uticaj narodnjacke muzike na psihu

Nikako, ne slusam je. Medjutim ne moze se osporiti da ona prava, izvorna muzika ima svoje kvalitete. Ukoliko mislis na ovu danas, to i nije narodna muzika. Ne znam sta je to. To je nesto za zaglupljivanje mase. Izbegavam sva moguca slavlja upravo zbog tog turbo talasa. Nazalost to toliko uzima maha, da se danasnji klinci prosto upinju da lice na gologuze pevaljke i na "frajere" pevace.Cast izuzecima .
 
Pa zar ti nemaš koku :per:?


Jok, imam pejotl.

- - - - - - - - - -

meni ne smeta mnogo osim ponekad, nekad je čak i volim, ali tu ima onih kao sporijih narodnjaka i ovih mlađih turbo... jednom sam ispratila zvezde granda i bilo mi je zanimljivo, devojke su bile interesantnije ali su bolje prošli momci jer valjda više glasaju žene
ali tu se mnogo toga napravi, češće nalećem na ove mlađe sa supersređenim spotovima i vidi se da se ulaže u sve to i da prate svetske pa prilagode
pa onda ima i ovaj kao neki dens dizelaši što nije narodno
evo jedna ne nabacujem se sada nikom :roll: ovo je ćerka mileta kitića inače malo me je sramota ali staviћу
не знам данас је трештало jer su slavili maturu pa mi nije bila nešto ta narodnjačka priča al generalno nije da mi mnogo smeta??
- - - - - - - - - -
ne znam ne može se mnogo pričati o tome
mada ja sad dosta random slušam muziku a i ne slušam detaljno

Javi mi se na pp ako želiš, da ti pošaljem svoje liste na YT. Mučkalica prava. Će da uživaćeš. Imam i Šopena ako te stisne muka.
 
ono sto se podmetnulo kao skoro jedini izbor tada kad gomila nije htela, mogla.smogla ili slicno.... ispostavilo se kao vrhunska baterija ovom narodu, vecini,.. ali tesko je prosto poverovati da se gomila godinama ne menja , nista , nula pomaka , sad je slika jos grotesknija , cuvodisne srazmere neukusa , virus , posast srpskog drustva , kao neka vrsta stokholmskog sindroma , jer tuzno je videti ljude koji nisu mogli bolje jer im niko nije skrenuo paznju da postoji bolje
 
ono sto se podmetnulo kao skoro jedini izbor tada kad gomila nije htela, mogla.smogla ili slicno.... ispostavilo se kao vrhunska baterija ovom narodu, vecini,.. ali tesko je prosto poverovati da se gomila godinama ne menja , nista , nula pomaka , sad je slika jos grotesknija , cuvodisne srazmere neukusa , virus , posast srpskog drustva , kao neka vrsta stokholmskog sindroma , jer tuzno je videti ljude koji nisu mogli bolje jer im niko nije skrenuo paznju da postoji bolje

А теби више пасују страни наркоси и дегенерици?

- - - - - - - - - -

Nikako, ne slusam je. Medjutim ne moze se osporiti da ona prava, izvorna muzika ima svoje kvalitete. Ukoliko mislis na ovu danas, to i nije narodna muzika. Ne znam sta je to. To je nesto za zaglupljivanje mase. Izbegavam sva moguca slavlja upravo zbog tog turbo talasa. Nazalost to toliko uzima maha, da se danasnji klinci prosto upinju da lice na gologuze pevaljke i na "frajere" pevace.Cast izuzecima .

А ко је ту да каже шта је права, а шта је крива? Можда ти?
 
Nema gotove nikakve razlike izmedju stranih idiotskih tehno matrica i domacih turbo folk bljuvotina. Kod nas je na taj turbo dodat jos i folk jer to vise pase nasem mentalitetu, ali ni u Americi mejnstrim nije Leonard Koen nego ljudi uglavno slusaju Niki Minaz ili neke idiotski tehno mix, dok krvozedno klimaju glavama pod uticajen psihoaktivnih supstanci.
 
To znam jer svako koji je tvrdio da ne slusa tu vrstu muzike na kraju znao Sabanove pesme kad se malo napio.

to možda iz tvog okruženja ali ne možeš tvrditi za SVE pa ni za većinu da je tako
a i to što zna tekst sabanove pesme ne znači da je privatno sluša pobogu,dosta šabanovih pesama je opštepoznato jer nas bombarduju njima na svakom koraku pa kako onda ne znati
 
Problem je što možemo da se busamo i pričamo kako ova muzika ima loš efekat na omladinu, na celo društvo ali niko neće da preuzme odgovornost i javno progovori o tome. Sem old school glava kao što je Cane.

О чему ти то? Па западни извозни производ у виду њихове кретенске музике је разорио читаве генерације, а ти мрсиш о нашој музици.

А ми смо дошли дотле да се та музика забрањује не знам по тржним центрима и још понегде., као да нас је стид нечега.
 

Back
Top