Plaćanje računa

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.900
Na prvom sastanku
Da li muskarac treba da plati racun ili da prihvati njeno insistiranje da plati pola-pola
ili da traziti da se plati pola-pola ili da to ostavi za sledeci sastanak..Ustvari, sta vi mislite?
 
Na prvom sastanku
Da li muskarac treba da plati racun ili da prihvati njeno insistiranje da plati pola-pola
ili da traziti da se plati pola-pola ili da to ostavi za sledeci sastanak..Ustvari, sta vi mislite?

Na balkanu i u Srbiji su garantovano seljanke, zato muskarac plati racun i ne razmislja....
Prvi sastanak sluzi da se ona ispuca sa frustracijama i da on ukapira gde su joj mine , a ne neznam sta...
 
Na prvom sastanku
Da li muskarac treba da plati racun ili da prihvati njeno insistiranje da plati pola-pola
ili da traziti da se plati pola-pola ili da to ostavi za sledeci sastanak..Ustvari, sta vi mislite?


Nemam pojma. Zavisi od ljudi.
Ako sam sa nekim dosta starijim, ili sa nekim ko ima lovu i oboje znamo da ima lovu (tj. oboje znamo da ja imam mnogo manje love), pustim da me casti. Sa ostalima je normalno da podelim, a ako je u pitanju muskarac koji je mladji od mene, ili oboje znamo da ja imam lovu (tj. da imam vise od njega), onda ja platim.

(tesko je za analizu jer bas zavisi od situacije, nemam samo jedno pravilo)
 
Nema puno devojaka koje vole da setaju narocito kao prvi dejt....mora da bude namontirana do max, a to podrazumeva obucu koja i nije za setnju..
To za BG , za unutrasnjost je druga prica, prvi dejt je obicno u nekom kaficu klubu , bazenu, odmah s nogu..
 
Na prvom sastanku uvek muskarac, musko li je sta je??
Zena placa ako ga je ona pozvala na sudar pod nekim izgovorom, recimo - castim te zbog povisice plate ili mom sestricu je rodjendan...
Moj suprug recimo i danas, posle toliko godina braka, retko kada dozvoli da ja platim racun, iako sve dolazi iz iste kase.
 
Nema puno devojaka koje vole da setaju narocito kao prvi dejt....mora da bude namontirana do max, a to podrazumeva obucu koja i nije za setnju..
To za BG , za unutrasnjost je druga prica, prvi dejt je obicno u nekom kaficu klubu , bazenu, odmah s nogu..

Pa kad je vec namontirana do max, onda moze i lepo da namontira novcanik. Ja cu jedan Mai Tai, srednje pecen odrezak a za kraj lap song sashon i kroason.
 
Na prvom sastanku
Da li muskarac treba da plati racun ili da prihvati njeno insistiranje da plati pola-pola
ili da traziti da se plati pola-pola ili da to ostavi za sledeci sastanak..Ustvari, sta vi mislite?



Za prvi sastanak ne bi ja ništa delio. Ako je muškarac pozvao ženu na sastanak red je da on plati. Ako je ona pozvala njega neka i plati. :cool:
 
Nikad nisam dozvolio da mi cura plati nesto,u 90% slucajeva sam placao sve a u tih 10% bude pola pola a i to bude preko volje kad vec krene da zvoca....sa svakom curom s kojom sam bio uvek je bilo tako...pogotovo sto radim i zaradjujem ne dozvoljavam da mi cura plati...to je kao da ide da se vozi sa mnom kamionom i opali nam guma i kazem ajd ti uzmi ruski kljuc pa odvi tocak i promeni...da se tako slikovito izrazim
 
Na prvom sastanku
Da li muskarac treba da plati racun ili da prihvati njeno insistiranje da plati pola-pola
ili da traziti da se plati pola-pola ili da to ostavi za sledeci sastanak..Ustvari, sta vi mislite?

na prvom bi trebalo on da plati.
na svakom sledećem ona :lol:

ovo pola pola možda je stvarno fer ali meni je taj način plaćanja potpuno stran

- - - - - - - - - -

Na prvom sastanku uvek muskarac, musko li je sta je??
Zena placa ako ga je ona pozvala na sudar pod nekim izgovorom, recimo - castim te zbog povisice plate ili mom sestricu je rodjendan...
Moj suprug recimo i danas, posle toliko godina braka, retko kada dozvoli da ja platim racun, iako sve dolazi iz iste kase.

sve je stvar navike. moj muž uopšte ne razmišlja o tome, iako sve dolazi iz iste kase.. pre bih rekla da mu je opasno smaranje to da mora da drži ruku u vis pola sata dok konobar ne uoči da ga neko od gostiju treba:lol:
 
Na prvom sastanku
Da li muskarac treba da plati racun ili da prihvati njeno insistiranje da plati pola-pola
ili da traziti da se plati pola-pola ili da to ostavi za sledeci sastanak..Ustvari, sta vi mislite?

Mislimo da je tema inspirisana nekim komentarima o protoku novca, pa je zato na LJISu.

Inace, rasprava oko placanja mi je glupava, pa placa onaj ko je resio da plati.

Ako insistira da plati meni ne smeta, ako joj odgovara pola pola takodje ne smeta ili svako ima neke svoje razloge

kada insistira.
 

Back
Top