahaha:

А ти се удружи стихија, па направите хладњачу па ви откупљујте од малинара за 200 динара кило.

- - - - - - - - - -

Можете први да уведете могућност малинарима да им плаћате у биткоинима.
 
stvarno nis preterao

zadnje godine gorivo ode 20 din gore
НИЈЕ НИС, друже Клемпо! Цена горива на капији НИС-а је сада око 40 динара по литру,
за све преко тога - питај шибицаре из Немањине улице у Београду!
 
Ne znam šta boksuju, al ovako ne bi blokirali sigurno.

Ми Срби нисмо ни за шта.

Уместо да свима који штрајкују (а нико то не ради из обести) пружимо подршку, јер ћемо једног дана и сами (сасвим сигурно у овој држави) доћи у ситуацију да нам треба подршка, нама сметају блокаде путева, медијски простор који добијају...

Е, Срби моји, никуда ми овакви нећемо...
 
НИЈЕ НИС, друже Клемпо! Цена горива на капији НИС-а је сада око 40 динара по литру,
за све преко тога - питај шибицаре из Немањине улице у Београду!

druze nosonjo , akcize su 55 , pdv 25

sto znaci da je nisova litra 70 din

akciza je u tom vremenu uvecana za 2.62 din
 
DG5zUG6XUAA--3k.jpg



I tako Srbija i to...
 
druze nosonjo , akcize su 55 , pdv 25
sto znaci da je nisova litra 70 din
akciza je u tom vremenu uvecana za 2.62 din

Друже Клемпави, очигледно је да не знаш поступак и начин како се обрачунава коначна цена
ако је основица произвођачка цена! 'Ајде у школицу па се јави поново. ;)
 

Back
Top