Kakvu zenu biste ozenili ?

kao asocijalni "star momak" (38) heteroseksualac koji je još uvek u devičanstvu i živi u nevoljnom celibatu jer ne uspeva naći devojku, mogu reći da sam ove godine skapirao da je dobijanje dece, tj. naslednika ono što mi je primarno u životu, a na ženu gledam kao saborca u tome.
tako da bi ta žena trebala biti u reproduktivnom dobu ali i usvojenje je u igri ukoliko ne uspemo.

ukoliko je ne nađem, ili ona mene, do 40. godine , podići ću kredit, uzeti odsustvo s posla i upustiti se u skupu i neizvesnu avanturu zvanu surogat materinstvo u Rusiji, koje je tamo skroz legalno, biće to moj "all in" potez. a da sam žensko, do sada bih otišao na veštačku oplodnju u nekoj klinici.

e sad, u vezi pitanja iz uvodnog posta, što se njenog izgleda tiče, primetio sam da bih se rado sjurio u međunožje žena koje imaju lepo lice u kombinaciji sa kosom boje, lomim se, da li lešnika ili kestena ?? :think:
bilo bi kul da ima smisla za humor, da je posvećena porodici a ne vetropirasta, gladna muške pažnje i koketna.
vrlo je važno da nam se poklope muzički ukusi i da ima umetničku crtu...
 
Eto ja nisam zahtjevan, zelim samo da mi buduca zena ne visi na internetu, pricajuci o seksu i qrcima sa nekakvim pacenicima...poput tebe, raznih jagodinki i perfektnih...vas brak je mrtav, a ako i nije, onda je na samom izdisaju...i to vi znate...

hahaa pozdravljaju te i mašu ti perfect njen muž i njihov odumirući brak
a ti pozdravi svoje koze :lol:

:rotf::rotf::rotf:
 
kao asocijalni "star momak" (38) heteroseksualac koji je još uvek u devičanstvu i živi u nevoljnom celibatu jer ne uspeva naći devojku, mogu reći da sam ove godine skapirao da je dobijanje dece, tj. naslednika ono što mi je primarno u životu, a na ženu gledam kao saborca u tome.
tako da bi ta žena trebala biti u reproduktivnom dobu ali i usvojenje je u igri ukoliko ne uspemo.

ukoliko je ne nađem, ili ona mene, do 40. godine , podići ću kredit, uzeti odsustvo s posla i upustiti se u skupu i neizvesnu avanturu zvanu surogat materinstvo u Rusiji, koje je tamo skroz legalno, biće to moj "all in" potez. a da sam žensko, do sada bih otišao na veštačku oplodnju u nekoj klinici.

e sad, u vezi pitanja iz uvodnog posta, što se njenog izgleda tiče, primetio sam da bih se rado sjurio u međunožje žena koje imaju lepo lice u kombinaciji sa kosom boje, lomim se, da li lešnika ili kestena ?? :think:
bilo bi kul da ima smisla za humor, da je posvećena porodici a ne vetropirasta, gladna muške pažnje i koketna.
vrlo je važno da nam se poklope muzički ukusi i da ima umetničku crtu...
ne zajebavaj se nego budi uporan, svakog dana se potrudi pomalo da promenis siuaciju kod sebe i stici ces do cilja, nema potrebe za tako drasticnim koracima
 
posle toliko iskustva najbolje da je mutava

Bio ja sa mutavom , a lepotica svetska....nije bukvalno mutava nego jedino retko prica i to kad se svadja sa deckom.
Kad progovori obicno raskida...
Ali tad mi bilo cudno , ne znas sta zajedno radite, kao da svako radi ono sto hoce..a ipak mozda i nije bilo tako...
Ona je bila po onom principu gleda pa sta pomisli da jeste, onda se tako preslikano ponasa i ona...

U svakom slucaju nije za neiskusnog mladica imati mutavu...

- - - - - - - - - -

Cak i muvanje je bilo bez mnogo price...sta pomisli to ti je...ako pomisli da si zagrejan, kao da si je muvao 20 dana...

- - - - - - - - - -

kao asocijalni "star momak" (38) heteroseksualac koji je još uvek u devičanstvu i živi u nevoljnom celibatu jer ne uspeva naći devojku, mogu reći da sam ove godine skapirao da je dobijanje dece, tj. naslednika ono što mi je primarno u životu, a na ženu gledam kao saborca u tome.
tako da bi ta žena trebala biti u reproduktivnom dobu ali i usvojenje je u igri ukoliko ne uspemo.

ukoliko je ne nađem, ili ona mene, do 40. godine , podići ću kredit, uzeti odsustvo s posla i upustiti se u skupu i neizvesnu avanturu zvanu surogat materinstvo u Rusiji, koje je tamo skroz legalno, biće to moj "all in" potez. a da sam žensko, do sada bih otišao na veštačku oplodnju u nekoj klinici.

e sad, u vezi pitanja iz uvodnog posta, što se njenog izgleda tiče, primetio sam da bih se rado sjurio u međunožje žena koje imaju lepo lice u kombinaciji sa kosom boje, lomim se, da li lešnika ili kestena ?? :think:
bilo bi kul da ima smisla za humor, da je posvećena porodici a ne vetropirasta, gladna muške pažnje i koketna.
vrlo je važno da nam se poklope muzički ukusi i da ima umetničku crtu...

Ne vidim nista lose ni u tom planu...
Mada znam da ima uvek onih zena kojima je bas sad doslo iz dupeta u glavu i hoce dete, a nisu sve lude, ali su sve naprecac, kod zena ti je izgleda tako..
Kad im dodje to za decu , kao da ce potop za 6 meseci...
Ko tada stavi sebe na raspolaganje, dobija vrelu micikanu iskljucivo u rasplodne svrhe...ima da ti donosi sta god hoces dok ne zakaci...nista nece da kaze, da se buni da se zali....cak i ako zahtevas pranje nogu i to ces dobiti...

- - - - - - - - - -

Posle oplodnje idu silni testovi, tad ona kao postavlja igru, a obicno se zavrsi kad prvo dete naraste do predskolskog...
 
plašim se smrti dubinski

- - - - - - - - - -

мога пријатеља,
који је са мном делио све опасности и муке,
кога сам волео, тако јако волео -
њега је стигла људска судбина.
Дан и ноћ сам плакао за њим
и нисам га положио у гроб.
Чекао сам и веровао
да мој пријатељ мора оживети
од мог гласног дозивања.
Седам дана и седам ноћи лежао је ту
као згажени црв.
Тражио сам живот,
али га више нисам нашао.
Зато сам јурио степом
сличан човеку дивљине.
Судбина пријатеља тако тешко лежи на мени.
Како само да то прећутим?
Како да се изјадам?
Мој пријатељ кога волим постао је прах.
Енкиду, мој пријатељ,
постао је као блато земље!
Зар нећу и ја морати да се смирим као он
и да не устанем довека?
Тебе сада гледам, Сабиту,
да не бих гледао смрт, које се бојим.
 
plašim se smrti dubinski

- - - - - - - - - -

мога пријатеља,
који је са мном делио све опасности и муке,
кога сам волео, тако јако волео -
њега је стигла људска судбина.
Дан и ноћ сам плакао за њим
и нисам га положио у гроб.
Чекао сам и веровао
да мој пријатељ мора оживети
од мог гласног дозивања.
Седам дана и седам ноћи лежао је ту
као згажени црв.
Тражио сам живот,
али га више нисам нашао.
Зато сам јурио степом
сличан човеку дивљине.
Судбина пријатеља тако тешко лежи на мени.
Како само да то прећутим?
Како да се изјадам?
Мој пријатељ кога волим постао је прах.
Енкиду, мој пријатељ,
постао је као блато земље!
Зар нећу и ја морати да се смирим као он
и да не устанем довека?
Тебе сада гледам, Сабиту,
да не бих гледао смрт, које се бојим.

Volim te Gilgamesu............Ja sam ti tu............:heart:
 

Back
Top