Kakvu zenu biste ozenili ?

Sudeci po primedbama na forumu , osobe se dele na promiskuitetne, kojima je potreba da sa razlicitim osobama vode seks, zatim svalerima, koji nemaju potrebe da imaju vise ljubavnika, ali zele da upgraduju svog partnera u novog, znaci bi da sjasu i uzjasu novog, ali to rade uz fotelju pa u jednom trenutku dupe je na dve stolice..
I treci su monogamni...
Cetvrti su jos i uvidjavni , najgora i najnaivnija vrsta....to su oni koji postuju devojku ili start od drugara a vide da devojka zeli nesto drugo...
Tj oni koji postuju hijararhijsku musku podelu zenki, a to je bezveze u danasnje vreme gde ne vazi da je zenka povodljiva i da nema svoj integritet...
 
Zena koju bih ja prihvatio sa zadovoljstvom,treba da izgleda ovako:Ne sme biti starija od 23 godine.Mora biti (obavezno) nevina.Visina 17o cm,tezina 6O kgr.Obim grudi 7O
obim struka 6O,obim kukova 7O.Velicina stopala,cipele br.37 - 38.Oci zelene ili tamno plave.Kosa.Prirodna plavusa.Da ne pusi (mislim na cigarete).Da voli seks i sve
njegove varijante.Ukoliko neka devojka ispunjava ove moje zaista skromne uslove,mozemo se dopisivati za pocetak,na Krstarici.:heart:

pa to je neka Lolita sigurno :D ali i to se menja,mislim na obim kukova,struka i grudi.
 
22440_devojka-u-kadi_ls.jpg
 
Uzas, isti si ko i one udavace sto imaju momaka na pretek i sede na "upoznavanju" dan noc...:) Je l i ti zamisljas da su ti to sve devojke? :)

- - - - - - - - - -

A da, ima jos slicnosti i one barataju samo sa racionalnim stvarima,

a onda nadju nesto budibog snjojze...sto ni ulicari ne bi kresnuli.

Mogu vam reci da imate stvarno prave kriterijume za zene i muskarce,

valjda zato i drcite dan noc po netu.
 
Inteligentnu, psiho...da me njena repota radi i pali. Pre svega da je dobar čovek! Duhom, energijom slična meni...
Svetao ten, zelene ili plave oči, ali nije presudno...Može crnka, može plavuša...U da crvenokose su mi ozbiljna liga...Nasmejana, sa razvijenom maštom...
 
Najbolje prolaze oni koji ukradu sa gomile....znas da su zene takve, bacaju se na gomilu , a ti kao lovac pogledas one koje se ne uklapaju i jedna od njih je bas za tebe...
Ove uklopive su za one koji nisu hrabri i nemaju sta da ponude..pa kupuju na kilo...na veliko..
 

Back
Top