Svetsko prvenstvo 2018 ko sve prolazi grupu i sta dalje ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Francuzi favoriti broj 4

Prvo pitanje ko ti igra ako nisi zvao jednog Pajea , Komana , Marsijala , Rabioa , Lakazeta , Benzemu , Riberija !!! Pa igraju majstori fudbala Mbape , Fekir , Dembele , Pogba , itd . . e sad da li je to dovoljno ? nisam bas siguran .. Grizman je vrhunski igrac ali po mentalitetu GUBITNIK . u Atletiku se navikao da gubi a pretprosle godine na evropskom je zakazao kad je bilo najvaznije .. tako da dok je on vodja ove generacije ne verujem da ce nesto osvojiti .. al opet kolko god ova ekipa bila mlada , neiskusna i u povoju jednostavno je moras staviti u najuzi krug favorita zbog ogromne koncentracije kvaliteta . vidim sad su igrali 1:1 sa amerikancima Pogba i Matuidi im igrali ispred Kantea , po strani Mbape i Grizman i u sredini Ziru . e sad da ja znam bolje ja bi tamo sedeo a Desam bi **** za kompom al moje misljenje je da bi trebo ubaciti Fekira od pocetka i spustiti ga dole umesto Matuidija dobili bi opciju vise u napadu a pozadi imas Kantea jednog od najboljih osiguraca na planeti . msm ako mi mozemo bez Milivojevica sa jednim zadnjim veznim sto ne bi mogli i Francuzi ? :D ovo napred je dobro imas jednog izrazitog sidrasa i to vrlo kvalitetnog koji ume zadrzati loptu , podeliti pas ovoj dvojici azdaja al tipujem da ce biti najjaci tamo negde od 70tog minuta kad udju odmorni Dembele i Lemar .. ma jaki su bre ko zemlja reko sam vec 100 puta Varan i Umtiti su medju top 5 stopera u svetu . Mendy se vidim oporavio .. definitivno posle spanske najjaca i najkompletnija odbrana na mundijalu .
 
Favorit broj 5 Argentina

Odbrana Fazio i Roho :hahaha: od iole zvucnijih imena u odbrani i u veznom redu imaju Otamendija , matorog Maskerana i Di Mariju koji zapravo i nije veznjak nego krilni napadac . Bilja jeste dobar igrac ali nije top .. al kad imas Mesija moras biti favorit pogotovo sto je pod pritiskom da mora konacno nesto osvojiti sa Argentinom .. videcemo kolko mogu

Favoriti iz senke ovim redom : Portugal , Belgija , Engleska , Hrvatska . mada naravno ima tu jos dosta kvalitetnih reprezentacija koje bi MOZDA mogle da iznenade i dodju do same zavrsnice npr . Danska , Kolumbija , Urugvaj , Senegal , Egipat , Srbija :D
 
Gledam Belgija - Kostarika. Belgijanci dosta jaki, tehnicki strasna reprezentacija, odlicno stoje na terenu. Kostarikanci za prvih 20 minuta imali jednu opasnu kontru i na to treba obratiti paznju kada igramo protiv njih jer ocigledno da znaju sta rade i kad igraju protiv jacih od sebe. Belgija igra visok presing, pritiska im zadnju liniju a Kostarika ima problema odmah sa iznosenjem lopte sa svoje polovine sto je model koji i mi treba da iskopiramo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top