Favorizacija

Sustina je u balansu, ne valja ni previse kvadrata(borbe) a ni previse lezernosti(trigona). Ne valja ni sve na misice, zato valja imati neki trigon.sekstil Jupitera na neku licnu(najbolje Sunce, Mesec, vl Asc, Asc).
 
Suština je imati planete kojim prija određena vrsta aspekta. Za ljude koji se bave skrutinom, pomanjkanjem razumevanja i skepticizmom bitni su kvadrati, pogotovo sa Uranom, Saturnom i Neptunom.

Opozicije ni pod razno nisu dobre jer stvaraju borbu dveju snaga u osobi. Kvadrat, iako veoma loš za lični život, je odličan za postizanje ciljeva, pogotovo kada su kvadrati sa Plutonom ili Marsom. Naravno, kvadrat ne bi bio kvadrat da ti na jednom planu ne tera na patnju, a na drugom daje na kašičicu.

Trigoni su gotovo uvek odlični, a lenjost čoveka se ogleda u poziciji Marsa.

Poznajem vrlo ambiciozne ljude, mahom lekare, koji su uvek u pokretu i pomažu ljudima. Njihove karte pokazuju poprilično trigona.
 
Opozicije ni pod razno nisu dobre jer stvaraju borbu dveju snaga u osobi. Kvadrat, iako veoma loš za lični život, je odličan za postizanje ciljeva, pogotovo kada su kvadrati sa Plutonom ili Marsom. Naravno, kvadrat ne bi bio kvadrat da ti na jednom planu ne tera na patnju, a na drugom daje na kašičicu.
Trigoni su gotovo uvek odlični, a lenjost čoveka se ogleda u poziciji Marsa.

Kakvu borbu u meni stvaraju Pluton, Skorpija, Treca i Mars, Bik, deveta? Ako bi bio rad. Muci me to.
I druga famozna konfrontacija izmedju Sunca, Lav, 11 i Saturna, Jarac, 5.
 
Sustina je u balansu, ne valja ni previse kvadrata(borbe) a ni previse lezernosti(trigona). Ne valja ni sve na misice, zato valja imati neki trigon.sekstil Jupitera na neku licnu(najbolje Sunce, Mesec, vl Asc, Asc).
+ trigoni izmedju 2 kuće (novac) i 6 kuće (zdravlje) i 4 kuće (porodica) i 8 kuće (nasledstvo, regeneracija, moć) i sekstili koji bi povezali drugu i četvrtu i šestu i osmu.
Da, što bi se reklo, bude berićetno u porodici, zdravlju i novcu. Jer te stvari su stubovi nečijeg života. A da ne bi bilo previše harmonije, ležernosti i komfora, valjalo bi da bude neki kvadratčić izmedju npr. 5 kuće (ljubav) i 8, ili kvadrat izmedju Marsa i Saturna, da pruži element akcije, dinamike. Da se neko bori za nečiju ljubav, da konstantno bude turbulentno na polju erosa i romanse i da neko stalno bude fizički aktivan (kvadriran Mars) kako ne bi zapao u tromost, fizičku neaktivnost.
 
Kakvu borbu u meni stvaraju Pluton, Skorpija, Treca i Mars, Bik, deveta? Ako bi bio rad. Muci me to.
I druga famozna konfrontacija izmedju Sunca, Lav, 11 i Saturna, Jarac, 5.

Komšije, putovanja (kratka i dugačka), škola (osnovna, srednja i fax) kao i pitanja o smislu života.

Te pozicije vladaju hranom i seksom, odnosno prijateljima i religijom.

Mars u 9 u Biku govori o potrebi da se isproba nešto drugačije i novo i daje veliku potrebu za konfornim životom. Pluton to uzdrma. Ako je bila neka nastavnica ili učiteljica terorista u školi koja te je opominjala ''kako sediš'', moguće je da tu možeš videti taj odnos koji ume da bude veoma razarajuć po tvoj komfor. Pozicija Marsa je ono ka čemu stremimo u životu i ka čemu usmeravamo sopstvene energije ka uspehu u normalnim okolnostima. U Biku nije pozicija jaka, ali u 9 daje odličan scenario za vežbanje i fizičku aktivnost. Ako ne bude fizičke aktivnosti, onda će biti korpulentna građa koja može da izdrži teže fizičke poslove.

Princip je - Imati komfor u ma kojoj lokaciji, a pogotovo na dužim putevima.

Takođe su mogući sporovi sa komšijama sa sve elementima nasilja oko čega treba da se čuvaš, ali za to pogledaj ostatak stvari. Tajni neprijatelji u komšiluku, takođe. Moguće čak i da je to neka frizerka crne kose kod koje si ti provodila vreme u mladosti.

Sunce i Lav se odnose na sreću u životu, često možeš osetiti da ne možeš da biraš kako će da se stvari realizuju te je jedino tuđa volja prisutna. U kombinaciji sa gorepomenutim aspektima, konflikti sa braćom (ako su Škorpija ili Ovan), odnosno sa sestrama (ako su Jarac ili Ribe).

Napominjem Ribe zbog odnosa Lava i Vodolije.

Fali pozicija Jupitera i pozicija Venere kao i pozicija Merkura da bi se konkretno videlo o čemu se radi. Pogotovo Merkura ako je Asc u Devici.

- - - - - - - - - -

+ trigoni izmedju 2 kuće (novac) i 6 kuće (zdravlje) i 4 kuće (porodica) i 8 kuće (nasledstvo, regeneracija, moć) i sekstili koji bi povezali drugu i četvrtu i šestu i osmu.
Da, što bi se reklo, bude berićetno u porodici, zdravlju i novcu. Jer te stvari su stubovi nečijeg života. A da ne bi bilo previše harmonije, ležernosti i komfora, valjalo bi da bude neki kvadratčić izmedju npr. 5 kuće (ljubav) i 8, ili kvadrat izmedju Marsa i Saturna, da pruži element akcije, dinamike. Da se neko bori za nečiju ljubav, da konstantno bude turbulentno na polju erosa i romanse i da neko stalno bude fizički aktivan (kvadriran Mars) kako ne bi zapao u tromost, fizičku neaktivnost.

Može i Jupiter iz 11te sa svim i svačim u 6oj, trust me :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sunce i Lav se odnose na sreću u životu, često možeš osetiti da ne možeš da biraš kako će da se stvari realizuju te je jedino tuđa volja prisutna. U kombinaciji sa gorepomenutim aspektima, konflikti sa braćom (ako su Škorpija ili Ovan), odnosno sa sestrama (ako su Jarac ili Ribe).

Napominjem Ribe zbog odnosa Lava i Vodolije.

Fali pozicija Jupitera i pozicija Venere kao i pozicija Merkura da bi se konkretno videlo o čemu se radi. Pogotovo Merkura ako je Asc u Devici.

Sestra mi je ribe! Bravo. U konstantnom smo konfliktu.
Jupiter mi je egzaltiran :) i uz Sunce u 11oj. Venera u raku u 10oj. I Merkur s Mesecom u 12oj u Lavu.
https://www.astro.com/tmpd/cf5mfileQgicRd-u1514664111/astro_w2gw_a_s.56835.34160.png
Boldirano ne razumem.
 
Poslednja izmena:
Mislim da se svi slazemo oko toga u kolikoj meri treba da budu zastupljeni kvadrati i trigoni.

Ja to nekako poredim sa osobom koja ide od tacke A do tacke B npr, osobi kojoj se crveni karta(kvadrati,opozicije i sl.) ce otprilike stati na svakom semaforu uvek ce biti crveno, dok druga osoba koja ima punu kartu trigona ce uhvatiti zeleni talas :D i stici ce na mesto bez ikakvih poteskoca, zato mislim da je sustina u balansu i pomenula sam bas zbog toga Jupiter bar u trigonu, sekstilu sa nekom licnom, jer ce to biti bar poneko zeleno svetlo jer i previse kvadrata unosi tenzije ako se tu radi samo o borbi i borbi.

Ako bismo pricali o najgorim aspektima, najgora bi bila ugrozena sesta kuca, jer kad je neko bolestan jbg sve.

Slazem se za jak Mars. Ali pre jakog Marsa treba imati jako Sunce i Mesec, jer Mars je samo orudje, on prima komande od prethodna dva. Ako je Mars najjaci u karti, ali ako ostale planete nisu tu to da podrze to je osoba koja ce ici svim snagama napred...ali u corsokak. :mrgreen:

Mislim da inace svi cesto mesaju donekle simbolike Marsa i Sunca. Sunce je ono koje daje osobi snagu da se bori, neku svrhu.
Ako Sunce 'spava', osoba nije ostvarena, i zivi sa strahovima i na nekom je tzv. 'lunarnom putu' i prima energiju tacno za prezivljavanje(funkcija Meseca) bez radosti, uspeha, kreativnosti i pune realizacije.
Mesec predstavlja uzimanje energije iz hrane, odmora, spoljnog sveta i tela. On daje malo energije, odnosno samo za sigurnost i opstanak.
Sunce predstavlja uzimanje energije iz duha, sto je istinska inspiracija i motivacija.

Sunce je glavni razlog za zivot i odgovara na pitanje 'zasto to radim'? To je ona jaka sila koja nas gura da ustanemo iz kreveta, i da stvorimo nesto.Kad osoba udje u 'solarni modus operandi' the great force awakens :mrgreen: to je ono kad smo oko necega uzbudjeni, strastveni, pa zaboravimo na hranu, nismo ni zedni itd. Ovo je po meni neki solarni nacin zivota.
Kako probuditi svoje Sunce? To zavisi od znaka i od kuce, da ne ulazim u dubiozu jer ima milion kombinacija.
Sunce je poput motivatora, dok Mars predstavlja cistu realizaciju.
E sad ako ima mnogo ideja, a negde u realizaciji njihovoj skripi, onda je Mars krivac. :D
 
Zanimljivo posmatranje. Ja ne vidim Mesec kao komandirajuceg vec kao iskljucivo reakcioni faktor. Veci deo vremena provodim sa onim ka cemu me MArs vodi, pre nego li sa onim sto mi MEsec nalaze. Upravo ispunjenje funkcije Marsa dovodi do užitka. Tu su naše ambicije ka kojim težimo van profesionalnog. To su one stvari koje nas čine da se osećamo dobro u toku dana.

Mars je aktivacija tih osećanja, nešto za čim ''jurimo'' da bi nam u toku dana bilo lepo. Mesec su ona osećanja nad kojim nemamo nikakvu kontrolu već samo možemo da upijamo i reagujemo preko Marsa.

Mesec je izuzetno neutralan u celoj priči o astrologiji jer predstavlja svetlo (svetla nisu planete iako se nazivaju planetama o 0 ) Tranzit istog preko natala lišava osobu Volje za bilo čim. To je ono stanje u kom osobi nije ni do čega i najradije bi čekala da prođe taj dan.

Ovo se barem lako može proveriti u praksi, pa kada vam Mesec prođe preko natalnog Meseca, molio bih da napišete nešto malo o tome kako je uticao i da li ste osetili kako vam nije ni do čega. da li ste bili nervozniji, podložniji konfliktima, da li su vas stvari i situacije iritirale ili nervirale. Te stvari kontroliše Mesec.

Sunce ne mogu da vidim kao faktor motivacije, ponovo neutralan (Svetlo) i odnosi se na celoukupan pečat osobe. Kao fino upakovan poklon. Ono šta je u njemu je definicija. Sunce je ono koje nosi ostale aspekte u natalu, osim ako Sunce samo po sebi nije lično napadnuto.

Sunce se najbolje oseća u konjunkcijama, što označava prispojavanje energija drugih planeta. Tu se vidi i simbolika Sunca koja se oslanja na adaptabilnost i funkcionalnost prema potrebi više no prema nameri.

Namera je simbol Marsa, dok je Potreba simbol Sunca. Da bi Suncu ''bilo potrebno'', voli da se nađe u znaku Namere (1 kuća, Ovan), gde sebe najbolje ispoljava.
 
Inace ne bih ovde pisao, ali s obzirom da sam spamovan zodijakom gde god se okrenem, jednostavno to shvatam kao jedan propagadni atak, dakle ne kao opciju u smislu biranja da li zelim da se bavim ezoterijom ili ne.
Tako da.. evo teme:

Favorizacija skorpije.
Mozete videti da gotovo u svakom medijskom prilogu o zodijaku uvek se negde provuce skorpija kao najinteligentnija, najpozelnija u krevetu, najjaceg karaktera i td.
Interesantno je kako se zapravo jedna prosta psiha coveka prenosi na simboliku. Naime, favoritizam je od uvek postojao u drustvu. Ko je kralj? Ko je kraljica? Ko je najjaci, najsposobniji, Kleopatra sindromi, Cezar sindromi. To nema nikakve veze sa nekakvom omnipotentnom nevidljivom silom, vec je u pitanju nagon primata.
Time sve ovo pokazuje koliko je zodijak jedna obicna primatska igra. Obojimo slicice i simbolizujmo. To se od uvek radi. Nekad su i bozanstva bila takva. Neke karakteristike, po nekakvoj drustvenoj i bioloskoj hijerarhiji, su bile simbolizovane. Grcka mitologija, egipatska i td...Po ovome verovati u horoskop je isto kao i verovati u Zevsa da zivi na Olimpu i drzi munju u ruci.

Jos jedan dokaz svemu ovome, je ako uzmete statistike, pa cak i samo na svom licnom iskustvu posmatrate, ko su vodece licnosti, u bilo cemu, videcete da nema nikakve veze sa Zodijakom. Meni je danas uvredljivo kada me neko pita koji sam znak u horoskopu. Jer me ta osoba procenjuje na osnovu jedne predodredjene simbolike nekakvih nacrtanih formi licnosti.

PS. Verujem da ce se javiti ljudi koji ce staviti imperativ na to da se pravi razlika izmedju horoskopa koji pisu u rubrici za zabavu i nekakvoh pseudo strucnjaka za horoskop koji se studiozno bave time. Ja sam prakticar. Ako postoji nekakva precizna studija, gde su ti ljudi? Zasto onda oni ne vode ovo drustvo svojim dokazanim znanjem o sudbini i predodredjenostima ili cime vec?

Sta si ti u horoskopu?
 
PS. Verujem da ce se javiti ljudi koji ce staviti imperativ na to da se pravi razlika izmedju horoskopa koji pisu u rubrici za zabavu i nekakvoh pseudo strucnjaka za horoskop koji se studiozno bave time. Ja sam prakticar. Ako postoji nekakva precizna studija, gde su ti ljudi? Zasto onda oni ne vode ovo drustvo svojim dokazanim znanjem o sudbini i predodredjenostima ili cime vec?

Na svetu ima najviše "glupih". Najviše ima ignoramusa.

Ni svet ne vode najpametniji.

Svuda u svetu jesu li na čelu zaista najsposobniji i najpametniji? Nisu.

U svetu gde je većina glup čovek, pametan ne može biti izglasan, glupi biraju svoje, glupe i stavljaju ih svuda na svoja čela.

Takav ti je ovaj svet.
 
Ne slažem se da je Mars problem (gore pročitah, za onaj semafor i to), niti sa onim koliko je potrebno kvadrata i trigona. Ne gledam to tako.

Kartu punu kvadrata gledam kao ovnovsku kartu, ako još ima i kuće i znake naglašene koje to podržavaju, ta osoba je u saglasju sa sobom. Njene akcije prijaju njenom (prividno) uslovnljenom načinu života, i razmišljanja.

Ovan voli izazov, voli konfrontaciju, voli antagonizam, i takođe ga izaziva gde god se pojavi, jer je to energija Marsa. Ali kad anema takmičenja i svega toga njemu je dosadno. Osoba sa naglašenim Marsom, i serijom jedan se ne oseća dobro u trigonima, već joj upravo prijaju kvadrati.

Opozicije vezujem i za Vagu, uz Ovna, kao i kvadrate, jer je sve to po meni deo ose 1-7. Sukob, napetost, balans.

Recimo ja imam Sunce na Asc, iako dolazi iz 12. ali opet zahteva ovnovski tretman, i upravo to radi, stvara ovnovsku atmosferu. Sve ovo što sam gore opisala. Treba mu sukob, takmičenje da bi se osećalo živim, motivisanim da nešto uradi, jer je Mars njegov način.

Međutim, moje SUnce je u Devici, te se ne oseća dobro kada sebe stavlja ispred svih (jer to nije filozofija Device i ose Devica-Ribe), Devica ima obzira prema drugima i previše. Zato se moje Sunce u Devici ne oseća dobro u koži Ovna. Ali vremenom uči, i postaje svesno da mora time da se bavi, jer inače Sunce nije srećno.

Otud privid egocentrizma, jer se taj neko ne oseća dobro u svojoj koži egocentrika.

Da mi je Sunce u Lavu ili Ovnu, bolelo bi ga uvo šta drugi misle, i da li im smeta... Osećalo bi se dobro u toj ulozi. I onda nikome ne bi delovalo da tu nešto škripi...

Jer kada ja mislim da sam egocentrično postupila (Devica na Asc kritikuje to Sunce, onda to i drugi vide i misle, jer to emitujem.)
 
Poslednja izmena:
Ti ljudi su pa svuda kako ja vidim, licni blogovi, sajtovi, fb stranice, yt, cak prenose sve to i na twitter, instagram, linkedin...I ono sto im je svima zajednicko nezavisno od strucnosti je to da upravo pisu nicim izazvani o ljudima koji su povezani sa javnoscu citaj estradom prvenstveno pa onda o vodecim ljudima koji niti ih dematuju niti ih tuze. Pravo pitanje je zasto? I ko tu koga favorizuje? Mislim odakle nekome pravo da javno studira i analizira moj datum rodjenja i da mi prognozira ne znam ni ja sta bez da sam trazila, pitala, odobrila bas zato sto sam javna licnost i to sve za dzabe, reklame radi a sa druge strane vidim objave tipa manite me ljudi sa tim samo da vam pogledam nesto, imam jedno pitanje, jel vi i u radnji uzimate bez da platite, to je znanje, mi smo ucili. Izuzetno retko sam naletala na fotografiju necije natalne karte iznad koje bi pisalo ova osoba za pocetak, dakle kartu bez pominjanja licnog imena i prezimena i tako nekog obicnog smrtnika koji je pitao za nesto. Dakle samo je pretpostavka da obicni ljudi imaju te preferencije i zanimacije jer ko nama garantuje da se i ovi poznati ne zainteresuju? Ko kaze i tvrdi da oni ne koriste usluge astrologa?Ko kaze da upravo astrolozi ne vode kolo? Kreni od Iroda. Nije li on trazio ona tri mudraca sto su pratili zvezde da mu kazu gde je novi Mesija? Mozda to Hristos i nije bio ali mudraci rekli. Ja toliko sto se tog dela tice. Sad ce da me razapnu ovi sa religije zbog svestranosti ali ogresila bih se kad bi rekla da me nije nikad zanimala astrologija. Nisam je ucila niti se ikad bavila time ali sam cituckala. Sestra videla sta cituckam i uplati mi ona kod jedne cure da mi pogleda natal. Ja skepticna, mislim se ako znas videces sta ima da ti pricam, a mislim se mozda joj i sestra nesto rekla tipa cime se bavim, jesam li u braku, imam li decu, sta me zanima. Dakle taj pocetni potencijal koji bih mogla da ostvarim tu sam bila skeptik ali sam se zapitala kada je krenula da me propituje za stvari o kojima nikom nisam beknula, sto onima koje su se desile a za koje sam mislila da cu ih u grob poneti sto o onim koje su se u tom vremenu desavale. Ipak cak i tako zapitana nisam praktikovala dalje odlaske ni kod nje ni kod nekog drugog.
 
Ti ljudi su pa svuda kako ja vidim, licni blogovi, sajtovi, fb stranice, yt, cak prenose sve to i na twitter, instagram, linkedin...I ono sto im je svima zajednicko nezavisno od strucnosti je to da upravo pisu nicim izazvani o ljudima koji su povezani sa javnoscu citaj estradom prvenstveno pa onda o vodecim ljudima koji niti ih dematuju niti ih tuze. Pravo pitanje je zasto? I ko tu koga favorizuje? Mislim odakle nekome pravo da javno studira i analizira moj datum rodjenja i da mi prognozira ne znam ni ja sta bez da sam trazila, pitala, odobrila bas zato sto sam javna licnost i to sve za dzabe, reklame radi a sa druge strane vidim objave tipa manite me ljudi sa tim samo da vam pogledam nesto, imam jedno pitanje, jel vi i u radnji uzimate bez da platite, to je znanje, mi smo ucili. Izuzetno retko sam naletala na fotografiju necije natalne karte iznad koje bi pisalo ova osoba za pocetak, dakle kartu bez pominjanja licnog imena i prezimena i tako nekog obicnog smrtnika koji je pitao za nesto. Dakle samo je pretpostavka da obicni ljudi imaju te preferencije i zanimacije jer ko nama garantuje da se i ovi poznati ne zainteresuju? Ko kaze i tvrdi da oni ne koriste usluge astrologa?Ko kaze da upravo astrolozi ne vode kolo? Kreni od Iroda. Nije li on trazio ona tri mudraca sto su pratili zvezde da mu kazu gde je novi Mesija? Mozda to Hristos i nije bio ali mudraci rekli. Ja toliko sto se tog dela tice. Sad ce da me razapnu ovi sa religije zbog svestranosti ali ogresila bih se kad bi rekla da me nije nikad zanimala astrologija. Nisam je ucila niti se ikad bavila time ali sam cituckala. Sestra videla sta cituckam i uplati mi ona kod jedne cure da mi pogleda natal. Ja skepticna, mislim se ako znas videces sta ima da ti pricam, a mislim se mozda joj i sestra nesto rekla tipa cime se bavim, jesam li u braku, imam li decu, sta me zanima. Dakle taj pocetni potencijal koji bih mogla da ostvarim tu sam bila skeptik ali sam se zapitala kada je krenula da me propituje za stvari o kojima nikom nisam beknula, sto onima koje su se desile a za koje sam mislila da cu ih u grob poneti sto o onim koje su se u tom vremenu desavale. Ipak cak i tako zapitana nisam praktikovala dalje odlaske ni kod nje ni kod nekog drugog.
O čemu ti, devojko, pričaš?
 
O čemu ti, devojko, pričaš?

O astrolozima naravno i onom sto vidim u njihovom radu. Pojavljuju se svugde, novine, televizija, net i jos kako pisu i pricaju javno upravo o javnim licnostima. Breni su preporucivali da poseti neki manastir Ilinje jer joj navodno neko nesto pravi, sada isto to Vesni Zmijanac, da trazi mir po manastirima, Dragani Mirkovic sudjene pare, Natasi Bekvalac jos jedan brak, pa Tramp i Putin rivali iz proslih zivota, ni rodjenja dece kraljevskog para Kejt i Vilijama se nisu mimoisli i sta sve ne a ti nigde te ljude nisi cuo da su ista demantovali a kamoli da su priznali da koriste usluge tih ljudi ili uopsteno astrologije.Ceki je jednom na tu temu rekla da ih je slusala da bi se udala x puta do sada po njihovom ali to je bilo sve. Dakle misterija je ostala jel isla kod njih il nije, jel veruje il ne veruje a oni prognozirali pa prognozirali. Sa druge strane obican narod gleda, sto rece postavljac teme ne da prepoznaju negde sebe u svim tim aspektima nego vide sta se desava tim licnostima posle prognoziranja pa pomisli vidi stvarno nesto znaju, hocu ja, hocu ja, hocu ja a para nema. I tu nastupa ono jao moj mesec je u tom znaku, jao ko da ste mene opisali, komentarisu postove na fb stranicama tih astrologa a ovi ih ne sisaju ni 1 posto, nego lepo ti brale zakazi svoju konsultaciju, plati pa slusaj sat dva sta mozes da budes. Bas tako. Nisu oni baba vange, ne mogu da ti kazu naci ces posao ako se ne mrdnes iz fotelje ili radices to i to. Mozda ti i stoji da ces da ides u inostranstvo. Trebalo bi. Al oces onu stvar ako ne dobijes priliku da to ostvaris. I covek kad to vidi normalno da se zapita sta se tacno desava ko tu koga favorizuje i zasto, ko kosi a ko vodu nosi. Imena nisu problem...Dusan Velickovic, Sanja Colja ma tacno se secam kad su prognozirali pobednika velikog brata, ko vuce karmicke repove, Remic trenutno i u elektronskom i u stampanom izdanju od poznatijih i to je tako pa je tako. U znanje im ne ulazim. I sama sam videla da nesto ima ali i da je opasno a ljudi toga nisu svesni i to je jos gore. Taman im jedan astrolog kaze jedno a oni trk kod drugog da provere onog prvog i onda obojica vide ahilovu petu mucenog koju jos kako mogu da iskoriste. A sad ti meni reci sto me pitas to? Samo nisi razumela? Ili imas problem sa napisanim?
 
Da nisam slucajno omasila tematiku? Posto je tema bila favorizacija skorpije. Istina nisam se osvrnula na to ali boze moj skorpija je horoskopski znak a horoskopom se bavi astrologija i po meni je favorizacija bilo kojeg znaka skoro pa kao favorizacija astrologije kojom se bave astrolozi i moj fokus je bio na tome.
 
Ovo tek nema veze sa temom ali moram, moram, moram pa taman popila nekakav ban.


Astro Regulus дели објаву корисника Ana Raković.
9. јун ·

Ana Raković
9. јун ·
Ako znate nekoga ko je rođen 7.8.1983 godine u 7:35 u Inđiji, poklanjam mu horoskop u pisanojj formi. Naime, jedna moja klijentkinja (neću sada da je ofiram :D ) je promašila svoje vreme rođenja za nekih mesec dana, a horoskop je napisan, vreme utrošeno. Ako poznajete nekoga, javite. :)

Da pomognemo zeni i da ne gresimo dusu, mozda je klijentkinja dementna a mozda joj je podvalila,msm rodjendan nema ko ne pamti al ajd.
Takodje ako zavirite radoznalosti radi videcete da gospodjica ili gospodja odgovara tako na po jedno pitanje
Uslov je naravno javno kacenje fotografije natalne karte
Sad neki mozemo samo da gledamo, ne znamo nista pa ne znamo
A neki sto znate mozete sve to sto vidite i da upotrebite i da zloupotrebite
Znaci ludost mi je to kaciti nesto sto jeste covek licno samo u drugom obliku svima i svakom na uvid jos pod licnim imenom i prezimenom
Fb je u pitanju na kom cak ni nemam nalog
 
Poslednja izmena:
@Nomen Nescio
Ne pratim poznate licnosti vrste Seka, Ceca, Jeca a kamoli sta astrolozi kazu o njima.
Sta da ti kazem. Sve ce se doznati. Svaka misao i svako delo! :P

- - - - - - - - - -

Kako ti mislis da neko moze da upotrebi/zloupotrebi tvoj licni i personalni natus? Ne fantaziraj.
 
Tako lepo mislim da se moze zloupotrebiti...npr. svako ko moze da vidi gde mi je venera, u kom znaku, kojoj kuci, koje aspekte pravi odmah vidi sta volim, kako volim, gde nalazim partnere i shodno tome moze da mi pridje i da mi se usere u zivot kad moram da budem prosta, ja cu misliti jao to je ljubav mog zivota a taj jao glupaco jedna kako cu da te ebem...I astrolozi su ljudi pre svega, i muskarci i zene, stojim iza toga da se ne ide kod svakog astrologa niti da se daje svakom da ti zaviri u natal...Tebi je bilo zanimljivo da zaviris kod drugarice, ok, postujem, ono mora se od nekog i krenuti u tu praksu ali ne podrzavam to sto si to uradila bez dogovora sa njom, ili ako si vec htela tako a ono da si barem cutala dok nisi videla sta ona misli o tome. Na mestu tvoje drugarice meni bi bilo recimo simpaticno to neko tumacenje ili sugestija ali bih i pored toga uradila ono sto ja mislim da je najbolje za mene a ne po nekom tranzitu, dakle u tom smislu te ne bih omalozavala ali bih bila jako ljuta da dodjes i da mi pricas te neke stvari tako iz vedra neba.
 

Back
Top