Политички скуп интернет коментатора / аналитичара домаће и светске политике

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.783
Хипотетчки гледано, када би се организовао скуп ''под маскама''
интернет коментатора / аналитичара домаће и светске политике
са форума политика, да ли би се међусобно препознали у међусобној комуникацији?

Наравно, одржавање скупа ''под маскама'' могло би да буде негде
у природи, роштиљ, фудбал......

Шта мислите, да ли је то могуће?

Нешто као тим билдинг од петка поподне до недеље.
 
Meni ovi sto prete u inboksu nece da se upoznaju, kad im kazes gde sam, i to i adresu, i telefon, cak i kad garantujem da sam sam. :lol:

Tako da, makar od ustanika, nista.

Ти их само погледаш, исто као и Вучић, и они се одма' усеру од стра'?
 
Хипотетчки гледано, када би се организовао скуп ''под маскама''
интернет коментатора / аналитичара домаће и светске политике
са форума политика, да ли би се међусобно препознали у међусобној комуникацији?

Наравно, одржавање скупа ''под маскама'' могло би да буде негде
у природи, роштиљ, фудбал......

Шта мислите, да ли је то могуће?

Нешто као тим билдинг од петка поподне до недеље.

Ne bi bilo moguće jer su antikomunjare nenormalne osobe.
Svoju nenormalnost uveliko dokazuju pljuvanjem režima čije penzije i stanove ne vraćaju.

Prvo bi navalili na mesište i alkohol i sa punim ustima pričali ali samo sa istomišljenicima.
Ne bi se vatali za novčanik da dele ceh ali bi se rado tukli kad se nažderu i napiju o tudj trošak.
E znam ih NAPAMET - od mesa bi samo krtinu uzimali a onda masnim rukama sve pivske flaše opipali dok ne nadju njima lepšu!
Prvo bi se šunjali da utvrde jel bezbedno po njih obzirom šta su već uradili ili računaju da urade loše drugima.

A i oni koji bi kao platili za pojedeno i popijeno to bi učinili po sledećem modelu:
ljakse kalkulacija koliko to njihovo pojedeno i popijeno košta u najjeftinijem restoranu iako je tamo kvalitet niži
i još bi rekli: "na Zapadu svako plaća svoje hahaha"

 
Poslednja izmena:
Котизација пре скупа......на наменски рачун

jes al onda moraš da im dostavljaš svakom ponaosob ko je i koliko platio u vidu izveštaja
a samo krtinu ima da grabe i vraćaju masno u činiju.

Ja kad nadjem masno ja to ljubazno ponudim neistomišljeniku sa: "uzi, uzi, najgladniji si"
mislim KAD JE SOROŠ SEDEO SA BUDALOM?
 
Ти их само погледаш, исто као и Вучић, и они се одма' усеру од стра'?

Не тебрекс, не желе да дођу. Додуше, упознао сам људе са пдф Љубав и Бамбусање, али ови што хоће да се нахебу нане нанине, нема нигде ни кад им кажеш где да дођу.
 
Не тебрекс, не желе да дођу. Додуше, упознао сам људе са пдф Љубав и Бамбусање, али ови што хоће да се нахебу нане нанине, нема нигде ни кад им кажеш где да дођу.

ej sendvičar-preduzimač, ja naš'o plaćen pos'o
svi datumi utanačeni

idem u Vojni Odsek da im javim da im slučajno ne pada na pamet da me zovu za ono što je tvoj Vučić potpisao
jer mi nisu našli radno mesto pa ako ih boleo kuratz što sam nezaposlen da me zaobidju i sad kad mi lepo.
 
ej sendvičar-preduzimač, ja naš'o plaćen pos'o
svi datumi utanačeni

idem u Vojni Odsek da im javim da im slučajno ne pada na pamet da me zovu za ono što je tvoj Vučić potpisao
jer mi nisu našli radno mesto pa ako ih boleo kuratz što sam nezaposlen da me zaobidju i sad kad mi lepo.

Ма човече остави ме више око послова.
 
Ма човече остави ме више око послова.

Poštovani,

ovim putem izražavam iskreno žaljenje zbog Vašeg neprepoznavanja kvalitetnih saradnika koji su bitni u vreme konkurentnosti na tržištu.
Vama naravno želim svako dobro iako nismo uspostavili saradnju na obostranu korist a kako ćete dalje tako poslovati zaista nije do mene.

pozdrav
Rasejani Prorok
+381 (11) 6557486
(sns telefon za gradjane za seljake nema)
 
Хајде да се договримо око локације скупа - Лајв Форум Политика са све администраторима и модераторима

Ја предлажем неку планину да свима буде макар на два сата вожње
 
Meni ovi sto prete u inboksu nece da se upoznaju, kad im kazes gde sam, i to i adresu, i telefon, cak i kad garantujem da sam sam. :lol:

Tako da, makar od ustanika, nista.

Tebe ljudi vidjaju na ulici kad god padne kisa, sta sad tu kmecis.
 
organizivano 2008....prisutni bili simpatizeri:

ambasador-hdz,sps, jug. levica
jabucilo-srs
lider- cedin liberal
ras ras- cetnicki pokret
elvin-ds
duh sekire-fasista
marlon-dss
trebalo jos da dodje svesteno lice sa kosova kao predstavnik srba nika se ne secam i etotako... prvi zalutao jer nikad nije bio u bg, a etotako se u medjuvremenu verila.

jelo se i pilo bogato,tolerantna atmosfera bez premca, ceh izmirili a1 i m3...

- - - - - - - - - -

a1= veksla
 
organizivano 2008....prisutni bili simpatizeri:

ambasador-hdz,sps, jug. levica
jabucilo-srs
lider- cedin liberal
ras ras- cetnicki pokret
elvin-ds
duh sekire-fasista
marlon-dss
trebalo jos da dodje svesteno lice sa kosova kao predstavnik srba nika se ne secam i etotako... prvi zalutao jer nikad nije bio u bg, a etotako se u medjuvremenu verila.

jelo se i pilo bogato,tolerantna atmosfera bez premca, ceh izmirili a1 i m3...

znao sam da je marlon DSS, jedino on nešto vredi od nabrojanih Titinih penzionera u smislu da ima duha i analitičnosti
 
Tebe ljudi vidjaju na ulici kad god padne kisa, sta sad tu kmecis.

Нико не кмечи, него, ви што претите и лајете сте јаки једино иза монитора, па чак и само кад сте ван Србије негде у избеглиштву. :lol:

- - - - - - - - - -

nije PP nego repka bem te neposlovnog :rtfm:

Ама, пун ми инбокс од тебја.
 
prvi zalutao jer nikad nije bio u bg

jelo se i pilo bogato,tolerantna atmosfera bez premca, ceh izmirili a1 i m3...

- - - - - - - - - -

a1= veksla

znači kao što i rekoh - jagnjeće brigade do plaćanja a ovamo nemo slučajno da se ne slažeš sa mišljenje
samo dvojica se uhvatili za novčanik, ostali imaju zmije i škorpije iz zavičaja
 

Back
Top